KRK SUB10S2 - subwoofer aktywny


» przeczytaj wszystkie opinie

Monitory KRK wybierane są przez profesjonalistów od ponad 25 lat. Teraz możesz zwiększyć ich naturalną moc dzięki nowej serii subwooferów S 8”, 10”, 12” i rozszerzyć pasmo przenoszenia niskich częstotliwości do granic ludzkiego słuchu.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 816654005359

Monitory KRK wybierane są przez profesjonalistów od ponad 25 lat. Teraz możesz zwiększyć ich naturalną moc dzięki nowej serii subwooferów S 8”, 10”, 12” i rozszerzyć pasmo przenoszenia niskich częstotliwości do granic ludzkiego słuchu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Monitory KRK wybierane są przez profesjonalistów od ponad 25 lat. Teraz możesz zwiększyć ich naturalną moc dzięki nowej serii subwooferów S 8”, 10”, 12” i rozszerzyć pasmo przenoszenia niskich częstotliwości do granic ludzkiego słuchu. Niezależnie od tego czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz rozszerzyć pasmo niskich częstotliwości swoich monitorów, subwoofery KRK zapewnią dokładny i szczegółowy odbiór dolnego pasma i sprawią że miks będzie bogatszy i żywszy.

SUBWOOFER STUDYJNY KRK 10S

Monitory studyjne KRK 10s są jednym z głośników KRK, które są wybierane przez profesjonalistów od ponad 25 lat. Dzięki nowej serii subwooferów KRK, w której – poza 10-calowym 10s – znalazły się też głośniki 8- i 12-calowe, pasmo przenoszenia niskich częstotliwości rozszerzono do częstotliwości granicznych dla ludzkiego słuchu. Bez względu na to, czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz szerszego pasma niskich częstotliwości swoich monitorów, subwoofery KRK będą Twoim gwarantem dokładnego i szczegółowego odbioru dolnych rejestrów. Co więcej, sprawią, że miksy, które odtwarzacz, będą żywsze, bogatsze dźwiękowo i pełniejsze naturalnego kolorytu.

 

KRK 10S

Aktywne monitory studyjne KRK 10S zbudowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie KRK z dokładności brzmieniowej głośników zawartych w kompaktowej obudowie. Specjalnie zaprojektowany głośnik niskotonowy z kompozytu szklano-aramidowego zapewnia dokładny bas, a wzmacniaczy klasy D oferuje moc potrzebną do kontroli niskich częstotliwości w miksach. Do dyspozycji masz 4-pozycyjnych przełącznik zwrotnicy, który umożliwia dokładne dostosowanie ustawień subwoofera do Twoich monitorów. Jeśli chodzi o połączenie subwoofera z monitorami studyjnymi KRK lub produktami innych marek, to takie rozwiązanie pozwoli Ci doświadczyć miksowania i odsłuchiwania muzyki w pełnej krasie pasma dźwiękowego wraz z rozszerzonym niskim rejestrem. Godna uwagi jest również wyjątkowa funkcja bypass-control pozwalająca na odseparowanie subwoofera od monitorów bez potrzeby wyłączania głośnika niskotonowego. Reasumując, subwoofer KRK 10S to nie tylko precyzyjne bas, pełne brzmienie i zestaw użytecznych funkcji. To z pewnością nowe uniwersum wydajności subwooferów.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU KRK 10s

 • 10-calowy woofer z kompozytu szklano-aramidowego
 • dolne pasmo rozszerzone do 28 Hz
 • max SPL: 117 dB
 • możliwość podłączenia footswitcha, dzięki któremu można włączać i odłączać subwoofer i zwrotnicę (uwaga: w zestawie nie ma footswitcha)
 • zakrzywiona konstrukcja z portem bass-reflex z przodu
 • wzmacniacz klasy D
 • 4-pozycyjny przełącznik zwrotnicy
 • uniwersalne połączenia: wejścia i wyjścia XLR, ćwerćcalowe TRS i RCA
 • możliwość odwrócenia polaryzacji i kontroli czułości wejścia
 • metalowy grill i 15-milimetrowa wzmocniona obudowa MDF, które zapewniają maksymalną ochronę i wytrzymałość

 • przełącznik Ground Lift
 • moc wyjściowa: 160W
 • wymiary: 382 mm x 355 mm x 408 mm
 • waga : 17,7 kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter