ASHDOWN AAR 1V - OUTLET

  • Wyprzedaż!

» przeczytaj wszystkie opinie

Combo do gitary elektro-akustycznej

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

stara cena: 1 839,00 zł
1 199,00 zł Zniżka 640,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Combo do gitary elektro-akustycznej

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Towar poekspozycyjny. Drobne rysy na okuciach i obudowie, rysa na maskownicy widoczna na zdjęciach. Technicznie sprawny. Brak oryginalnego opakowania. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

  • Tranzystorowe, 100 watowe kombo przygotowano dla gitarzystów wykorzystujących na scenie gitarę akustyczną. Jego największymi zaletami są małe rozmiary, niewielka waga oraz staranne wykończenie. Na scenie można z powodzeniem używać go jako samodzielny system nagłośnieniowy.
  • Za naturalny i głęboki dźwięk odpowiada - wspierany przez podwójny tweeter - pojedynczy 8” głośnik. Dwa kanały zadowolą muzyków chcących uniezależnić się na scenie od akustyków. Pierwszy z nich przygotowano dla gitar z przetwornikami aktywnymi lub piezoelektrycznymi. Kanał drugi pomoże w nagłośnieniu mikrofonu lub innego instrumentu. Na wejściu XLR w tym kanale przewidziano zasilanie phantom. Dla każdego z kanałów zapewniono oddzielną korekcję „góry” i „dołu” pasma. W kanale 1 funkcja Notch wycina dudnienia natomiast Shape podkreśli górę i dół pasma. Dla miłośników efektów inżynierowie Ashdowna przygotowali 2 typy pogłosów – każdy w wersji długiej i krótkiej. Poziom pogłosu i głośności sygnału wyjściowego regulują wspólne dla obu kanałów potencjometry.
  • Panel tylny oferuje komplet gniazd jack i XLR dla sygnałów wyjściowych oraz wyjścia i powroty dla pętli efektów.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter