ISOACOUSTIC ISO-PUCK MINI SET


» przeczytaj wszystkie opinie

Izolacja, czystość dźwięku i otwartość monitorów studyjnych

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Izolacja, czystość dźwięku i otwartość monitorów studyjnych

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

ISO-PUCK mini to nowy młodszy brat popularnego ISO-PUCK, oferujący te same korzyści, ale zaprojektowany dla lżejszych głośników i monitorów. ISO-PUCK mini IsoAcoustics zapewnia innowacyjne podejście do izolacji monitorów studyjnych, głośników i innych systemów. Ta unikalna konstrukcja zapewnia wysoki stopień izolacji, a jednocześnie jest odporna na ruchy boczne i oscylacje, co zapewnia większą czystość i skupienie dźwięku. To wszechstronne narzędzie do izolacji jest prawdopodobnie najbardziej opłacalnym ulepszeniem dostępnym do poprawy wydajności i przejrzystości głośników lub monitorów.

Izolatory te oddzielają monitory studyjne i głośniki od powierzchni nośnej, aby wyeliminować odbicia i wynikające z tego przesunięcia fazowe dźwięku. Nawet umieszczenie na najbardziej solidnych powierzchniach będzie bardzo korzystne, ponieważ wewnętrzne odbicia wracające z powierzchni nośnej są tłumione, aby wyeliminować rozmaz i zapewnić większą czystość dźwięku i poszerzyć obraz stereo.

Mała, kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​ISO-PUCK mini mogą być używane wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz.

Udźwig:

ISO-PUCK mini ma udźwig 2,75 kg na krążek. Można użyć 3 lub więcej krążków naraz, w zależności od ciężaru głośnika lub monitora.

ISO-PUCK mini są sprzedawane w zestawach po 8 sztuk. Można użyć trzech lub więcej ISO-PUCK mini w zależności od zastosowanej masy całkowitej.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter