ROLAND TD-1DMK PERKUSJA ELEKTRONICZNA


» przeczytaj wszystkie opinie

Tutaj zaczyna się twoja podróż perkusyjna. Jeśli zawsze marzyłeś o graniu na bębnach, wiesz, że to naprawdę potężna ambicja. Jednak oprócz ekscytacji możesz poczuć, że to zbyt trudne. A jednak, chociaż na pewno trzeba włożyć sporo wysiłku, stanie się perkusistą może nie być tak trudne, jak ci się wydaje.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 799,00 zł
W magazynie
Dostępny

Tutaj zaczyna się twoja podróż perkusyjna. Jeśli zawsze marzyłeś o graniu na bębnach, wiesz, że to naprawdę potężna ambicja. Jednak oprócz ekscytacji możesz poczuć, że to zbyt trudne. A jednak, chociaż na pewno trzeba włożyć sporo wysiłku, stanie się perkusistą może nie być tak trudne, jak ci się wydaje.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Jeśli możesz wybić rytm, masz już intuicyjne zrozumienie podstaw rytmu ... wystarczy wykonać kolejny krok.

Roland V-Drums to najbardziej popularne na świecie elektroniczne perkusje, dzięki potężnemu brzmieniu, świetnej grze i legendarnej wytrzymałości. A jeśli myślisz, że masz grę na perkusji we krwi, nowy V-Drums TD-1DMK pomoże ci to zgłębić. TD-1DMK zapewnia satysfakcjonujące doznania perkusyjne w kompaktowym zestawie, który można łatwo przenosić. Prosty, ale potężny moduł zawiera wiele ekspresyjnych zestawów perkusyjnych połączonych z podwójnymi naciągami siateczkowymi Rolanda dla werbla i tomów. Te pady posiadają dwie warstw materiału siatkowego do realistycznego "odbicia" (gdy pałki odskakują do tyłu po uderzeniu w bęben), podobnie jak w zestawie akustycznym. Mimo wytrzymałości, jest też świetny do cichej gry, dzięki czemu jest świetny do nocnych treningów. Możesz grać ze słuchawkami, aby nie przeszkadzać rodzinie lub sąsiadom, a dzięki wbudowanym funkcjom trenera i możliwości łączenia się z oprogramowaniem do nauki Melodics, będziesz zaskoczony, jak szybko robisz postępy. Weź pałki, głęboki oddech i uderz w TD-1DMK. Życie pełne perkusji czeka - więc nie zwlekaj!

* W zależności od pomieszczenia i powierzchni, na której używany jest TD-1DMK, może być wymagane dodatkowe tłumienie hałasu - Roland NE-10 Noise Eaters.

 • Naciągi siateczkowe na werbel i tomy, z regulowanym naciągiem, zapewniającym ciche i realistyczne doznania perkusyjne
 • 15 gotowych zestawów perkusyjnych z autentycznymi, wyrazistymi dźwiękami perkusji dla dokładnej i realistycznej gry
 • Wbudowany metronom z regulowanymi ustawieniami tempa i czasu, aby poprawić wyczucie czasowe
 • 10 wbudowanych funkcji treningowych do śledzenia twoich postępów i motywacji do gry
 • Funkcja nagrywania umożliwia odsłuchanie tego, co właśnie grałeś, do celów oceny
 • 15 wbudowanych utworów do grania, obejmujących różnorodne gatunki muzyczne
 • Dedykowane wejście do podłączenia smartfona - dzięki czemu możesz grać wraz ze swoimi ulubionymi utworami
 • Legendarna jakość i wytrzymałość firmy Roland - stworzona, by wspierać twoją grę przez lata

Dla początkujących - zacznijmy grać!

Jeśli wcześniej nie grałeś na perkusji, możesz pomyśleć, że będzie to zbyt trudne lub że nauka na elektronicznym zestawie jest skomplikowana. TD-1DMK to bezproblemowy zestaw perkusyjny, łatwy w konfiguracji i intuicyjny w użyciu. Wystarczy podłączyć zasilanie, włączyć zestaw i podłączyć słuchawki lub głośniki monitora. Możesz zacząć grać z autentycznie brzmiącą kolekcją brzmień perkusyjnych, z wyborem 15 gotowych zestawów, aby uzyskać realistyczne i wciągające doznania. A kiedy nadszedł czas, aby rozpocząć pracę nad swoimi umiejętnościami perkusyjnymi, pokładowe funkcje treningowe i oprogramowanie Melodics dla V-Drums pozwolą ci poznać podstawowe zasady i szybko zacząć się rozwijać. Ważący zaledwie 7 kg, jest łatwy do przenoszenia w domu, więc niezależnie od tego, czy grasz solo, czy chcesz występować dla swoich przyjaciół i rodziny, TD-1DMK może być wszędzie tam, gdzie grasz.

Dla rodziców - pomóż rozwijać wyczucie rytmu swojego dziecka

Kiedy twoje dziecko uczy się gry na instrumencie - uczy się wiele o życiu. Dowiaduje się czym jest dyscyplina i determinacja, a czysta radość podczas gry jest bezcenna. Melodia, harmonia i rytm są podstawą muzyki, a rozwijanie głębokiego wyczucia rytmu pomoże Twojemu dziecku uczyć się i doceniać także inne instrumenty muzyczne, oprócz perkusji. Funkcje wbudowanego metronomu modułu TD-1 i 10 funkcji treningowych pokazują dziecku, jak poprawiają się jego umiejętności, tworząc podstawy do twórczej kreatywności. Funkcje treningowe przypominają w swej formie gry - co oznacza, że dziecko ucząc się, również świetnie się bawi i angażuje. Melodics for V-Drums, darmowa aplikacja dla komputerów Windows lub Mac, to seria darmowych lekcji perkusyjnych, które pozwolą rozwijać poczucie rytmu, bez odczucia ciężkiej pracy.

Pady w TD-1DMK są cichsze, więc dziecko może ćwiczyć bez ograniczeń czasowych. Od naciągów siateczkowych do pada absorbującego, który pochłania uderzenie, wszystkie V-Drums są tak skonstruowane, że są zauważalnie cichsze podczas gry *. TD-1DMK może stale wspierać twoje dziecko, ponieważ rozwija koncentrację, cierpliwość i siłę fizyczną, która przychodzi przez regularną grę.

* W zależności od pomieszczenia i powierzchni, na której używany jest TD-1DMK, może być wymagane dodatkowe tłumienie hałasu - Roland NE-10 Noise Eaters.

Dla studentów - stań się lepszym perkusistą

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać perkusyjnym bohaterem w zespole, czy po prostu chcesz rozwinąć solidne umiejętności gry na perkusji, TD-1DMK pomoże ci w tym, wspierając techniki zdobyte podczas nauki. TD-1DMK wiernie reaguje na subtelne niuanse Twojej gry - z każdym uderzeniem pałek i wszystkimi wykrytymi dynamikami - wiernie przekazanymi dzięki szybkiemu przetwarzaniu i autentycznym dźwiękom akustycznym modułu TD-1. W miarę doskonalenia moduł TD-1 podąża za Tobą, odzwierciedlając Twoją doskonałą technikę i ekspresję. W naciągach siateczkowych dla werbla i tomu można regulować naprężeniem i zapewniać mocniejsze "odbijanie" w porównaniu z bębnami, które mają pojedyncze naciągi siateczkowe, co daje wrażenie naturalne, jak najbardziej zbliżone do brzmienia akustycznego. Odbicie i odczucie pedału kick jest bardzo ważnym elementem gry perkusyjnej - TD-1DMK jest kompatybilny z pedałami kick, także podwójnymi. Miękki gumowy pad pochłania również energię z bijaka, zapewniając naturalne, wierne odbijanie i cichszą pracę.

Jeśli kiedyś grałeś - czas do tego wrócić

Jeśli grałeś na bębnach, to na pewno pamiętasz, jak dobrze się wtedy czułeś - niezwykle cieszy zarówno sama fizyczność i ekspresja grania w pojedynkę, jak i radość ze współpracy z innymi muzykami i wspólne przyuczanie piosenki. TD-1DMK może pomóc przywrócić perkusję z powrotem do twojego życia, niezależnie od tego, czy szlifujesz swoje umiejętności, czy kontynuujesz od momentu przerwania. Począwszy od wbudowanych piosenek z różnych gatunków muzycznych, po podłączenie smartfona do modułu i granie wraz z ulubionymi utworami, TD-1DMK pozwala grać wraz z wszelkimi utworami. Możesz używać TD-1DMK w ciszy, dzięki słuchawkom będziesz mógł cieszyć się muzyką, bez narażania się rodzinie. Wytrzymałe TD-1DMK posiada legendarną niezawodność V-Drums, więc możesz grać przez wiele lat. Wraz ze wzrostem umiejętności i ambicji możesz rozbudować TD-1DMK, dodając dodatkowy talerz, a nawet aktualizując moduł dźwiękowy. Pozwól sobie na przerwę - a ponownie zacznij grać na perkusji z TD-1DMK.

Konfiguracja:

 • werbel siateczkowy PDX-8 ( 2 strefowy ), 8''
 • tomy siateczkowe PDX-6A x 3 (1 strefowy), 6''
 • talerz crash CY-5 - 10'', 2 strefowy
 • talerz ride CY-5 - 10'', 2 strefowy
 • talerz hi hat CY-5 - 10''
 • pedał hi hat
 • rama perkusyjna
 • okablowanie
 • moduł TD1
 • brak pedału stopy

Wymiary:

 • 1200mm x 1100mm x 1200mm
 • Waga: 17,8kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter