ROLAND TD-4KP

  • ROLAND TD-4KP
  • ROLAND TD-4KP
  • ROLAND TD-4KP

» przeczytaj wszystkie opinie

Z niewielkim gabarytem oraz innowacyjną konstrukcję składania, zapewniającą szybki montaż i demontaż oraz łatwość transportowania i przechowywania, TD-4KP V-Drums Portable to wyjątkowy zestaw elektroniczny dla podróżujących perkusistów grających na niewielkich przestrzeniach.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Z niewielkim gabarytem oraz innowacyjną konstrukcję składania, zapewniającą szybki montaż i demontaż oraz łatwość transportowania i przechowywania, TD-4KP V-Drums Portable to wyjątkowy zestaw elektroniczny dla podróżujących perkusistów grających na niewielkich przestrzeniach.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Z niewielkim gabarytem oraz innowacyjną konstrukcję składania, zapewniającą szybki montaż i demontaż oraz łatwość transportowania i przechowywania, TD-4KP V-Drums Portable to wyjątkowy zestaw elektroniczny dla podróżujących perkusistów grających na niewielkich przestrzeniach. Potężny moduł brzmieniowy TD-4 zawiera szereg ekspresyjnych, edytowalnych dźwięków oraz najważniejsze funkcje treningowe, a zintegrowane pady zapewniają satysfakcjonujące i naturalne czucie gry na perkusji. Idealny na małe koncerty, próby, lekcje, do studia, w sypialni, w mieszkaniu i w wielu innych miejscach, TD-4KP łączy jakość i potężne możliwości perkusji V-Drums z imponującą mobilnością i wygodą.

  • Słynne brzmienie i jakość V-Drums w ultra-przenośnej konstrukcji
  • Innowacyjny i szybki system montażu zapewniający niewielkie gabaryty, łatwy transport i przechowywanie
  • Zawiera perkusyjny moduł brzmieniowy TD-4 załadowany ekspresyjnymi brzmieniami, wyposażony w funkcje Coach i Quick Record/Play i inne
  • Posiada osiem padów: stopa, werbel, tomy x3, hi-hat, talerze crash i ride; w komplecie kontroler Hi-Hat FD-8
  • Pady werbla i tomów zawierają materiałowo-gumową powierzchnię dającą bardziej naturalny komfort gry
  • Opcje: dedykowany pokrowiec ochronny (CB-TDP); pad werbla z naciągiem siateczkowym (PDX-6/-8); uchwyt mocujący pad (MDH-12); zestaw akcesoriów perkusyjnych (DAP-3X); mata perkusyjna (seria TDM)

Złóż, spakuj i w drogę

TD-4KP jest naprawdę przenośny dzięki jego innowacyjnemu systemowi składania ramy perkusyjnej, która zmienia zestaw w mały bagaż gotowy do podróżowania lub składowania. Samo składanie jest bajecznie proste - moduł i reszta padów zaczepione są na wytrzymałej, zintegrowanej ramie, a wszystkie komponenty można łatwo i szybko obracać/składać w miejscu, podobnie jak sam statyw. Gdy chcesz przygotować zestaw do grania, rozpakuj wszystko ponownie dostosowując pozycję padów, i gotowe!

Ekspresyjna gra na padach

TD-4KP zawiera pad stopy, werbla*, trzy tomy , pad hi-hat, oraz dwa talerze 10-calowe (crash i ride). W komplecie znajduje się też kontroler nożny FD-8 sterujący pracą talerza Hi-Hat. Wykończenie materiałowo-gumowe kompaktowych 7.5 calowych padów zapewnia odpowiednią czułość i dokładność wychwytywania uderzeń pałkami, a także daje naturalne poczucie gry na perkusji.

* Aby móc grać obręczą werbla wymagany jest opcjonalny V-Pad PDX-6 / PDX-8.

Perkusyjny moduł brzmieniowy TD-4

Szeroki wybór ekspresyjnych brzmień perkusyjnych i perkusjonalii zapewnia znajdujący się w komplecie moduł brzmieniowy TD-4. Pozwala łatwo edytować brzmienia, umożliwiając perkusiście szybkie dostosowanie zestawu do własnych potrzeb. TD-4 zawiera także efekty ambience dla ożywienia brzmienia i dodania dynamiki. Wbudowane funkcje Coach i Quick Record/Quick Play idealnie wspierają ćwiczenia, dając perkusiście wartościowe informacje pomagające szybko rozwijać swoje umiejętności gry.

Dedykowany pokrowiec ochronny i inne

Opcjonalny pokrowiec ochronny CB-TDP zapewnia wygodę transportowania TD-4KP, a także zabezpiecza zestaw w podróży. Ten specjalnie zaprojektowany pokrowiec świetnie pasuje do V-Drums Portable i zawiera pas naramienny oraz dedykowane worki dla pedałów hi-hat oraz stopy, a nawet dodatkowo pomieści w specjalnych kieszeniach bijaki, pałki i inne akcesoria. Użytkownicy mogą również wymienić pad werbla na opcjonalny PDX-6 lub PDX-8 V-Pad oraz uchwyt mocujący pad MDH-12 dla zapewnienia autentycznego poczucia gry na werblu z naciągiem i dla możliwości podwójnego triggerowania (grania obręczą werbla). Pokrowiec możliwy do zamówienia, nie wchozi w skład zestawu.

Konfiguracja zestawu

Perkusyjny Moduł Brzmieniowy TD-4 x 1

Pad Stopy x 1
* Pedał stopy i taboret perkusyjny nie wchodzą w skład zestawu.

Pad werbla/Tom x 4

Pad talerza hi-hatu/crash/ride CY-5 x 3

Sterownik nożny Hi-hat FD-8 x 1

Specjalny kabel połączeniowy dla TD-4KP

Inne

Akcesoria  

Setup Guide x 2
Instrukcja Obsługi
Zasilacz AC
Specjalny kabel połączeniowy
Śruby motylkowe (M5 x 10) x 2

Opcje (sprzedawane oddzielnie)

Pady: seria PDX
Uchwyt padów: seria MDH
Odsłuch osobisty dla perkusisty: PM-03, PM-10
Zestaw akcesoriów V-Drums: DAP-3X
Mata V-Drums: seria TDM
V-Drums Tutor: DT-1

Rozmiar i Waga (wliczając Pedał stopy, Talerze i taboret)

1,100 mm x 1,200 mm x 1,250 mm; 12.5 kg.

Rozmiar i Waga (Wymiary po złożeniu)

300 mm x 500 mm x 700 mm; 12.5 kg

Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Pedał stopy nie jest cześcią zestawu.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter