ROLAND SPD-1W


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

999,01 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Cyfrowy Pad Perkusyjny na którym możesz grać za pomocą pałek, rąk lub stóp

Każdy muzyk jest indywidualistą, jego instrumenty musi uzupełniać jego kreatywność i styl. SPD::ONE WAV PAD pozwala Ci grać jak zechcesz, ten kompaktowy pad perkusyjny może być używany przy pomocy pałek, dłoni, a nawet stóp. Co więcej, można regulować czułość i ustawienia progu wyzwalania w ciągu kilku sekund przy użyciu dwóch pokręteł sterujących z boku urządzenia. Perkusiści pokochają solidność i naturalność, gitarzyści mogą z łatwością umieścić na podłodze i grać, a każdy muzyk może używać rąk bez ryzyka późniejszego bólu palców.

Importuj Brzmienia, Podkłady i Pliki Metronomu

SPD::ONE WAV PAD może importować i używać plików audio WAV.* Możesz nagrywać od podkładów do sampli indywidualnych jak frazy wokalowe, brzmienia perkusyjne i sekwencje muzyczne, a potem ładować je na SPD::ONE WAV PAD i grać. Importowanie audio jest niezwykle proste: po prostu podłącz do komputera PC albo Mac przez USB i przeciągnij pliki. Sample mogą być używane na różne sposoby z opcjami playbacku takimi jak polifonia, monofonia lub alternatywne. Z SPD::ONE WAV PAD granie Twoich brzmień na koncertach będzie niezwykle łatwe.

Kompatybilne formaty danych WAV 44.1 kHz, 16-bit, stereo lub mono.

Graj Ścieżki z Metronomu Jednocześnie - i w synchronizacji - z Podkładami

Graj z podkładem muzycznym, który przeniesie mały koncert na poziom produkcji studyjnej. Dzięki SPD:ONE WAV PAD wszystko co nagrasz w studiu może zostać użyte na scenie podczas występu na żywo. Ale żeby nadążać z podkładem, będziesz potrzebował ścieżek metronomu - SPD::ONE WAV PAD może pomóc. Importowane utwory metronomu tworzone w Twoim DAW, towarzyszące podkładowi, będą odtwarzane jednocześnie. Ale oto sprytny trik - podczas gdy podkład może być słyszalny tylko przez wyjścia główne i słuchawkowe,metronom jest automatycznie kierowany do słuchawek tylko dla monitorowania scenicznego. Podczas gry balans głośności między podkładem a metronomem może być dostosowywany za pomocą pokrętła Balance Mix. Wyjścia słuchawkowe zostały zaprojektowane dla produkowania wzmocnionych głośności monitorowania dla zapewnienie słyszalności dźwięku nawet podczas hałasu.

Nakładaj Pliki Audio i Personalizuj Swoje Brzmienie

SPD::ONE WAV PAD jest niezwykle prosty w użyciu, jednak posiada również naprawdę kreatywne ustawienia. Do trzech plików audio może być nakładanych jednocześnie, więc jednorazowo możesz tworzyć trzy brzmienia. Wyobraź sobie słuchanie głębokich połączonych ze sobą 808 brzmień z frazami wokalowymi - unikatowa funkcja warstwowania daje Ci nieograniczone możliwości. Możesz wyzwalać różne dźwięki, grając w różnych prędkościach. Na przykład kiedy grasz brzmienia hi-hatu możesz wyzwalać zamknięcie przez delikatne uderzenia a otwarcie przy mocniejszych. SPD::ONE WAV PAD sprawia, że niezwykle łatwo przygotujesz wszechstronny występ.

Łatwo Dopasowuje się Do Każdych Ustawień Zestawów

SPD::ONE WAV PAD jest kompaktowy, więc dopasuje się do Twojego bieżącego zestawu bez potrzeby przesuwania innych instrumentów. Z dołączonym adapterem do mocowania można łatwo przymocować pad do podstawy hi-hat, cymbałów lub tomów, * lub nawet podstawki mikrofonowej. Alternatywnie jeśli nie chcesz mocować SPD::ONE WAV PAD, możesz umieścić go na podłodze, blacie, czy innej stabilnej powierzchni.
 
Przenośny i Stworzony do Trasy

Możesz zabrać SPD::ONE WAV PAD gdziekolwiek zechcesz, dzięki jego kompaktowej wielkości i możliwości pracy bateryjnej. Jest tak lekki, że może zostać umieszczony w torbie lub pokrowcu, a do tego wytrzymały i odporny dzięki swojej metalowej konstrukcji. Możesz grać i produkować swoje własne dźwięki w ruchu poprzez słuchawki i zawrzeć je do listy utworów danej nocy.
 
Łatwa Kontrola z Czterema Pokrętłami

Użycie SPD::ONE WAV PAD jest niezwykle łatwe. Nie ma żadnych skomplikowanych sub menu czy guzików sekwencyjnych - po prostu wybierasz swoje brzmienia poprzez przekręcenie pokrętła wyboru banku brzmień na jedną z 12 pozycji i zaczynasz używać pada. Jedynie cztery pokrętła na panelu przednim dają Ci wszystko czego potrzebujesz, możesz personalizować brzmienia, dopasowywać głośność, balansować poziomy.

Kompaktowy kontroler MIDI do Produkcji Muzycznej DAW

Dzięki wbudowanemu USB MIDI - SPD::ONE WAV PAD może być użyte jako kompaktowy, cyfrowy kontroler to DAW komputera. Zapewnia to świetny sposób odtwarzania dźwięków opartych na oprogramowaniu i ulepsza produkcje dzięki realistycznym ścieżkom perkusyjnym MIDI.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter