ROLAND F701-CB - PIANINO CYFROWE

  • Nowy

» przeczytaj wszystkie opinie

Jeśli uczysz się gry na fortepianie jako nowe hobby lub po prostu chcesz zacząć grać na nowo, chcesz wybrać instrument pasujący do Twojego stylu.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

5 499,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Jeśli uczysz się gry na fortepianie jako nowe hobby lub po prostu chcesz zacząć grać na nowo, chcesz wybrać instrument pasujący do Twojego stylu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Opływowe pianino do nowoczesnego domu.

Jeśli uczysz się gry na fortepianie jako nowe hobby lub po prostu chcesz zacząć grać na nowo, chcesz wybrać instrument pasujący do Twojego stylu. Podczas gdy niektóre tradycyjne fortepiany mogą wyglądać nie na miejscu dzięki nowoczesnym meblom, F701 jest wykonany z myślą o współczesnym domu, oferując stylową, dyskretną obudowę i kompaktowe rozmiary, które z łatwością mieszczą się w mniejszych przestrzeniach. Jednak podczas gdy minimalna estetyka płynnie łączy się z wystrojem i subtelnie poprawia wygląd każdego pomieszczenia, F701 jako instrument muzyczny jest odważny i imponujący.

Będziesz grać z większą ekspresją, dzięki dynamicznemu silnikowi brzmieniowemu Roland SuperNATURAL i klawiaturze PHA-4 Standard, która reaguje na każdy dotyk. A Twój dom wypełni się pięknym brzmieniem fortepianu, dzięki potężnemu systemowi dwóch głośników. Aby uzyskać całkowitą koncentrację podczas ćwiczeń, zanurz się w efekcie Headphones 3D Ambience, aby uzyskać wciągające pole dźwiękowe, które zachęca do zatracenia się w muzyce. Będziesz ćwiczyć częściej i uczyć się szybciej, korzystając ze zintegrowanego dźwięku Bluetooth i MIDI do odkrywania wszystkiego, od lekcji wideo na YouTube po dedykowane aplikacje muzyczne.

Otwórz pokrywę, wybierz dźwięk pasujący do Twojego nastroju i poznaj F701: całkowicie nowoczesny fortepian, który wygląda - i działa - tak dobrze, jak brzmi.

Ton i dotyk, który reaguje na Twój dotyk.

Z uznanym silnikiem brzmieniowym SuperNATURAL firmy Roland w sercu, F701 wiernie odtwarza każdą stronę Twojej muzycznej osobowości, od najodważniejszego fortissimo do najdelikatniejszego pianissimo. Wrażenie fortepianu akustycznego uzupełnia standardowa klawiatura PHA-4, z mechanizmem młoteczkowym, wychwytem i białymi klawiszami w kolorze kości słoniowej, które są całkowicie autentyczne, aż do charakterystycznego „kliknięcia” podczas gry.

Uproszczona obsługa zapewniająca inspirujące wrażenia z gry.

Dzięki intuicyjnym elementom sterującym i czytelnemu wyświetlaczowi z ikonami, F701 jest prosty w obsłudze i inspirujący do gry. Porzuć instrukcję obsługi i zacznij odkrywać ponad 300 utworów do odtwarzania na pokładzie, przyjazny do ćwiczeń metronom i funkcję nagrywania, która umożliwia ocenę wykonania przez odsłuchiwanie tego, co właśnie zagrałeś.

Dyskretny projekt szafki, który pasuje do Twojego domu.

Prosty, smukły i subtelny, F701 idealnie pasuje do wystroju Twojego domu, z zaokrąglonymi rogami i zintegrowaną pokrywą pianina, która płynnie się otwiera, odsłaniając klawisze. Uwzględniono nawet tył, ze starannie rozmieszczonymi tylnymi złączami, które pozwalają fortepianowi ustawić się w dowolnym kierunku bez brzydkich przewodów. Dzięki trzem kolorom do wyboru łatwo jest znaleźć idealne dopasowanie do swojego pokoju: standardowa czerń, czysta biel lub jasny dąb z elegancką imitacją słojów drewna.

Bardziej produktywna praktyka z aplikacjami i Bluetooth.

Koncentrując się na nauce i łączności Bluetooth, F701 sprawia, że ​​sesje treningowe są przyjemne i bardzo produktywne. Dźwięk Bluetooth umożliwia podłączenie smartfona i strumieniowe przesyłanie muzyki przez głośniki fortepianu oraz granie, a Bluetooth MIDI ułatwia dostęp do platform edukacyjnych online, takich jak Skoove i inne. Lub wypróbuj aplikację Roland Piano Every Day z programem One Week Master, który pomaga nauczyć się nowego utworu muzycznego w tydzień, wraz z automatycznym nagrywaniem wykonań, aby sprawdzić, jak sobie radzisz.

Specyfikacja:

Klawiatura: 88 klawiszy PHA-4 syntetyczna kość słoniowa

Liczba klawiszy: 88

Brzmienia: 10

Polifonia: 256

Wejścia: 1x Jack 3,5 mm TRS

Wyjścia: 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS

USB to host: Tak

USB to device: Tak

USB midi: Tak

Nagłośnienie: 24 W

Wymiary: 1360 mm x 913 mm x 345 mm

Waga: 36 kg

Kolor: Czarny

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter