ESSEX EUP-111E PIANINO AKUSTYCZNE


» przeczytaj wszystkie opinie

Instrumenty marki ESSEX są rekomendowane przez Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki.

ESSEX EUP-111E to Pianino, które będzie doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego klasyczny design sprawia, że prezentuje się świetnie w każdej przestrzeni.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Brak towaru

Instrumenty marki ESSEX są rekomendowane przez Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki.

ESSEX EUP-111E to Pianino, które będzie doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego klasyczny design sprawia, że prezentuje się świetnie w każdej przestrzeni.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Charakterystyka i korzyści

Zaprojektowana przez Steinway & Sons we współpracy ze sławnym projektantem mebli Williamem Faberem, seria Essex powstała w hołdzie idei, że piękna stylizacja fortepianu, czy pianina powinna być dostępna w każdym przedziale cenowym. Essex będzie ozdobą twojego domu – instrumenty charakteryzuje tradycyjnie elegancka stylizacja oraz wykończenie muzealnej jakości. Fortepiany są dostępne w szerokim wachlarzu modeli, rozmiarów oraz rodzaju laminatu, by wpasowały się w każde wnętrze i w każdy styl życia.

Seria Essex korzysta z patentów, tworzonych przez dedykowany temu zadaniu zespół do spraw badań i rozwoju. Dzięki utylizacji specjalnie zaprojektowanych materiałów, technik produkcyjnych stosowanych na szeroką skalę oraz ostrożnie dobrane środowisko produkcji, Essex jest w stanie zaoferować poziom wykonawczy nigdy wcześniej nie dostępny w tym zakresie cenowym.

Nabywając fortepian lub pianino z serii Essex, otrzymujesz najlepszą możliwą wartość za tą cenę. Dostajesz również ubezpieczenie twojej inwestycji, jako że Steinway & Sons jest serwisowany przez wykwalifikowanych technicznych. Transakcję dodatkowo wiąże Obietnica Steinwaya: jeśli w ciągu 10 lat od zakupu zechcesz wymienić instrument, dostaniesz zniżkę wysokości kwoty, zapłaconej przez ciebie za fortepian.

Fortepiany Essex są szersze na ogonie od innych fortepianów tej samej kategorii rozmiarowej. To pozwala na większy obszar, na którym osadzana jest płyta rezonansowa, produkująca bogatszy dźwięk. Płyta rezonansowa Steinwaya jest zwężana, dzięki czemu wibruje swobodniej i posiada pożądaną objętość tonalną. Fortepiany i pianina Essex posiadają zaprojektowany przez Steinwaya mechanizm młoteczkowy, zbudowany w całości z drewna, nie posiadający ani jednego elementu plastikowego, co zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz czułość sterowania. Instrumenty z serii Essex posiadają ponadto strojnicę oryginalnego projektu Steinwaya, jak również struny, płytę, rozpory, żebra, mostki i wiele innych oryginalnych części Steinwaya oraz procedur produkcyjnych. W rezultacie, seria Essex oferuje najlepsze instrumenty w tym przedziale cenowym.


Model: ESSEX EUP-111E

Konstrukcja: Zaprojektowana przez Steinway & Sons

Projekt: Steinway & Sons

Budowa: Wzornictwo Classic Studio z bocznymi nogami

Pedały: Mosiężne pedały i listwa pedałowa

Rolki: Mosiężne rolki

Ława: Dopasowana ława z wyściełanym siedzeniem i ochronnymi nakładkami na nogi

Dodatkowe cechy: Składana nakrywa górna, ręcznie wyselekcjonowane okleiny mahoń

Wymiary

Wysokość: 111 cm

Szerokość: 148 cm

Głębokość: 58

Waga: 220 kg

Dostępny kolor: Czarny połysk


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter