ROLAND RD-2000 STAGEPIANO


» przeczytaj wszystkie opinie

Rewolucja na scenie

Wyposażony w dwa niezależne silniki brzmieniowe i zaawansowane kontrolery RD-2000 to gwarancja bezkonkurencyjnych występów na scenie i w studiu.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

9 020,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957054509187

Rewolucja na scenie

Wyposażony w dwa niezależne silniki brzmieniowe i zaawansowane kontrolery RD-2000 to gwarancja bezkonkurencyjnych występów na scenie i w studiu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Łącząc rozwinięte technologie pianistyczne z kompleksową, nowoczesną kontrolą, ten instrument nowej generacji przenosi serię pianin scenicznych na nowy poziom inspiracji i kreatywności.

Kuźnia Wydajności

RD-2000 to spełnienie marzeń koncertujących muzyków. Posiada dwa silniki brzmieniowe napędzające nasze najlepsze barwy pianin akustycznych i elektronicznych oraz najlepszą akcję klawiszy w jaką kiedykolwiek wyposażyliśmy stage piano. Masz ogromny wybór wysokiej jakości zestawów brzmieniowych do każdego muzycznego stylu oraz dwa sloty, które pozwalają dodać jeszcze więcej brzmień. RD-2000 ze swoim innowacyjnym i nowoczesnych interfejsem jest perfekcyjnym narzędziem do kontroli instrumentów wirtualnych na scenie.

Wspaniałe Pianina Akustyczne Napędzane Technologią V-Piano

Ciężko określić brzmienia RD-2000 słowami, jednak możemy śmiało pokusić się na stwierdzenie, że są niezwykłe. W pianinie zostały użyte najnowsze technologie Rolanda wsparte długotrwałymi badaniami, dzięki czemu akustyczne brzmienie jest niezwykle naturalne, dynamiczne i bogate w szczegóły. Dedykowany silnik akustyczny ma nieograniczoną polifonię, pozwalając Ci zrealizować autentyczne występy pianistyczne bez żadnych kompromisów i ograniczeń.

Historyczne Pianina Elektroniczne

Poprzez drugi silnik brzmieniowy oparty na SuperNATURAL RD-2000 oferuje Ci dostęp do szerokiej palety klasycznych pianin elektrycznych z lat 60, 70 i 80tych. W środku mamy świeżo zaprojektowane emulacje RD-1000 (pierwszego z pianin scenicznych serii RD) oraz modułu brzmieniowego MKS-20 z lat 80tych. Napędzany przełomową technologią SA Rolanda unikatowy dźwięk jest stale rozpoznawany na nagraniach z epokowych hitów. Efekty vintage są również pod ręką, możesz przetwarzać Twoje EP z pomocą znanych BOSS CE-1 Chorus i SDD-320 Dimension Rolanda. Odwiedź naszą specjalną stronę poświęconą historii serii RD i dowiedz się więcej (efekty plus demo RD-2000).

Znakomita Grywalność

Klawiatura PHA-50 z progresyjną akcją młoteczkową z wymykiem jest idealną platformą do gry na RD-2000. Innowacyjna klawiatura z hybrydowymi klawiszami z drewna i materiałów odlewowych łączy klasyczne odczucie z wyjątkową wytrzymałością. Wraz z zaawansowanym mechanizmem dotyku i akcją młoteczkową, PHA-50 dostarcza autentyczny dotyk grad piano.

Zaprojektowany na Scenę

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi obsługa RD-2000 podczas występów na żywo jest ożywczo proste. Osiem pokręteł i dziewięć suwaków zapewnia błyskawiczną kontrolę brzmień, efektów i wielu innych parametrów, ponadto pokrętła posiadają wskaźniki LED do precyzyjnych ustawień z natychmiastową informacją wizualną.

Strefy i Sceny

RD-2000 posiada osiem przydzielanych stref, które pozwalają Ci mapować brzmienia do różnych zakresów klawiszowych oraz tworzyć kombinacje brzmień do ośmiu warstw. Z nową funkcją Scene możesz zachować 100 różnych ustawień całej klawiatury i przywołać je jedynym przyciskiem podczas występu.

Bender and Wheels

Wyposażony w klasyczną dźwignię pitch/mod Rolanda i dwa koła modulacji RD-2000 zapewnia wiele możliwości ekspresji dla każdego stylu. Podwójne koła są użyteczne dla szczegółowych ustawień brzmienia na zewnętrznych syntezatorach i są niezależnie przypisywalne do każdego programu.

Niezawodne enkodery

Dynamiczne enkodery przenoszą kontrolę występów na żywo na nowy poziom. Wskaźniki LED pokazują wyraziście aktualną wartość ustawień, dostrzegalnie nawet na najciemniejszych scenach. Wskaźniki reagują również na prędkość, pozwalając Ci dokonywać precyzyjnych ustawień powolnymi ruchami i a szybkimi ruchami szybko poruszać się pomiędzy tonami.

Zestawy Brzmień dla Każdego Stylu Muzycznego

Wszechstronny RD-2000 zawiera ponad 1100 dodatkowych brzmień dla każdego stylu muzycznego. Technologia SuperNATURAL dostarcza doskonałe brzmienia organ Virtual Tone Wheel, nowoczesnych i vintagowych syntezatorów, orkiestry smyczkowej, instrumentów dętych i wielu więcej. Na stronie Roland Axial możesz znaleźć więcej brzmień do załadowania poprzez dwa sloty w RD-2000, również wybrane brzmienia z poprzednich instrumentów serii RD. Jeśli przenosisz się z RD-800 ucieszy Cię informacja, że wszystkie Twoje Live Sety są w pełni kompatybilne z RD-2000.

Sterowanie i kontrola

RD-2000 oferuje najbardziej rozbudowane opcje kontroli z serri RD, co sprawia, że jest perfekcyjnym rozwiązaniem do kontroli szerokiej gamy ustawień. Instrument może płynnie integrować wewnętrzne brzmienia, instrumenty wirtualne oraz moduły brzmieniowe, dzięki czemu jest idealny do kontroli zaawansowanych występów scenicznych.

Połącz z DAW i Oprogramowaniem do występów

Poprzez interfejs USB audio/MIDI integracja instrumentów ze studiem pracującym na DAW lub laptopie jest niezwykle łatwa. Możesz kontrolować syntezatory ze strefami wraz z wewnętrznymi brzmieniami i przepuścić ich sygnał przez RD-2000 w celu stworzenia zestawu hybrydowego. Interfejs obsługuje 24-bitowy dźwięk z rozdzielczością do 192 kHz, co pozwala na dostęp do najwyższej jakości dźwięku.

Wygodne Wyjścia Audio

Wyjścia RD-2000 zapewniają możliwość podłączenia się do każdej sceny i studia. Główne wyjścia stereo to XLR i jack ¼, posiada również wyjście sub out, które pozwoli Ci na niezależne połączenie wewnętrznych brzmień i USB audio.

Stworzony dla Profesjonalnych
Wykonawców

RD-2000 łączy w sobie tradycyjny wygląd serii RD z elementami V-Piano. RD-2000 ucieleśnia zarówno tradycyjność i innowację. Pianino zostało zaprojektowane od podstaw z dbałością i skupieniem na detalach, w szczególności pracy interfejsu, organizacji brzmień, fizycznego umiejscowienia złącz, przełączników, suwaków i pokręteł.

Lekki i wytrzymały

Podczas gdy ulepszenia cech w RD-2000 są znaczące, jego waga nie zmieniła się w porównaniu do poprzednich modeli generacji. Jest łatwy w transporcie między koncertami, a aluminiowa obudowa jest przyjemna dla oka i ekstremalnie wytrzymała.

Rozszerzona kontrola stopą

Cztery wejścia pedałowe RD-2000 mogą być skonfigurowane dla pedałów ekspresji, damper i innych. Pedał DP-10 jest zawarty do grania z pedałem damper. Opcjonalny RPU-3 dostarcza odczucia prawdziwego grand piano, łącząc trzy pedały w jeden, kompaktowy zestaw.

Dopasowany statyw

KS-G8 jest perfekcyjnie dopasowany do RD-2000 i zapewnia solidne wsparcie zarówno na scenie jak i w studiu. Ma elegancki wygląd, wytrzymałą konstrukcję zapewniającą maksymalną stabilność. KS-G8 można składać do łatwego transportu, a jego wysokość może być dopasowana do pozycji stojącej lub siedzącej.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter