YAMAHA DTX400K

YAMAHA DTX400K

Nowy

Rozmiary zestawu oraz projekt werbla i tomów zapewniają komfortowe doznania płynące z gry. Nowa stopa KU100 zapewnia ciche operowanie bębnem basowym. Dodaj do tego 10-calowe talerze oraz hi-hat, a uzyskasz zestaw perkusyjny, na którym gra się świetnie i nie przeszkadza nikomu.

Więcej szczegółów

Cena: 1 952,99 zł

NEGOCJUJ CENĘ

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się aby rozpocząć negocjację.

Wyślij swoje zapytanie


Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Więcej informacji

Rozmiary zestawu oraz projekt werbla i tomów zapewniają komfortowe doznania płynące z gry. Nowa stopa KU100 zapewnia ciche operowanie bębnem basowym. Dodaj do tego 10-calowe talerze oraz hi-hat, a uzyskasz zestaw perkusyjny, na którym gra się świetnie i nie przeszkadza nikomu. Moduł brzmieniowy DTX400 ma brzmienia o najwyższej w swojej klasie jakości, interaktywne funkcje treningowe oraz wbudowane utwory do ćwiczeń. Wgrywaj nowe utwory przez USB, i ulepszaj oraz rozszerzaj swój zestaw wraz ze swoimi umiejętnościami. DTX400K jest wyborem idealnym dla zaczynających swoją przygodę z perkusją.

- Autentyczna gra na perkusji w kompaktowym wydaniu
- Cichy pedał stopy KU100, dla bezgłośnej gry, w dowolnym miejscu
- Prosty, zdalny kontroler hi-hat
- Duże, 10-calowe talerze oraz talerz hi-hat
- 7.5-calowe pady perkusyjne, zaprojektowane dla większej grywalności i wytrzymałości
- Nowy moduł trigger DTX400 ze 169 brzmieniami wysokiej jakości
- 10 zaprogramowanych zestawów brzmień (każdy może być nadpisany)
- 10 interaktywnych funkcji treningowych z przewodnikiem głosowym
- 10 utworów akompaniujących (nowe utwory mogą być wgrane przez USB)
- Możliwość rozwinięcia o dodatkowy pad talerza crash
- Możliwość ulepszenia o 3-strefowy werbel, prawdziwy pedał stopy, zaawansowany kontroler hi-hat
- Stalowa rama zapewnia stabilność podczas gry

Konfiguracja

Werbel: 7.5-calowy pad
Tom: 7.5-calowy pad
Floor Tom: 7.5-calowy pad
Bęben basowy: Cicha jednostka stopy KU100
Hi-hat: 10-calowy pad
Kontroler hi-hat: dostępny Otwarty/Zamknięty/Splash, oraz nawet użycie jako drugi bęben basowy.
Talerz Crash: 10-calowy pad
Talerz Ride: 10-calowy padDziesięć zestawów perkusyjnych w jednym, kompaktowym elektronicznym zestawie perkusyjnym

DTX400K wyposażony jest w 10 profesjonalnych brzmień zestawów perkusyjnych, stworzonych przy pomocy światowej sławy brzmień, włączając w to legendarne akustyczne perkusje Yamaha. Dzięki zawartym brzmieniom z naszych profesjonalnych modeli DTX900/700/500 oraz DTX-MULTI 12, każdy zestaw ma niesamowicie wysoką jakość brzmienia, a dzięki artykulacji, dynamika zmienia się wraz z siłą Twojego uderzenia.

Ale to nie wszystko- możesz swobodnie mieszać wszystkie ze 169 naturalnych brzmień perkusyjnych, aby stworzyć swoje własne zestawy, odpowiadające Twojemu stylowi- nawet jeśli zmieniasz go co chwilę. Jednego dnia możesz wypróbować heavy metalową podwójną stopę, by następnego dnia zmienić zestaw na dance'owy, lub zachowaj swoje dziesięć ulubionych zestawów. Masz ogromny wybór spośród: 23 werbli, 21 bębnów basowych, 36 tomów, 31 talerzy oraz 42 instrumentów perkusyjnych. Posiadanie DTX400K to tak, jak mieć dziesięć profesjonalnych zestawów perkusyjnych w jednym, kompaktowym elektronicznym zestawie perkusyjnym.

Plemię wzywa – posłuchaj już teraz brzmień DTX400K w zakładce „Zestawy Brzmień”.

Najlepsze z brzmień DTX.

Twórz własne zestawy, zgodnie ze swoim stylem.

Stań się legendą perkusji wraz z DTX400K!

Aby przetrwać w plemieniu potrzebne są umiejętności. Funkcje treningowe DTX400K zostały zaprojektowane dla perkusistów oraz entuzjastów na każdym poziomie zaawansowania. Do wyboru dostajesz 10 programów ćwiczeń: rozgrzewki, ćwiczenia groove'u oraz gry perkusyjne, zaprojektowane zgodnie z programem edukacyjnym Yamaha, aby ćwiczenia były przyjemne i efektywne.

Nawet jeżeli nigdy nie grałeś na perkusji, intuicyjny „Groove Tracker” (śledzenie groove'u) pomoże Ci złapać rytm. Dzięki treningowi „Rhythm Gate” (bramka rytmu), każdy perkusista poprawi swój groove. Możesz też podjąć wymagający „Fast Blast” (szybkie uderzenia), jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności. Jest tu nawet system „Przewodnika głosowego” który „mówi” o Twoich rezultatach, aby wesprzeć Cię w Twojej rytmicznej podróży.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Funkcje treningowe”.

Ćwicz w domu, graj na scenie!

Grywalność i odczucia zapewnione przez firmę perkusyjną

Yamaha tworzy perkusje od 45 lat, więc wiemy że grywalność jest najważniejsza dla wszystkich perkusistów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy tworzeniu pada DTX-PAD, od nowa zaprojektowaliśmy pady serii DTX400, aby zapewnić naturalną reakcję, świetną wytrzymałość i grę pałkami perkusyjnymi.

Nowe pady zawierają gumową powierzchnię, więc Twoje pałeczki nie będą ślizgać się po naciągu, i możesz z powodzeniem trenować pojedyncze, podwójne i potrójne uderzenia, do zastosowania na zestawie akustycznym. Jako zestaw początkowy, DTX400K dzięki swoim wymiarom daje Ci fajną, komfortową przestrzeń, w której możesz naprawdę się wykazać. Nowa stopa KU100 zapewnia ultra-ciche funkcjonowanie, bez uszczerbku na komforcie gry.

Wszystkie te cechy zapewnione przez wiodącą firmę perkusyjną są po to, aby pomóc Ci stać się świetnym perkusistą.

Ulepszaj i rozwijaj swój zestaw!

W miarę nabywania umiejętności, możesz z powodzeniem rozwijać swój zestaw DTX. Zamiana werbla na 3-strefowy pad pozwoli Ci na grę otwartych i tłumionych rimshotów w modelu TP70S lub 3-strefowym XP80 DTX-PAD*1

Dodaj prawdziwy pedał stopy oraz pad bębna basowego KP65 dla autentycznej gry na stopie, i ulepsz kontroler hi-hat do modelu HH65, aby grać brzmienia półotwartego hi-hatu.

Dzięki złączu USB-MIDI podłączysz DTX400 do komputera, aby kontrolować brzmienia VSTi i cieszyć się nagrywaniem w oprogramowaniu DAW, takim jak Cubase*2. Możesz również importować nowe utwory i rytmy do treningu, przy pomocy Musicsoft Downloader*3.

W świecie DTX czeka na Ciebie wiele możliwości.

*1 Wymaga uchwytu i zaczepu TPCL500, lub zestawu RCL500 oraz CL940B sprzedawanych oddzielnie.
*2 Cubase oraz oprogramowanie VSTi nie jest załączone.
*3 Yamaha Musicsoft Downloader dostępny jest za darmo na http://download.yamaha.com/

Ulepszaj i rozwijaj swój zestaw!

Więcej możliwości wraz z komputerem!

Specyfikacje

DimensionsWidth 240 mm
Height 188 mm
Depth 68 mm
WeightWeight 0.5 kg

Tone generator

Voices 169 (23 Snares, 21 Kicks, 36 Toms, 31 Cymbals, 16 Hi-Hats, 42 Percussions)
Drum kits 10 (all of which may be edited and overwritten)

Click

Tempo 30 to 300 BPM (Tap Tempo and Voice Guidance functions)
Beat 1/4 to 9/4

Other

Connectors SNARE, TOM1, TOM2, TOM3, RIDE, CRASH, HI-HAT, HI-HAT CTL, KICK/PAD(mini stereo audio) / USB TO HOST / AUX IN (mini stereo audio) / PHONES - OUTPUT
Power Supply PA-130 or equivalent
Power Consumption 5 W

Zasady i warunki zakupu

Dane sprzedawcy:

Dane sprzedawcy: CHPM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wirażowej 119, 02-145 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie w XIII Wydziale Gospodarczym KRS pod numerem KRS 0000071478, NIP 5252223015, REGON 017403041

Dane kontaktowe sprzedawcy:

Telefon kontaktowy: 22 543 92 60

Zapytania dotyczące dostępności towarów prosimy kierować pod adres: esklep@riff.net.pl
Na telefony i e-maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 15:00.

Informacja o akceptowanych sposobach płatności:

 • Gotówka przy odbiorze - za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze kurierowi. To najwygodniejszy, ale też najdroższy sposób płatności za Twoje zamówienie.
 • Płatność przelewem 
  Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz poproszony o wpłacenie należnej kwoty na konto firmy CHPM Sp. z o.o. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu kwoty na konto. Gdy termin realizacji zamówienia wynosi więcej niż 14 dni, istnieje możliwość wpłacenia zaliczki i dokonania reszty płatności w ustalonym wspólnie terminie.
 • Płatności online w sklepie internetowym Riff obsługuje transferuj.pl

Wybrane produkty dostępne są także w  systemach ratalnych

Informacja o możliwych sposobach dostawy i ich kosztach:

Chcąc zapewnić szybką i niezawodną realizację Twojego zamówienia sklep internetowy Riff korzysta z usług firmy kurierskiej. Zamówienia wysyłamy paczką zwykłą lub za pobraniem, zgodnie z wyborem Klienta. Aby wybrać metodę wysyłki, kliknij odpowiednią opcję przy zamówieniu.

Koszty transportu

 • GRATIS przy zamówieniu powyżej 99 zł.
 • Przy odbiorze osobistym w wybranym Salonie Riff doliczamy 10zł kosztu wysyłki do wskazanego przez Klienta punktu.
 • Przy zamówieniu o wartości do 99 zł: zgodnie z aktualnym cennikiem firmy kurierskiej. O kosztach transportu Kupujący jest informowany przed złożeniem zamówienia
 • Koszt wysyłki za pobraniem – dodatkowo do kosztów transportu należy doliczyć 10 zł

Informacje o udzielonej gwarancji:

 • Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy Riff są – z zastrzeżeniem ust. 3 poniżej - fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie sprowadzone do Polski.
 • Wszystkie produkty (za wyjątkiem niektórych produktów z kategorii Outlet) objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora
 • Niektóre Produkty oferowane w Salonie mogą być niepełnowartościowe (nosić ślady użytkowania, posiadać określone braki) lub uszkodzone. Takie Produkty są wyraźnie oznaczone i opisane.

Szczegółowe informacje oraz treść gwarancji udzielanej na poszczególne produkty uzyskasz kontaktując się ze sklepem internetowym Riff

Informacja o prawie do odstąpienia od umowy:

Zgodnie z prawem, w ciągu 14 dni masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.

Więcej przydatnych informacji można znaleźć w Regulaminie Sklepu Internetowego RIFF

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: