YAMAHA PSR-S970 - OUTLET

  • Wyprzedaż!
YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970
  • YAMAHA PSR-S970

» przeczytaj wszystkie opinie

PSR-S970 to flagowy model z serii S i łączy w sobie wszystkie funkcje wszystkich modeli z tej serii. Wszechstronne efekty rodem z legendarnego Tyros 5, zewnętrzny wyświetlacz oraz funkcja harmonizera wokalnego to tylko niektóre z jego potężnych, estradowych funkcji.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

stara cena: 6 299,00 zł
5 999,00 zł Zniżka 300,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

PSR-S970 to flagowy model z serii S i łączy w sobie wszystkie funkcje wszystkich modeli z tej serii. Wszechstronne efekty rodem z legendarnego Tyros 5, zewnętrzny wyświetlacz oraz funkcja harmonizera wokalnego to tylko niektóre z jego potężnych, estradowych funkcji.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Egzemplarz poekspozycyjny. Sprawny technicznie. Brak śladów użytkowania. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Skuteczne narzędzia do występów na żywo

PSR-S970 wyposażony jest w dwa kontrolery z możliwością programowania funkcji. Pokrętło modulacyjne oraz dwa złącza na pedały nożne zapewniają Ci całkowitą kontrolę nad brzmieniami, stylami, efektami oraz innymi funkcjami podczas występu. Nowe style DJ przedstawiają świeże podejście do występów i zawierają kolekcję progresji akordów. Eliminuje to potrzebę ciągłego zmieniania akordów lewą ręką. Teraz możesz grać linie melodyczne oburącz, używając kontrolerów Live lub nawet aktywować zewnętrzne źródła dźwięku za pomocą Multi Padów. Dzięki temu Twoje występy zyskają na unikalności.

                                       

 

Realistyczne efekty brzmieniowe

PSE-S970 wyposażono w efekty Real Distortion i Real Reverb znane z modelu Tyros 5, zapewniając autentyczne, naturalne brzmienie – niedoścignione w swojej klasie. Bez wysiłku dodawaj i edytuj parametry efektów poprzez atrakcyjny i intuicyjny interfejs, który daje Ci wrażenie posługiwania się konwencjonalnymi efektami i wzmacniaczami.

Efekty VCM

PSR-S970 wykorzystuje technologię Yamaha Virtual Circuitry Modeling (VCM), która symuluje efekty phaser, wah, kompresory na poziomie obwodów.

Najlepsze brzmienia

Ciesz się realistycznymi brzmieniami Super Articulation, organowymi Organ Flutes oraz innymi brzmieniami z legendarnej serii Tyros. Niezrównana jakość brzmienia PSR-S970, skrupulatnie próbkowane brzmienia oraz kompleksowy pakiet efektów sprawią, że Twoje występy będą autentyczniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Z pewnością zadowolisz nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Poczuj klimat prawdziwego brzmienia

Ożyw swoje występy dzięki stylom akompaniamentów audio, wyposażonym w wysokiej jakości podkłady perkusyjne. Wszystkie nagrane zostały przez światowej klasy muzyków w studiach na całym świecie. Style audio dodają naturalności i ciepła każdej ścieżce rytmicznej, dając Ci potencjał ekspresji większy niż kiedykolwiek.

Daj się porwać w muzyczną podróż

Pakiety rozszerzeń Voice & Style Expansion pozwalają rozbudować PSR-S970 o szeroki wachlarz dodatkowych treści z całego świata. Po wczytaniu do klawiatury natychmiast zyskujesz dostęp do nowych, autentycznych brzmień, rytmów oraz podkładów w dowolnym stylu muzycznym.

512 MB dostępnej przestrzeni dodatkowej dzięki wbudowanej pamięci

Model PSR-S950 posiadał możliwość instalacji tylko jednego dodatku. Teraz, dzięki *Yamaha Expansion Manager, wersja 2.3 (lub późniejszej), możesz Tworzyć własne zestawy danych dodatkowych z różnych pakietów i korzystać z 512MB wbudowanej pamięci. Możesz nawet tworzyć swoje własne brzmienia w oparciu o posiadaną bibliotekę sampli.
*(Do pobrania w zakładce Wsparcie)

Potężne funkcje Synth Vocoder oraz Vocal Harmony

PSR-S970 wyposażono w nową funkcję Synth Vocoder, która pozwala na użycie Twojego głosu i syntezowanie go brzmieniem PSR-S970. Potężny system Vocal Harmony 2 pozwala na kontrolowanie wysokości, poziomu oraz ilości dodanych harmonii, dzięki czemu Twoje wokale będą najjaśniejszym punktem występu.

Chord Tracker

Błyskawicznie zidentyfikuj sekwencję akordów ze ścieżki audio dzięki aplikacji Yamaha Chord Tracker! Aplikacja Yamaha Chord Tracker działająca z iPhone oraz iPad pomaga w ćwiczeniach i występach poprzez wychwycenie sekwencji akordów z utworu zapisanego na Twoim urządzeniu.

Specyfikacja:

Klawiatura: 61 klawiszy

Czułość klawiatury: Hard1, Hard2, Medium, Soft1, Soft2

Polifonia: 128

Silnik syntezy: AWM Stereo Sampling

Brzmienia: 

989 brzmień + 41 brzmień perkusyjnych + 480 XG

W tym: 131 S.Art!, 30 Mega, 31 Sweet!, 74 Cool!, 89 Live!, 30 brzmień organów

Efekty: 

Reverb(52 + 3 ustawienia własne)

Chorus(106 + 3 ustawienia własne)

DSP(322 + 10 ustawień własnych)

Master Compressor(5 + 5 ustawień własnych)

Master EQ(5 + 2 ustawienia własne)

Akompaniamenty:450

W tym: 40 + Audio Styles, 366 Pro Styles, 31 Session Styles, 10 DJ Styles, 3 Free Play

Rozmiar(W,H,D): 1002mm x 128mm x 437mm

Waga: 11.6kg

Kolor: Metallic Dark Grey


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter