×

CASIO PX-S6000 BK


» przeczytaj wszystkie opinie

Nowe Casio Privia PX-S6000 ma na celu zredefiniowanie koncepcji interakcji z pianinami jako częścią naszego codziennego życia za pomocą najnowocześniejszej technologii.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

7 499,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 4971850362678

Nowe Casio Privia PX-S6000 ma na celu zredefiniowanie koncepcji interakcji z pianinami jako częścią naszego codziennego życia za pomocą najnowocześniejszej technologii.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Aby otrzymać 5 lat gwarancji zarejestruj produkt na stronie casiomusic.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu.

KLAWIATURA 

- Akcja klawiszy: Smart Hybrid Hammer Action Keyboard
- Klawiatura dynamiczna: 5 poziomów czułości, wył.
- Liczba klawiszy: 88
- Wykończenie klawiszy: Świerk i żywica

BRZMIENIA 

- Liczba wbudowanych brzmień: 350

- Moduł brzmieniowy: Multi Dimensional Morphing AiR

- Polifonia: 256

- Tryb duetu: Tak

SYMULACJA AKUSTYCZNA 

- Dźwięk akcji klawiszy: 10 poziomów, wył.

- Dźwięk tłumika: 10 poziomów, wył.

- Rezonans strun: 10 poziomów, wył.

- Rezonans tłumika: 10 poziomów, wył.

AKOMPANIAMENT 

- Liczba wbudowanych rytmów: –

- Metronom: Tak

- Rytmy użytkownika: –

EFEKTY 

- Chorus: 4 typy

- Reverb: Hall simulator (4 typy) Reverb (8 typów)

UTWORY 

- Funkcja włączania/wyłączania części: –

- Liczba utworów: 60

- Utwory użytkownika: 10

PORTY 

- USB TO DEVICE: Tak

- USB TO HOST: Tak

- Wejście Audio: Stereo mini jack

- Wejście na pedał sustain: Przypisywany

- Wyjście słuchawkowe/nagłośnienie: Stereo standard jack x 2

FUNKCJE 

- Łączność z aplikacją CASIO MUSIC SPACE: Tak

- Arpeggiator: Tak

- One touch preset: –

- Pitch bend: –

- Rekorder Midi: 3 ścieżki (1 system + 1 dodatkowy), 5 utworów

- Strojenie: A4 = 415.5Hz ~ 440.0Hz ~ 465.9Hz

- Transpozycja: 2 oktawy (-12 półtonów ~ 0 ~ +12 półtonów)

- Pedały: W zestawie: SP-3

- Transpozycja oktawy: Tak

POZOSTAŁE 

- Akcesoria w zestawie: AC adaptor (ADE24250LW), Bezprzewodowy MIDI & Audio Adaptor (WU BT10), Pedał (SP-3), Pulpit

- Otwierana płyta wierzchnia: –

- Wyświetlacz: –

- Wzmacniacze: 8W x 2 + 8W x 2 (przy pracy na bateriach) 3W x 2 + 3W x 2

- Zasilacz sieciowy: AD-E24250LW

- Zasilanie bateryjne: 8 baterii AA

DODATKOWO 

- Głośniki: [16cm x 8cm (oval)] x 2 + [16cm x 8cm (oval)] x 3

- Waga: 14.8 kg

- Wymiary: 1340 × 242 × 102 mm

Nowoczesny styl

Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu, bezkompromisowemu dźwiękowi, autentycznemu dotykowi i innowacyjnym funkcjom, seria Privia przeobraziła sposób, w jaki pianina można włączyć do naszego życia. PX-S6000 łączy wiodącą technologię Casio ze stylowym wzornictwem, aby umożliwić Ci doznanie nowego stopnia harmonii z Twoim stylem życia i środowiskiem

Design

Dzięki nowoczesnemu, minimalistycznemu i harmonijnemu wzornictwu PX-S6000 to nie tylko doskonały wybór jako instrument, ale może również uzupełnienie każdego pomieszczenia w Twoim domu!

Model PX-S6000 ma stylowy wygląd ozdobiony detalami w drewnie, które nadaje nowoczesny, minimalistyczny wygląd, który można docenić pod każdym kątem. W dużym stopniu można dostosować go do każdej sytuacji. Możesz dodać stojak (CS-90P; sprzedawany osobno) lub umieścić pianino na dowolnej powierzchni w zależności od twoich preferencji i otoczenia. W celu uzyskania pełnej gładkości tył pianina jest wyłożony tkaniną głośnikową, która jest wykonana z oryginalnego materiału, który pokrywa głośniki i nadaje mu elegancki wygląd nawet z tyłu. Dodatkowo na górze zainstalowane są dotykowe przyciski LED, które usuwają niepotrzebne wypustki z konsoli i zapewniają czystszą, prostszą powierzchnię.

Klawiatura

PX-S6000 zawierają innowacyjny mechanizm klawiatury Casio i cyfrową technologię sterowania, zapewniając najwyższą grywalność w tej serii. Wyposażony w doskonały system nagłośnienia i technologię źródła dźwięku, umożliwia graczom pełne zanurzenie się w muzyce i ożywienie ich występów.

Najlepszy dźwięk, gdziekolwiek go zapragniesz

Pianino jest wyposażone w najnowszą, zgłoszoną do opatentowania, technologię systemu dźwiękowego Casio, która zapewnia najlepszą jakość dźwięku! Jest to możliwe dzięki czterem znakomitym, wbudowanym głośnikom umieszczonym w hybrydowym korpusie wykonanym z drewna i materiałów żywicznych. Ta kombinacja zwiększa moc i klarowność dźwięku oraz poszerza naturalne pole dźwiękowe fortepianu. Umożliwia również działanie innowacyjnej funkcji Piano Position, która pozwala wybrać ustawienia akustyczne w zależności od tego, gdzie pianino jest umieszczone i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w dowolnym miejscu. Ciesz się wolnością prawdziwego wyrażania swojej muzyki w dowolnym miejscu.

Wiernie oddane brzmienie fortepianu

Model PX-S6000 zapewniają prawdziwy dotyk fortepianu dzięki klawiaturze Smart Hybrid Hammer Action Keyboard. Ten mechanizm cyfrowo kontroluje reakcję dźwiękową generowaną przez każdy klawisz i został zaprojektowany tak, aby zapewniał takie samo odczucie młotka jak w fortepianie. Każdy z poszczególnych 88 klawiszy ma unikalny i delikatny dotyk, w zależności od zakresu klawiatury i sposobu gry. Dzięki tej funkcji i mechanizmowi fortepian może wiernie przekazać niuanse ekspresji gracza. Białe klawisze wykonane są ze struktury hybrydowej, która oprócz żywicy wykorzystuje świerk. Zarówno białe i czarne klawisze odtwarzają fakturę kości słoniowej i hebanu, zapewniając takie samo wrażenie, jak podczas gry na fortepianie.

Złożone struktury zawarte w dużym korpusie fortepianu tworzą szereg rezonansów, które nadają mu bogaty, szczegółowy i niepowtarzalny dźwięk. Oryginalne źródło dźwięku Multi-Dimensional Morphing AiR firmy Casio dokładnie generuje unikalne rezonanse fortepianu. Modele Privia PX-S6000 zapewnia żywy, bogaty harmonicznie dźwięk dzięki gęstym alikwotom każdej pojedynczej struny dla wszystkich 88 klawiszy, które są dostrojone do unikalnego systemu głośników. Ekspresyjne zmiany barwy wywołane reakcją instrumentu na dynamikę klawiszy i zmiany czasowe są precyzyjnie kontrolowane. W efekcie daje Ci swobodę wyrażania siebie w szerokiej gamie stylów gry, od miękkich i zniuansowanych po dynamiczne i mocne.

Wyjątkowa ekspresja

Możliwość kontrolowania dźwięku w czasie rzeczywistym podczas gry na pianinie otwiera wiele nowych sposobów tworzenia i wyrażania siebie. PX-S6000 posiada szeroką gamę efektów DSP i funkcję Tone Modify* w celu udoskonalenia bardziej złożonych tonów. Wyposażony również w funkcję Arpeggiator, która może automatycznie dostarczać wzory arpeggio w zależności od odtwarzanej muzyki i pomagać graczowi. PX-S6000 jest również wyposażony w przyciski sterowania, pokrętło pitch bend i wejście pedału ekspresji. Korzystając z pokręteł, możesz sterować efektami DSP, funkcją Tone Modify, Arpeggiatorem i innymi parametrami w czasie rzeczywistym za pomocą jednego dotknięcia i cieszyć się dynamicznymi zmianami, których zapragniesz. Możesz również zarejestrować te elementy, o których mowa powyżej, za pomocą funkcji rejestracji i w dowolnym momencie wrócić do swoich ulubionych kombinacji ustawień. Poznaj nowe i zabawne sposoby dostosowywania i tworzenia własnej muzycznej ekspresji.

Bezpłatna aplikacja

Wejdź na nowe wyżyny kreatywności. Liczne funkcje, takie jak Bluetooth Audio/MIDI (wymagany adapter, WU-BT10 w zestawie), efekt mikrofonu i bezpłatna aplikacja mobilna „Casio Music Space” są dostępne, aby usprawnić proces twórczy. Odkryj muzyczne doświadczenie Privii wykraczające poza samą grę na pianinie.Kontroluj ton, reakcję na dotyk, rezonans, metronom i wiele innych parametrów za pomocą jednej ręki, używając swojego urządzenia jako pilota. Aplikacja mobilna umożliwia również monitorowanie i dostosowywanie wielu funkcji jednocześnie, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować wrażenia z gry.

Bluetooth

Podłącz swój smartfon, tablet lub inne kompatybilne urządzenia do pianina za pomocą oryginalnego bezprzewodowego adaptera MIDI i audio „WU-BT10” firmy Casio i uzyskaj dostęp do dźwięku Bluetooth®. Uzyskując dostęp do funkcji bezprzewodowej modelu PX-S6000, możesz odtwarzać swoje ulubione utwory lub słuchać własnego wykonania dzięki doskonałemu systemowi dźwiękowemu. *Znak wodny i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i są używane przez Casio Computer Co., Ltd. na podstawie licencji. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich właścicieli.

Eksperymentuj z muzyką nowymi funkcjami mikrofonu

Podłączając dowolny mikrofon do standardowego gniazda MIC IN, możesz usłyszeć swój głos w doskonałej jakości dźwięku z głośników fortepianu wraz z dźwiękiem instrumentu. Możesz także dodać podstawowe efekty, takie jak korekta ogólnej tekstury dźwięku, dynamiki i pogłosu, lub dodać bardziej drastyczne zmiany do wokalu podczas gry. Co więcej, PX-S6000 ma funkcję nagrywania, dzięki czemu możesz jednocześnie rejestrować swój wokal i grę.

Unieś swoje brzmienie

Możesz przechowywać PX-S6000 w futerale do przenoszenia (SC-900P; sprzedawany oddzielnie) i cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jest to Twój salon, czy dom przyjaciela, PX-S6000 można zabrać ze sobą w wybrane miejsce.

Specyfikacja

  • Kolor: Czarny
  • Ilość klawiszy: 88
  • Polifonia: 256
  • Wbudowane głośniki: Tak
  • Funkcja nagrywania: Tak
  • Zasilanie bateryjne: Tak
  • Klawiatura ważona: Tak
  • Wyjścia liniowe: Tak
  • Złącze midi: Tak
  • Bluetooth: Tak

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter