×

POLUME ABSORBER VELVET SQUARE BLUE - PANEL AKUSTYCZNY


» przeczytaj wszystkie opinie

Dekoracyjny, szerokopasmowy panel akustyczny.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

239,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Zaloguj się
Ostatnie sztuki w magazynie

Dekoracyjny, szerokopasmowy panel akustyczny.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Absorber Velvet Square

Dekoracyjny, szerokopasmowy panel akustyczny.

Panele akustyczne z serii Velvet cechują się wysoką skutecznością w pochłanianiu fal dźwiękowych oraz ponadczasowym designem. Absorber Velvet charakteryzuje się dużą uniwersalnością akustyczną. Poprawi brzmienie, zredukuje echo i podniesie czystość każdego utworu. 

Wysokiej klasy wykończenie.

Aksamitny welur, drewno i najskuteczniejsza wełna. Drewniana rama zapewnia sztywną i wytrzymałą konstrukcję naszych paneli, zaś gęsta i chłonna wełna mineralna zapewnia wysoką skuteczność akustyczną. Wisienką na torcie jest staranne obicie  aksamitnymi welurami dostępnymi w szerokiej gamie kolorów.

Panele wyposażone są w solidne uchwyty mocujące. Umożliwiają montaż na ścianach pochyłych oraz sufitach.

Wymiary i zakres działania.

Wysokość / Szerokość / Grubość – 64cm x 64cm x 10cm

Skuteczność: 80-20000Hz

Waga: 5kg

Zastosowanie

Spektakularne doznania dźwiękowe to znacznie więcej niż tylko dobre nagłośnienie. Kluczowym aspektem dobrego odsłuchu jest akustyka. To właśnie odpowiednia adaptacja akustyczna zapewnia czystość i wyrazistość dźwięku.

Absorbery z serii Velvet charakteryzują się znakomitą wszechstronnością, ze względu na szerokopasmowe pochłanianie fal dźwiękowych. Panele akustyczne niwelują rezonujące echo trzepoczące, skracają pogłos i redukują hałas. To z kolei znacząco przekłada się na jakość dźwięku.

Welurowe panele akustyczne doskonale sprawdzą się w adaptacji studia dźwiękowego, domowego salonu czy salki odsłuchowej.

Design & Wykonanie

Otoczenie w którym się znajdujemy determinuje nasz nastrój, dlatego kluczowym aspektem naszych produktów jest ich design.

Tworząc nasze produkty chcieliśmy połączyć funkcjonalność z estetyką, najlepsze materiały pozwoliły przekłuć to w produkt.

Aksamitny welur, drewno i najskuteczniejsza wełna. Drewniana rama zapewnia sztywną i wytrzymałą konstrukcję naszych paneli a ponad to gęsta i chłonna wełna mineralna zapewnia wysoką skuteczność akustyczną. Wisienką na torcie jest staranne obicie  miękkimi w dotyku welurami dostępnymi w szerokiej gamie ponad 50 kolorów.

*Oferta dotyczy produktu w kolorze niebieskim. Istnieje możliwość zamówienia produktu w innym kolorze po wcześniejszym kontakcie. 

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter