YAMAHA TOUR CUSTOM TC2T5 OCB OCEAN BLUE


» przeczytaj wszystkie opinie

Innowacyjne bębny wykonane w 100% z klonu. Klonowy korpus oraz wszechstronne krawędzie łożyska dostarczają bogate brzmienie oraz obfity niestandardowy sustain.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Brak towaru

Innowacyjne bębny wykonane w 100% z klonu. Klonowy korpus oraz wszechstronne krawędzie łożyska dostarczają bogate brzmienie oraz obfity niestandardowy sustain.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Innowacyjne bębny wykonane w 100% z klonu. Klonowy korpus oraz wszechstronne krawędzie łożyska dostarczają bogate brzmienie oraz obfity niestandardowy sustain. Wszystkie klonowe korpusy dają bębnom Tour Custom ciepłe, jasne brzmienie. Bębny posiadają specjalnie zaprojektowane 60-stopniowe krawędzie łożyska R2, które wzbogacają brzmienie, dodając mu głębi najlepszych perkusji oraz niesamowity sustain. Wykończenia na wysoki połysk maksymalizują potencjał dźwięków z klonowego korpusu, który brzmi świetnie w każdym stylu muzycznym.

Zestaw 5-częściowy.

Yamaha Enhanced Sustain System – YESS

Zapewniający minimalny kontakt z korpusem bębnów, system Yamaha Enhanced Sustain System (YESS) zapewnia zwiększony rezonans oraz maksymalizuje zakres dynamiki oraz sustain. Mocowania są przyczepione na bębnie w punkcie węzłowym, gdzie drgania korpusu są najmniejsze. Nylonowe zapięcie prętu oferuje wzmocnioną stabilność. System ten jest jest również wykorzystywany na wspornikach tomów, dając maksymalny sustain.

Kulkowy uchwyt i mocowanie

Legendarny uchwyt kulkowy Yamaha, zapewniający niezwykłą elastyczność i stabilność tomów, sprawdza się wśród wielu perkusistów już od ponad 30 lat. Składający się z dużej, żywicznej kuli oraz bocznych śrub, system jest pomysłem inżynierów Yamaha, zapewniającym maksymalną stabilność i wydajność, będąc odpornym na duży nacisk bębna.

System Air Seal

Wszystkie drewniane bębny spod szyldu Yamaha mają jedną wspólną cechę. Nasi rzemieślnicy tworzą każdy korpus bębna wykorzystując nasz oryginalny, opatentowany w 1967 roku, system Air Seal. Każda główna warstwa zostaje idealnie przycięta do odpowiedniej długości, z diagonalnym nacięciem na każdym końcu. Nacięcie takie nie jest oddzielone, eliminując konieczność wypełnienia luk w krawędziach łożyska. Warstwy zostają następnie starannie, ręcznie sklejone, jedna po drugiej i utwardzone pod wysokim ciśnieniem, nawet przy ok.360 stopniach. Ten proces tworzy korpus o wielkiej wytrzymałości, który jest idealnie okrągły i taki pozostaje przez wiele lat.

Uniwersalny rozmiar bębnów

Bębny Tour Custom są dostępne w uniwersalnych rozmiarach Yamaha. Odpowiedni stosunek średnicy do głębokości sprawia, że są one wystarczająco wytrzymałe w każdej sytuacji. Bębny basowe mają niskie uderzenie, a tomy dużo mocy i świetny sustain. Idealnie pasujący, drewniany werbel w rozmiarze 14x6 posiada bardzo szeroki zakres strojenia i wspaniałą czułość, co sprawia, że jest idealny do grania zarówno w domu, jak i w klubach lub imprezach otwartych.

Konfiguracja:

  • Centrala: 22x17''
  • Tomy wiszące: 10x8'', 12x9''
  • Tom stojący: 14x12''
  • Werbel: 14x6''
  • System zawieszenia tomów YESS
  • Kulkowe zawieszenie tomu z 360-stopniową regulacją
  • System odprowadzania powietrza Air Seal
  • Wykończenie: Ocean Blue

Zestaw nie zawiera hardwear'u oraz talerzy.

 

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter