YAMAHA DTXM12


» przeczytaj wszystkie opinie

Najpotężniejszy "warsztat" perkusyjny, który zadowoli każdego od początkującego po eksperta, przystosowany do różnorodnych stylów gry oraz różnych konfiguracji podczas wystąpień. DTX-Multi12 wyposażony jest w 12, bardzo wygodnych w użyciu, padów, które doskonale rozróżnisz nawet na scenie o niewielkim oświetleniu.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957812459532

Najpotężniejszy "warsztat" perkusyjny, który zadowoli każdego od początkującego po eksperta, przystosowany do różnorodnych stylów gry oraz różnych konfiguracji podczas wystąpień. DTX-Multi12 wyposażony jest w 12, bardzo wygodnych w użyciu, padów, które doskonale rozróżnisz nawet na scenie o niewielkim oświetleniu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Najpotężniejszy "warsztat" perkusyjny, który zadowoli każdego od początkującego po eksperta, przystosowany do różnorodnych stylów gry oraz różnych konfiguracji podczas wystąpień. DTX-Multi12 wyposażony jest w 12, bardzo wygodnych w użyciu, padów, które doskonale rozróżnisz nawet na scenie o niewielkim oświetleniu. Możesz wykorzystać DTX-Multi12 na wiele różnych sposobów, np. użyć padów perkusyjnych w połączeniu z perkusją akustyczną, aby jeszcze bardziej zaakcentować utwór. Możesz także skorzystać z bogactwa brzmień oraz z transferu danych do podłączonego komputera gdzie możesz komponować muzykę dzięki załączonemu oprogramowaniu CUBASE AI 5. Możesz także podłączyć pedał centrali (sprzedawany oddzielnie) i stworzyć kompaktowy zestaw perkusyjny.

MULTI-Voice oraz MULTI-Effect ! – Presety Zestawów Perkusyjnych

Oprócz szerokiego spektrum brzmień renomowanych, światowych, flagowych syntezatorów z serii MOTIF, DTX-MULTI 12 posiada również wiele nowych brzmień perkusyjnych, które zostały spróbkowane, poprzez zastosowanie zaawansowanych technik próbkowania Yamaha oraz efektów brzmieniowych, oferując łączną ilość 1277 brzmień. DTX-MULTI 12 posiada nie tylko brzmienia cyfrowe, lecz również brzmienia DJ oraz bogaty zakres brzmień perkusyjnych, chromatycznych, folkowych oraz akustycznych instrumentów perkusyjnych.
Możesz importować własne pliki WAV oraz AIFF z urządzenia pamięci zewnętrznej USB i korzystać z nich, jak z własnych brzmień
DTX-MULTI 12 funkcjonuje jako urządzenie do odtwarzania próbek i jest wyposażony w 64MB baterii zapasowej Flash ROM.
Razem ze wspaniałymi efektami brzmieniowymi, takimi jak reverb, czy chorus, które możesz zastosować do brzmień perkusyjnych, model DTX-MULTI 12 wyposażony jest również w jednostkę efektów Variation, którą możesz wykorzystać do ulepszenia własnych brzmień na wiele, różnych sposobów.

MULTI-Pattern ! – Presety Patternów (Szablonów)

DTX-MULTI 12 wyposażony jest w 128 patternów (szablonów) MIDI, w tym 3 szablony demonstracyjne, w różnych stylach muzycznych, od folk, poprzez muzykę rockową, aż po nowoczesny house.
Możesz uruchamiać i zatrzymywać odtwarzanie patternów (szablonów), poprzez uderzanie w pady. Dodatkowo, możesz nagrywać własne wykonania, jako patterny (szablony) lub tworzyć nowe patterny na komputerze. Możesz je następnie przypisywać do poszczególnych padów.
Za pomocą funkcji Tap Tempo, możesz ustawić tempo patternów (szablonów) oraz ścieżkę metronomu, poprzez uderzanie w pady. Dzięki temu, możesz wygodnie i intuicyjnie ustawić pożądane tempo.

MULTI-Mode ! – Tryby Odtwarzania

DTX-MULTI 12 zapewnia wiele trybów odtwarzania i funkcji, umożliwiających muzykowi pełną ekspresję jego wyobraźni.

Tryb Stick, zoptymalizowany do gry na instrumencie, za pomocą pałek perkusyjnych.
Tryb Hand, zoptymalizowany do gry na instrumencie, przy użyciu rąk.
Tryb Finger, zoptymalizowany do gry na instrumencie, przy użyciu palców.
Funkcja Muting, umożliwiająca tłumienie lub zmianę dźwięków, poprzez przyciskanie padu ręką.

MULTI-Assignment ! – Funkcja Trigger

Każdemu padowi możesz przypisać do 4 różnych brzmień.
DTX-MULTI 12 jest wyposażony w ogrom funkcji, umożliwiających wyzwolenie własnej wyobraźni. W trybie Stack wszystkie nuty przypisane do konkretnego padu są odtwarzane jednocześnie, po uderzeniu pałką, natomiast w trybie Alternate nuty przypisane do padu będą odtwarzane pojedynczo, po każdym uderzeniu w pad.

MULTI-Interface ! – Produkcja Muzyczna

Oprócz złącza MIDI In/Out, DTX-MULTI 12 jest wyposażony w złącze USB TO HOST, dzięki któremu możesz podłączyć instrument do komputera, za pomocą kabla USB (sprzedawany oddzielnie) oraz złącze USB TO DEVICE, dzięki któremu możesz zapisać dane użytkownika na pamięci USB.

Możesz korzystać z tego rodzaju połączeń na wiele różnych sposobów. Na przykład, jeśli masz trudności z grą na keyboardzie, możesz importować dane MIDI bezpośrednio do oprogramowania DAW i odtwarzać brzmienia syntezatora, poprzez uderzanie w pady DTX-MULTI 12.
Razem z DTX-MULTI 12 do zestawu dołączone jest oprogramowanie DAW – Cubase AI 5 firmy Steinberg. Możesz rozpocząć edycję danych MIDI, których używasz na DTX-MULTI 12 i zacząć komponować własną muzykę ze złożonych fragmentów tego samego dnia, od razu po zakupie DTX-MULTI 12.
Poprzez instalację Rozszerzenia Expansion DTX-MULTI 12 (plany wydania w przyszłości na naszej stronie internetowej), możesz kontrolować Cubase AI 5, bezpośrednio z panelu frontowego DTX-MULTI 12. Dzięki temu, wydajność komponowania Twojej muzyki drastycznie wzrośnie!

MULTI-Triggering ! – Możliwości Rozbudowy

DTX-MULTI 12 wyposażony jest w wejścia Jack, umożliwiające podłączenie pięciu dodatkowych, zewnętrznych padów, jak również przełącznika nożnego oraz kontrolera hi-hat`u. Możesz skonfigurować DTX-MULTI 12 do własnych potrzeb. Możesz m.in. :

Podłączyć kontroler hi-hat`u (np. HH65) oraz pad stopy (np. KP65), aby móc korzystać z DTX-MULTI 12, jako kompaktowego zestawu perkusyjnego.
Korzystać z przełącznika nożnego (np. FC4) do przełączania pomiędzy różnymi zestawami perkusyjnymi oraz patternami (szablonami) fraz.
Korzystać z kontrolera nożnego (np. FC7, czy FC9) do sterowania poziomami głośności oraz efektami w czasie rzeczywistym.
Podłączyć trigger perkusyjny (np. DT20) do konwertowania akustycznych bębnów do sygnałów trigger`a.

* Kontrolery hi-hat`u, przełączniki i kontrolery nożne, pady stopy oraz trigger`y perkusyjne są sprzedawane oddzielnie.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter