AUDIO-TECHNICA ATW-1501 SYSTEM BEZPRZEWODOWY - OUTLET

  • Wyprzedaż!
AUDIO-TECHNICA ATW-13F HANDHELD SYSTEM
  • AUDIO-TECHNICA ATW-13F HANDHELD SYSTEM

» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

stara cena: 1 329,00 zł
1 250,00 zł Zniżka 79,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Egzemplarz poekspozycyjny. Sprawny technicznie. Towar przechowywany w gablocie, nie posiada żadnych rys ani otarć. Oryginalne opakowanie. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

System 10 2.4GHz Digital Guitar Stompbox Wireless System (ATW-1501). Jest to cyfrowy system bezprzewodowy, skonstruowany w formie gitarowego przełącznika nożnego, zawierającego przełącznik sygnału A/B pozwalającego na przekierowanie sygnału różnymi drogami.

System zapewnia czyste i naturalne brzmienie dzięki pracy w 24 bitach.

Prosta konfiguracja sprawia, że produkt może być idealnym rozwiązaniem dla gitarzystów, basistów oraz innych muzyków.

Dzięki pracy w zakresie 2,4 GHz, system staje się niezależny od interferencji wprowadzanych przez analogową i cyfrową telewizję naziemną.

Solidna, metalowa obudowa urządzenia zawiera dwa przełączalne wyjścia symetryczne 1,4'' TRS (duży jack) oraz przełącznik wyjścia.

Za pomocą jednego uderzenia stopy muzycy mogą przełączyć się między wyjściami (np. dla przełączania wzmacniaczy) albo wyciszyć jedno wyjście mając nieustannie sygnał na drugim wyjściu (przydatne w przypadku stroików, które nie wyciszają wyjścia w trakcie strojenia).

Jeden odbiornik może być przypisany do ośmiu nadajników UniPak, pozwalając użytkownikowi z łatwością zmieniać instrumenty bez potrzeby przepinania nadajnika.

System 10 zapewnia pewne połączenie dzięki trzem systemom zabezpieczeń: zróżnicowania częstotliwości, czasu i przestrzeni.

Zróżnicowanie częstotliwości polega na wysłaniu sygnału na dwóch dynamicznie alokowanych częstotliwościach, aby uwolnić się od interferencji.

Zróżnicowanie czasu polega na wysyłaniu informacji w kilku slotach czasowych, aby uwolnić się od zniekształceń powodowanych wieloma drogami przesyłu.

Zróżnicowanie przestrzeni polega na użyciu dwóch anten zarówno na odbiorniku jak i nadajniku, aby zwiększyć integralność systemu.

Każdy system ATW-1501 Stompbox zawiera odbiornik ATW-R1500, bodypack ATW-T1001 wraz z kablem gitarowym AT-GcW oraz rzepami służącymi do przymocowania do pedalboarda.

Odbiornik cyfrowy ATW-R1500 posiada solidną metalową obudowę, łatwy do odczytania wyświetlacz kanału i poziomu baterii oraz diody przesteru audio i sparowania z nadajnikiem.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter