M-AUDIO BX8 D3


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

569,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 694318022139

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Te nowe głośniki są bezkonkurencyjne pod względem możliwości przekazywania nagrań z realistyczną klarownością i precyzyjną dynamiką, dzięki czemu realizatorzy nagrań, producenci i kompozytorzy mają możliwość słuchania swoich nagrań z pewnością, że ich miksy zawsze będą brzmiały najlepiej.

Widząc istotną, niezaspokojoną potrzebę na rynku w zakresie naprawdę wysokiej klasy monitorów, które są zarówno kompaktowe, jak i przystępne cenowo, producent wprowadził kilka technicznych innowacji, które umożliwiły uzyskanie tak znakomitej wydajności BX-D3. Są one znakomite, począwszy od głośników  serca i duszy każdego monitora. Głośnik niskotonowy wykonany jest z wojskowego Kevlaru, sztywnego i lekkiego, zapewniającego świetne przenoszenie transjentów i szczegółowość. Głośniki wysokotonowe mają jedwabne kopułki, co zapewnia niemal idealne połączenie niskiej masy i wewnętrznego tłumienia, które eliminuje słyszalne rezonanse, występujące w konwencjonalnych tweeterach.

Oba przetworniki mają swoje wewnętrzne wzmacniacze, precyzyjnie dostosowane do głośnika, z którym współpracują, co zapewnia optymalną charakterystykę i maksymalną moc. Jest to system bi-amp – osobne wzmacniacze zasilają głośnik wysokotonowy i niskotonowy – co skutkuje o wiele mniejszymi zniekształceniami, niż w przypadku zastosowania wzmacniacza szerokopasmowego. Wzmacniacze w BXD3 pracują w klasie A/B i mogą grać głośniej, (mają większy „headroom”) niż wzmacniacze powszechnie stosowane w innych systemach.

Inne funkcje, takie jak elastyczne możliwości podłączania, gładko wykończony port bass-reflex, który redukuje zawirowania powietrza, oraz regulacja Acoustic Space, która dostosowuje brzmienie monitorów do określonego otoczenia, wskazują na dbałość o szczegóły, co stawia monitory M-Audio BX-D3 wysoko ponad innymi, podobnie wyglądającymi produktami.

Konstrukcja bi-amp o mocy 150 W (80 dla niskich częstotliwości, 70 dla wysokich częstotliwości) zapewniająca potężny i precyzyjny dźwięk

Głośnik niskotonowy 8", z cewką wysokotemperaturową i gumowym zawieszeniem

Głośnik wysokotonowy 1,25", z kopułką z naturalnego jedwabiu, zapewniający idealnie szczegółowe transjenty

Nowy, zoptymalizowany komputerowo falowód głośnika wysokotonowego, zapewniający precyzyjne obrazowanie

Acoustic Space Control – do dostrojenie charakterystyki niskich częstotliwości do Twojego pomieszczenia

Zoptymalizowany port bass-reflex, umieszczony z tyłu, dla poszerzenia niskich częstotliwości

Wejścia symetryczne XLR i symetryczne/niesymetryczne 1/4” do podłączania interfejsów audio, mikserów, syntezatorów, sprzętu DJ-skiego itp.

Regulacja głośności pozwalająca na ustawienie idealnego poziomu odsłuchu

Ultraszerokie pasmo przenoszenia 37-22 kHz, pokrywające pełne spektrum muzyczne

Dioda na przednim panelu jasno świeci, gdy znajdujesz się pod idealnym kątem monitorowania


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter