PIANINO CYFROWE YAMAHA YDP-164B


» przeczytaj wszystkie opinie

Pianino cyfrowe z klawiaturą GH3 i dźwiękiem fortepianu koncertowego Grand Concert Yamaha CFX

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

4 799,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957812638067

Pianino cyfrowe z klawiaturą GH3 i dźwiękiem fortepianu koncertowego Grand Concert Yamaha CFX

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Wspaniałe doświadczenie z kompaktowego fortepianu domowego

Zanurz się w dźwiękach, które tworzysz, czy to wyłącznie dla zabawy, czy dążąc do perfekcji. Pianino cyfrowe ARIUS to precyzyjnie wykonany instrument, który powstał dzięki kulminacji ponad stulecia zaawansowanych technologii i wiedzy Yamaha. Idealny dla hobbystów i studentów, ARIUS YDP-164 to nie tylko zaufany partner muzyczny, ale także elegancki dodatek do wystroju domu.

YDP-164 oferuje wrażenia przypominające fortepian, z flagowym dźwiękiem koncertowym Yamaha CFX i ekspresyjną klawiaturą Graded Hammer 3 (GH3).

Autentyczne doznania akustyczne

Dzięki 88-klawiszowej akcji fortepianowej i syntetycznym klawiszom z kości słoniowej i hebanu, klawiatura Graded Hammer 3 (GH3) odtwarza wrażenia z gry na fortepianie akustycznym, od cięższej akcji klawiszy w dolnym rejestrze po lżejszą w górnych oktawach. GH3 jest wyposażony w konfigurację z trzema czujnikami, która precyzyjnie wykrywa i interpretuje zachowanie klawiatury w celu zapewnienia reakcji i czucia w stylu fortepianu, umożliwiając szybkie powtarzanie nut i autentyczną ekspresyjną kontrolę.

Zaprojektowany dla Twojej osobistej przyjemności

YDP-164 zachowuje bogaty i zrównoważony dźwięk na dowolnym poziomie głośności, który wybierzesz. Inteligentna kontrola akustyczna (IAC) automatycznie dostosowuje równowagę tonów niskich i wysokich, aby móc cieszyć się doskonałym dźwiękiem nawet przy niższej głośności.

Optymalizator stereofoniczny pozwala graczom cieszyć się naturalnym, przestronnym dźwiękiem nawet w słuchawkach. Podczas korzystania z tej funkcji brzmienie próbkowane z fortepianów akustycznych jest odbierane jako pochodzące z korpusu instrumentu, a nie z słuchawek, zapewniając wyjątkowo naturalne doznania.

Uzyskaj więcej dzięki aplikacji Smart Pianist

Ciesz się bardziej fortepianem dzięki Smart Pianist, dedykowanej aplikacji, która dodaje piękny interfejs graficzny i wiele niesamowitych funkcji do kompatybilnego pianina cyfrowego Yamaha.

Od wybierania brzmień instrumentów lub dostosowywania ustawień do ćwiczeń z metronomem lub nagrywania, Smart Pianist przyspiesza tworzenie muzyki i pozwala skupić się na zabawie.

Inteligentny pianista skanuje utwory audio załadowane w bibliotece muzycznej, analizuje sekwencje akordów, a następnie wyświetla je na ekranie smartfona. Graj, gdy akordy przewijają się, słysząc cały utwór odtwarzany przez system głośników instrumentu. Wczytanie utworów MIDI do aplikacji pozwoli Ci śledzić muzykę cyfrową podczas gry.

Pianino cyfrowe z klawiaturą GH3 i dźwiękiem Grand Concert Yamaha CFX

Bogate brzmienie wielkiego fortepianu koncertowego Yamaha CFX

Klawiatura GH3 z syntetyczną kością słoniową (białe klawisze) i hebanem (czarne klawisze)

Rezonans tłumika / rezonans struny

Płynne zwolnienie i wyłączenie próbkowania

Integracja aplikacji iOS „Smart Pianist”

Nowy design i szeroki wybór kolorów

Optymalizator stereofoniczny

192-nutowa polifonia

3 pedały (tłumik z efektem pół pedału, sostenuto i miękki)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter