ROLAND TD-17KVX MDS-COM PERKUSJA ELEKTRONICZNA


» przeczytaj wszystkie opinie

Stań się szybciej lepszym perkusistą

Jeśli poważnie traktujesz grę na perkusji, Twój zestaw musi być dopasowany do Twoich ambicji. Seria TD-17 V-Drums pozwala twojej technice błyszczeć, dzięki narzędziom treningowym, które wspierają rozwój.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054517465

Stań się szybciej lepszym perkusistą

Jeśli poważnie traktujesz grę na perkusji, Twój zestaw musi być dopasowany do Twoich ambicji. Seria TD-17 V-Drums pozwala twojej technice błyszczeć, dzięki narzędziom treningowym, które wspierają rozwój.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Połączenie silnika brzmieniowego klasy TD-50 z nowo rozwiniętymi padami dało przystępny elektroniczny zestaw perkusyjny, z odczuciem zbliżonym do gry na akustyku - idealnie odwzorowuje fizyczne ruchy, koordynację pałek i kontrolę stóp/rąk, której każdy perkusista potrzebuje. Ponadto wbudowane funkcje treningowe wspierają i kierunkują twoją technikę, oszacowują progres i zwiększają motywację. Stawanie się coraz lepszym to ciężka praca, jednak TD-17 Ci w tym pomoże.

Autentyczne wrażenie gry oraz narzędzia budujące umiejętności

Jeśli regularnie grasz na akustycznych perkusjach, nie musisz zmieniać swojego stylu gry, aby użyć elektronicznego zestawu. Możesz używać tej samej techniki gry, co podczas używania akustycznego zestawu, bez kompromisów, dzięki dużemu 12-calowemu werblowi* oraz naturalnemu odczuciu hi-hat** , które mogą być zamontowane na statywie do hi-hatu. Bazując na flagowym silniku TD-50, dźwięki wiernie odwzorowują charakter i brzmienie akustycznych bębnów, zapewniając błyskawiczny czas reakcji.


* PDX-12 12 "w komplecie z TD-17KV i TD-17KVX
* VH-10 dołączone tylko do modelu TD-17KVX

Kluczowe narzędzia do ulepszenia gry

Po pierwsze: perkusiści powinni być w stanie utrzymać solidny beat, zanim przejdą do ekscytujących rzeczy. Ale opanowanie podstaw jest również ekscytujące, ponieważ zapewnia solidne podwaliny do budowania umiejętności, nie zapominajmy, że śledzenie własnych postępów jest również bardzo motywujące. Moduł TD-17 zawiera tryb Coach, który wspiera i motywuje do codziennych ćwiczeń. Możesz rozgrzać się, rozwinąć wyczucie groove, tempo i czas, a nawet pracować nad wytrzymałością - wszystko z wynikiem, który mówi ci, jak sobie radzisz.

Dołącz do ulubionego zespołu - bez przesłuchania

Chociaż granie niekończących się solówek perkusyjnych jest niezaprzeczalnie zabawne, nie wnosi nic więcej. Rozwiń swoją grę, grając wraz ze swoimi ulubionymi zespołami lub ćwicz nowe melodie, które będziesz grać na scenie. Bezprzewodowo przesyłaj ulubione utwory ze swojego smartfonu do TD-17 za pośrednictwem Bluetooth i słuchaj całego występu przez słuchawki. Możesz również nagrać swój występ a następnie odsłuchać i zdecydować, nad którymi elementami trzeba popracować.


*TD-17KV-L and TD-17K-L do not support Bluetooth.

Przygotowania do gry na żywo

Podczas prób ważne jest, aby grać z tymi samymi brzmieniami perkusyjnymi, które będą używane na scenie. TD-17 zawiera wiele wyrazistych, wymodelowanych dźwięków perkusyjnych odziedziczonych po flagowym TD-50, więc z pewnością znajdziesz idealny dźwięk perkusji podczas przygotowania do występu

Ucz się we własnym tempie dzięki lekcjom online i aplikacjom komputerowym

Oprócz nauki z nauczycielem perkusji, istnieje wiele internetowych lekcji perkusji lub metod komputerowego uczenia się. TD-17 został zaprojektowany, aby pomóc Ci w rozwoju - jakkolwiek chcesz się uczyć.

Wydajność pod presją, przez wiele lat

Roland V-Drums są niezawodne - od modułu brzmieniowego, do padów, poprzez pedały, każdy komponent musi być dostarczony w każdym scenariuszu występów. Pady i pedały używane w serii TD-17 są zaprojektowane do uderzania, są również niezwykle trwałe. Wraz z rozwojem umiejętności i ambicji, możesz rozwinąć swój TD-17, dodając dodatkowy talerz crash lub drugi werbel - bezpiecznie, ze świadomością, że używasz tych samych trwałych komponentów, które preferują profesjonalni perkusiści.

Konfiguracja zestawu: 

 • Moduł brzmieniowy: TD-17 x 1
 • Werbel: PDX-12 x 1
 • Tom: PDX-8 x 3
 • Hi-hat: VH-10 x 1
 • Crash: CY-12C x 2
 • Ride: CY-13R x 1
 • Pad stopy: KD-10 x 1
 • Rama: MDS-COM x 1 (Compact)

Akcesoria:

  • Uchwyt do modułu
  • Zasilacz
  • Kabel do połączenia modułu z padami
  • Kluczyk
  • Śruba z pokrętłem (do PDX-12)
  • Absorption plate (for VH-10)
  • Lockable tie (for VH-10)
  • Instrukcja montażu
  • Instrukcja obsługi

   *Zestaw nie zawiera mechanizmu stopy bębna basowego oraz statywu pod hi-hat. Karta SD sprzedawana jest oddzielnie.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter