YAMAHA CP5


» przeczytaj wszystkie opinie

Model CP5 to brzmienie i technologie modelu CP1 zawarte w instrumencie, który jest jednocześnie wszechstronny i niedrogi, co czyni go atrakcyjnym dla szerokiego kręgu odbiorców.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

7 899,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957812465052

Model CP5 to brzmienie i technologie modelu CP1 zawarte w instrumencie, który jest jednocześnie wszechstronny i niedrogi, co czyni go atrakcyjnym dla szerokiego kręgu odbiorców.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

CP5 został wzbogacony o dodatkowe brzmienia instrumentów klawiszowych, organów, instrumentów smyczkowych i wielu innych, dzięki czemu świetnie nadaje się do gry w kościołach, szkołach oraz sytuacjach wymagających różnorodności brzmienia. Został wyposażony w system Virual Ciucuit Modeling oraz efekty z serii syntezatorów Motif XS.

Technologia Spectral Componenet Modeling z szeroką gamą różnorodnych brzmień

Unikalny system SCM (Spectral Componenet Modeling) wiernie odtwarza 17 wybranych brzmień akustycznych i elektrycznych pianin pozwalając wydobyć z instrumentu więcej ekspresji niż było to dotychczas możliwe. Ponadto, model CP5 został wyposażony w 305 dodatkowych brzmień i efektów, co znacznie rozszerza jego możliwości. *Dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych instrumentów można odnaleźć na poniższych podstronach. *System Spectral Component Modeling to zupełnie inny rodzaj generatora dźwięku niż używane dotychczas przez firmę Yamaha. Poprzez połączenie technologii samplingu i modelingu optymalizuje brzmienie każdego instrumentu i odzwierciedla najdrobniejsze niuanse dźwiękowe.

Możliwość tworzenia oryginalnych brzmień

Ta funkcja pozwala na dowolne tworzenie brzmień akustycznych i elektrycznych pianin poprzez dobieranie poszczególnych typów pianin, przetworników czy efektów. Technologia Spectral Component Modeling pozwala łatwo przetwarzać klasyczne brzmienia lub tworzyć nowe, unikalne barwy. Możesz regulować takie właściwości dźwięu jak ciężar czy sposób uderzania młoteczków tworząc dzięki temu zupełnie nowe, ekscytujące brzmienia.

Najnowsza drewniana klawiatura NW-STAGE zapewnia doskonałe brzmienie i komfort gry

Wykorzystując technologię i doświadczenie zdobyte podczas stu lat produkcji akustycznych fortepianów firma Yamaha stworzyła, nową 88-klawiszową drewnianą klawiaturę NW-STAGE, idealną do występów na scenie. Minimalne wibracje klawiatury oraz pokrycie klawiszy z syntetycznej kości słoniowej zapewniają doskonałe wyczucie instrumentu i jakość gry jaką posiadają akustyczne i elektryczne pianina.

Funkcje nagrywania i odtwarzania w formatach MIDI i audio

Możesz nagrywać swoje wykonania w formacie MIDI i przechowywać w pamięci instrumentu, aby odtwarzać je kiedy tylko tego potrzebujesz. Istnieje również możliwość nagrywania w formacie audio bezpośrednio do przenośnej pamięci USB. Ponadto pliki z pamięci USB mogą być edytowane za pomocą Cubase AI5, który ułatwia odtwarzanie ścieżek demo na scenie czy edytowanie nagrań ‘live’ w studio.

Port mikrofonu oraz rozmaite efekty brzmieniowe

Model CP5 jest wyposażony w port mikrofonu oraz szeroką skalę efektów brzmieniowych. To idealne narzędzie dla muzyków jednocześnie grających i śpiewających na scenie. Dzięki funkcji audio playback może być silnym podparciem dla pojedynczych wykonawców.

Voices

Polifonia: 128

Moduł brzmieniowy: SCM (Spectral Component Modeling) + AWM2

Preset: 10 x 4 groups x 3 banks

Voice Block -17 piano voices (SCM + AWM2) + 305 other voices (AWM2)

Modulation Effect Block - 49 types

Power-Amplifier / Compressor Block - 8 types

Reverb - 8 types

Master Compressor -  3-band

Master Equalizer - 5-band

 

Rhythm

Number of Kits -  14

Number of Patterns - 100

Control Interface

Keyboard - 88 keys, NW-STAGE keyboard (Wooden synthetic ivory weighted keyboard)

Display - 24 character x 2 lines, vacuum fluorescent display (VFD)

Controllers - Pitch bend wheel, Master volume, Knobs 1 to 3, Part volume x 6, Master equalizer x 5, Gain

Connectivity

Line Out- L/MONO,R (Unbalanced), L, R (Balanced)

Headphones - Headphones jack (stereo-phone)

Foot Switch - SUSTAIN, ASSIGNABLE

Foot Controller x2

Mic Input x 1

MIDI - IN, OUT, THRU

USB - TO HOST, TO DEVICE

Size/Weight

1,381 mm / 174 mm / 405 mm

Weight - 25.2 kg

Additional package contents - Power cord, Foot pedal FC3, Owner's Manual, Owner's Manual CD-ROM, Software DVD-ROM (Cubase AI)


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter