ROLAND HP601 CB - Pianino Cyfrowe


» przeczytaj wszystkie opinie

Ponieważ Twoja miłość do fortepianu pogłębia się, potrzebujesz instrumentu, który oferuje dźwięk, dotyk i technologię, aby inspirować Cię jeszcze większą ekspresją i radością. Roland HP601 jest idealnym następnym etapem, dostarczając autentycznego brzmienia fortepianu i prawdziwej akcji młoteczkowej z klawiszami Ivory Feel do wsparcia umiejętności i bardziej szczegółowej ekspresji.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Ponieważ Twoja miłość do fortepianu pogłębia się, potrzebujesz instrumentu, który oferuje dźwięk, dotyk i technologię, aby inspirować Cię jeszcze większą ekspresją i radością. Roland HP601 jest idealnym następnym etapem, dostarczając autentycznego brzmienia fortepianu i prawdziwej akcji młoteczkowej z klawiszami Ivory Feel do wsparcia umiejętności i bardziej szczegółowej ekspresji.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Najlepsze brzmienie i nowoczesne funkcje, które inspirują Twoją muzyczną podróż

Ponieważ Twoja miłość do fortepianu pogłębia się, potrzebujesz instrumentu, który oferuje dźwięk, dotyk i technologię, aby inspirować Cię jeszcze większą ekspresją i radością. Roland HP601 jest idealnym następnym etapem, dostarczając autentycznego brzmienia fortepianu i prawdziwej akcji młoteczkowej z klawiszami Ivory Feel do wsparcia umiejętności i bardziej szczegółowej ekspresji. Posiada również zintegrowany Bluetooth do bezprzewodowego połączenia z aplikacjami takimi jak Roland Piano Partner 2 i Piano Designer na urządzeniach mobilnych, które zachęcają do nauki i urozmaicają doświadczenia. HP601 to wyjątkowe pianino z wbudowanymi funkcjami edukacyjnymi i nowoczesnymi możliwościami łączności, dzięki czemu jest perfekcyjnym instrumentem do stymulowania rozwoju umiejętności i rozkwitu talentu.

 • Technologia SuperNATURAL Piano dostarcza autentycznego brzmienia i reakcji akustycznego fortepianu
 • Wrażenia używania klawiatury prawdziwego fortepianu, dzięki nowej klawiaturze PHA-50 (mechanika Progressive Hammer Action z wymykiem), łącząca wygląd i dotyk drewna z trwałością nowoczesnych materiałów.
 • Progresywny pedał damper zapewnia ciągłą reakcję na pedałowanie i inne tradycyjne techniki akustyczne
 • Bezprzewodowe połączenie do smartfonów i tabletów poprzez Bluetooth do korzystania z aplikacji muzycznych i przesyłania audio przez system nagłośnienia pianina
 • Aplikacja Roland Piano Partner 2 zachęca do codziennych lekcji i sprawia, że ćwiczenia są przyjemnością
 • Funkcja Piano Designer i darmowa aplikacja akompaniamentowa pozwala personalizować cechy akustycznego pianina w tym indywidualnego strojenia nut, rezonansu strun i wielu więcej
 • 25 miejsc w pamięci w celu przechowywania ulubionych konfiguracji brzmień, w tym sposobu nałożenia brzmień i podziału klawiatury; grupy ustawień można zachowywać w pamięci USB
 • Ogromny wybór brzmień nie tylko fortepianowych: smyczków, dętych czy organów
 • Wbudowane narzędzia do ćwiczeń i ponad 350 pokładowych piosenek dla użytkowników na każdym poziomie
 • Technologia 3D AMBIENCE w celu uzyskania naturalnego, realistycznego brzmienia fortepianowego w przypadku odsłuchu za pomocą słuchawek
 • Klasyczna stylizacja z kompaktową wielkością, perfekcyjna do mniejszych przestrzeni
 • Trzy wykończenia premium: Palisander, Czerń lub Biel

Przyspiesz swój rozwój z ekspresyjnym brzmieniem pianina

Ważną częścią rozwoju gry na pianinie jest uważne słuchanie własnej gry, tak by zrozumieć jak Twoja ekspresja wpływa na dźwięk. Jednak jeśli twój instrument nie odtwarza ich w wierny sposób, twój prawidłowy rozwój jest zakłócony. Silnik SuperNATURAL w HP601 z 288 ścieżkami polifonii dostarcza pełnego, bogatego tonu akustycznego fortepianu z zaawansowanym, dynamicznym brzmieniem, którego tonacja zmienia się w odpowiedzi na twój sposób gry. To zachęca Cię do pełnego zapoznania i nauki interakcji zachodzących pomiędzy dźwiękiem a dotykiem, co jest sercem gry na pianinie na wyższym poziomie.

Zintegrowane funkcje do ćwiczeń i nauki

HP601 jest wyposażony w wybór pokładowych funkcji do ćwiczeń i rozwoju. Posiada ponad 350 gotowych do gry piosenek, muzyki tradycyjnej, utworów klasycznych Mozarta i Beethovena czy znane etiudy fortepianowe Hanona i Czerny, Znajdziemy w nim również pokładowy metronom, który pozwoli Ci rozwinąć poczucie czasu. Pokładowy rejestrator przechwyca Twoją grę na USB i pozwala Ci sprawdzać Twój postęp i dzielić się muzyką z rodziną i przyjaciółmi. A kiedy chcesz grać w duecie z nauczycielem lub znajomym - możesz aktywować tryb Twin Piano i podzielić klawiaturę na dwa 44-klawiszowe pianina, każdy z własnym środkowym C.

Spersonalizuj pianino zgodnie z Twoim stylem i gustem

W miarę rozwoju umiejętności, twoja świadomość muzyczna również będzie coraz większa. Z HP601 otrzymujesz wiele opcji personalizacji pianina do Twojego indywidualnego stylu i dotyku. Funkcja Piano Designer pozwala Ci personalizować dźwięki przez ustawianie elementów tonalnych, które wpływają na dźwięk, w tym rezonans strun, rezonans podczas użycia pedałów i wiele więcej. Można nawet dostroić każdą nutę, oddzielając strojenie, głośność i ton dla wszystkich 88 klawiszy. HP601 jest również kompatybilny z bezpłatną aplikacją Piano Designer, która umożliwia łatwiejsze dostosowywanie ustawień.

Unikaj kosztownej konserwacji i graj w dowolnym momencie ze słuchawkami

Dzięki nowoczesnemu podejściu cyfrowemu HP601 eliminuje wszelkie wady posiadania fortepianu akustycznego. Przede wszystkim zaawansowany silnik dźwięku nigdy nie wymaga strojenia lub innej regularnej konserwacji, oszczędzając mnóstwo czasu i pieniędzy. Inną, niezwykłą zaletą jest możliwość cichej gry ze słuchawkami. Innowacyjna technologia 3D Ambience w HP601 optymalizuje audio, w ten sposób, że w słuchawkach brzmi tak jakby wydobywało się z samego pianina, pozwalając Ci ćwiczyć przez dłuższy czas, bez znaczenia czy w dzień czy w nocy. Jeśli już posiadasz akustyczne pianino, HP601 jest świetnie brzmiącym instrumentem, który pozwoli Ci na nocne ćwiczenia. Dzięki gamie kolorów (palisander, czerń i biel) możesz dopasować instrument do stylu twojego domu.

Flagowy keyboard z zaawansowanymi przełącznikami nożnymi dla najlepszych doświadczeń

Wyposażone we flagową klawiaturę PHA-50 Rolanda pianino obsługuje ważne interakcje brzmieniowe/dotykowe z niezwykle czułym czujnikiem, który wyłapuje każdy subtelny niuans gry. Klawiatura łączącą drewno i elementy odlewane oferuje wygląd i odczucie gry na tradycyjnym fortepianie przez wiele lat, bez konieczności martwienia się o niezawodność. HP601 zawiera również trzy zintegrowane pedały, które oferują kontrolę progresywną i połowiczną. Ta technika jest wymagana do gry bardziej zaawansowanych elementów, co nie jest możliwe na instrumentach, które używają mniej wyrafinowanych przełączników.

Zwiększ radość gry z funkcją Bluetooth i aplikacjami muzycznymi

Z pokładową technologią Bluetooth możesz bezprzewodowo połączyć swoje urządzenia iOS lub Android dla nieprzerwanej radości i zwiększenia chęci do nauki. Na początek możesz grać razem ze swoimi ulubionymi utworami z twojego tabletu lub smartfona przesyłanymi do głośników pianina lub przez słuchawki. Aplikacja Roland Piano Partner wspiera wiele pokładowych funkcji HP601. Prezentuje cyfrowe partytury, a naciśnięciem pedału pianina można nawet przewracać strony. Masz również szeroki wybór podkładów rytmicznych, które pozwalają Ci rozbudować poczucie czasu z różnymi stylami (m.in. pop, jazz, blues). Dzięki funkcji dziennika możesz śledzić postępy w ćwiczeniach z dziennikami statystyk i codziennymi notatkami.

Dodatkowe brzmienia i pokładowe rejestracje

Wraz z klasycznym brzmieniem fortepianu HP601 otrzymujesz brzmienia takie jak elektryczne pianino, organy, instrumenty smyczkowe, dęte i wiele więcej, pozwalając Ci poznawać popularne style muzyczne. Możesz nakładać na siebie dwa brzmienia w tym samym czasie na przykład pianino i smyczki. Możesz podzielić keyboard do gry różnych tonów każdą ręką, na przykład prawą ręką na organach, lewą na pianinie. Kiedy znajdziesz swoją ulubioną kombinację, możesz przechowywać ją pośród 25 innych do natychmiastowego przywołania. Dzięki aplikacji Piano Partner 2 masz szybki dostęp do setek dodatkowych brzmień z różnych kategorii.

SPECYFIKACJA:

Pianino cyfrowe

• Rodzaj klawiatury: PHA-50 Drewniana/Tworzywo sztuczne (Hybrid)

• Ilość klawiszy: 88 Klawiszy

• Generator dźwięku: SuperNATURAL Piano

• Dźwięki / Brzmienia: 319 brzmień

• Mp3/Wave-Odtwarzacz/Rejestrator: Odtwarzacz i rejestrator Wave

• Złącza: 2 x wyjście słuchawkowe (1 x 6,3 mm /1 x 3,5 mm) Line In (3,5 mm), USB to host, USB to device

• Pamięć: USB Stick

• USB / MIDI: USB to host, USB to device

• Głośnik: 2 x 12 cm • Moc ( W rms ): 2 x 14 W

•Wyświetlacz: Wyświetlacz LCD

• Kolor: Czarny

• Wierzch: Struktura drewna

• Waga: 50,0 kg

•Pokrywa klawiatury: Tak

• Wymiary (GxWxS): 1379 x 1014 x 430 mm

• W komplecie: Zasilacz, instrukcja obsługi

• Bluetooth: Tak

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter