YAMAHA PSR-S975 - OUTLET

  • Wyprzedaż!

» przeczytaj wszystkie opinie

Japoński koncern założony w 1887 przez Torakusu Yamahę, wyprodukowano w nim pierwsze w Japonii pianino. W 1904 pianina i organy Yamahy zostały nagrodzone Honorową Główną Nagrodą na Targach Światowych w Saint Louis. Firma Yamaha wprowadziła również na rynek pierwszy syntezator z systemem MIDI, model DX-7.
Obecnie Yamaha produkuje instrumenty klawiszowe, strunowe, dęte i perkusyjne

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

stara cena: 6 999,00 zł
6 699,00 zł Zniżka 300,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957812623230

Japoński koncern założony w 1887 przez Torakusu Yamahę, wyprodukowano w nim pierwsze w Japonii pianino. W 1904 pianina i organy Yamahy zostały nagrodzone Honorową Główną Nagrodą na Targach Światowych w Saint Louis. Firma Yamaha wprowadziła również na rynek pierwszy syntezator z systemem MIDI, model DX-7.
Obecnie Yamaha produkuje instrumenty klawiszowe, strunowe, dęte i perkusyjne

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Egzemplarz ekspozycyjny. Sprawny technicznie, drobne zarysowania na obudowie. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

PSR-S975 to profesjonalna stacja robocza dla aranżerów z jeszcze większą ilością dostępnych brzmień i poszerzoną pamięcią do pakietów brzmień z poprzednich modeli PSR-S970. PSR-S775 posiada wiele przydatnych funkcji do występów na żywo. Dzięki elastycznym funkcjom odtwarzania audio oraz złączu mikrofon/gitara, PSR-S775 świetnie sprawdzi się na scenie, w studio oraz w domu. Dodatkowo, posiada graficzny interfejs użytkownika do efektów Yamaha VCM oraz hamornizera wokalnego.

1625 brzmień, w tym Super Articulation, Organ Flutes!,55 brzmień perkusyjnych/zestawów SFX oraz 480 brzmień XG

523 style akompaniamentów, w tym 40 stylów +Audio, 34 Session, 15 DJ oraz 3 Freeplay

Nowe funkcje Half bar fill-in oraz Mono legato

768 MB wbudowanej pamięci do rozszerzania dostępnej zawartości

Złącze mikrofonowe/gitarowe umożliwia śpiewanie podczas grania lub granie z innymi muzykami

Funkcje Vocal Harmony 2 oraz Synth Vocoder

Efekty Real Distortion oraz Real Reverb z intuicyjnym interfejsem

Odtwarzacz audio USB z funkcjami rozciągania czasu, zmiany wysokości dźwięku, tłumienia ścieżki wokalnej oraz wyświetlaniem tekstów MP3

Możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza/ekran

Specyfikacja:

61 klawiszy reagujących na siłę docisku

Łącznie 1625 brzmień

Łącznie 523 stylów akompaniamentów

Style DJ, kontrolery Live oraz funkcja Arpeggio

Funkcja Half-bar fill-in oraz Mono-Legato

Rejestrator audio / odtwarzacz z zaawansowanymi funkcjami i wyświetlaniem tekstów z plików MP3

Duży, kolorowy wyświetlacz

Złącze mikrofonowe/gitarowe  z funkcją Vocal Harmony 2 oraz Synth Vocoder

Dodatkowa pamięć rozszerzeń: 768 MB

Kolor wykończenia: Czarny

Wymiary: 1,002 x 437 x 148mm

Waga: 11.6 kg

Reakcja na dotyk: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2

Pitch-bender: Tak

Pokrętło modulacji: Tak

Multi Pady: Tak (z funkcją Audio Link)

Pokrętła: 2 (programowalne)

Rodzaj wyświetlacza: 7 cali, kolorowy TFT, szeroki wyświetlacz VGA LCD

Efekty: Reverb, Chorus, DSP, Master, Master EQ, Part EQ

Pamięć wewnętrzna: około 13MB

Nośniki zewnętrzne: pamięć flash USB (poprzez USB to DEVICE)

Złącza: słuchawkowe, mikrofonowe, MIDI, AUX IN, LINE OUT, RGB OUT, FOOT PEDAL, USB TO DEVICE, USB TO HOST

Końcówki mocy: 15W x 2

Głośniki: (13cm + 5cm) x 2

Skuteczne narzędzia do występów na żywo

Zarówno PSR-S775, jak i PSR-S975, posiadają dwa programowalne pokrętła Live Controller, pokrętło modulacji oraz dwa złącza do programowania pedałów nożnych. Dzięki temu, masz jeszcze większe możliwości do sterowania brzmieniami, stylami akompaniamentów, efektami oraz innymi funkcjami w trakcie występów.

Nowe funkcje Half-brak fill-in oraz Mono Legato pozwalają na wyzwolenie większej ekspresji Twoich wykonań. Dodatkowo, dzięki zapisom w pamięci registracyjnej możesz błyskawicznie przywoływać ustawienia Live Control.

Pozwól, aby muzyka zabrała Cię w nowe miejsca

Pakiety rozszerzeń brzmień i stylów Voice & Style Expansion Pack pozwalają rozszerzać biblioteki brzmień w PSR-S975 w dowolny, wybrany przez siebie sposób Dodawaj brzmienia i style za całego świata. Po wczytaniu ich do keyboardu, możesz od razu korzystać z nowych brzmień, rytmów, podkładów w wybranych gatunkach muzycznych.

Użyj Yamaha Expansion Manager, aby tworzyć własne zestawy pakietów rozszerzeń brzmień w 768 MB wbudowanej pamięci. Możesz nawet tworzyć własne brzmienia na podstawie swoich próbek dźwięków.

Korzystaj z realistycznych brzmień

Korzystaj z realistycznych brzmień Super Articulation, Organ Flutes oraz wielu innych, znanych z legendarnej serii Tyros. Doskonała jakość i szczegółowość brzmień podniosą Twoje wykonania na nowy poziom autentyczności. Dzięki temu, zaspokoisz wymagania nawet najbardziej wysublimowanej publiczności.

Szeroki wybór brzmień z różnych gatunków muzycznych

Oprócz standardowej biblioteki zintegrowanych brzmień, instrumenty posiadają dodatkowe pakiety Euro Dance lub Salsa w kategorii PLUS

Nadaj swoim występom duszy

Wzbogać swoje występy o profesjonalne podkłady +Audio. Style +Audio składają się z próbek brzmień perkusyjnych najwyższej jakości. Wszystkie dźwięki zostały zagrane przez światowej sławy muzyków w studiach nagraniowych na całym świecie. Style +Audio dodają naturalnego „feelingu” i cieplejszego brzmienia do każdej ścieżki rytmicznej, poprawiając ekspresję Twojego wykonania.

Prawdziwe efekty brzmieniowe „Real effects”

PSR-S975 posiada znakomite efekty brzmieniowe „Real effecs”, m.in. Real Distortion, czy Rel Reverb, znane z słynnego Tyros5. Efekty Real dają autentyczne, naturalne brzmienie, niezrównane w swojej klasie. Możesz dowolnie edytować i konfigurować każdy parametr, za pomocą intuicyjnego, atrakcyjnego interfejsu graficznego. Ich doskonale odwzorowany layout pozwoli łatwo zorientować się w aktualnym ustawieniu, poza tym wyglądają po prostu świetnie! Technologia Yamaha Virtual Circuitry Modelling (pol. wirtualne modelowanie obwodów) symuluje efekty procesorów na poziomie obwodów elektrycznych.

Znakomite efekty Synth Vocoder oraz Vocal Harmony

PSR-S975 posiada efekt Synth Vocoder, który łączy Twój głos ze znakomitymi brzmieniami PSR-S975. System Vocal Harmony 2 umożliwia jeszcze lepszą i precyzyjniejszą kontrolę nad tonacją, poziomem i harmonią Twojego głosu. Zaśpiewaj i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Odtwarzacz audio USB z wszechstronnymi funkcjami

Wzbogać swoje występy o profesjonalne podkłady z własnej bazy muzycznej lub po prostu odtwarzaj ulubione utwory na przyjęciu, bawiąc się w Karaoke. Funkcje rozciągania czasu, zmiany wysokości tonacji, wyciszania ścieżki wokalnej, czy też wyświetlanie tekstów z plików MP3 dadzą jeszcze więcej przyjemności i zabawy na każdym wydarzeniu muzycznym.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter