M-AUDIO STUDIOPHILE AV 30


» przeczytaj wszystkie opinie

Jeśli oprócz słuchania muzyki i oglądania filmów chciałbyś zająć się również ich tworzeniem, to potrzebujesz poważnego systemu głośników z precyzyjnym brzmieniem. Najlepsi muzycy, producenci i inżynierowie, tworząc swoje przeboje, zaufali głośnikom studyjnym M-Audio — a teraz model AV 30 przenosi te profesjonalne możliwości do twojego domu.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Jeśli oprócz słuchania muzyki i oglądania filmów chciałbyś zająć się również ich tworzeniem, to potrzebujesz poważnego systemu głośników z precyzyjnym brzmieniem. Najlepsi muzycy, producenci i inżynierowie, tworząc swoje przeboje, zaufali głośnikom studyjnym M-Audio — a teraz model AV 30 przenosi te profesjonalne możliwości do twojego domu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Najważniejsze cechy
• 3-calowe głośniki niskotonowe [woofery] z membranami polipropylenowymi > zwarty, precyzyjny bas,
• 1- calowe jedwabne tweetery, chłodzone ferrofluidem, grające nieskazitelną górą,
• Falowody tweetera OptImage III > precyzyjne obrazowanie i szczegółowość,
• Wejścia aux stereo RCA i 1/8" > podłącz swój komputer, odtwarzacz MP3, konsolę do gier, sprzęt DJ-ski, mikser i inne źródła dźwięku,
• Ekranowanie magnetyczne> możliwość korzystania z głośników w pobliżu monitora komputerowego.

Jeśli oprócz słuchania muzyki i oglądania filmów chciałbyś zająć się również ich tworzeniem, to potrzebujesz poważnego systemu głośników z precyzyjnym brzmieniem. Najlepsi muzycy, producenci i inżynierowie, tworząc swoje przeboje, zaufali głośnikom studyjnym M-Audio — a teraz model AV 30 przenosi te profesjonalne możliwości do twojego domu. Inaczej niż w przypadku plastikowych głośników multimedialnych, AV 30 wykorzystują sprawdzoną technologię M-Audio, dostarczając pełne brzmienie, od krystalicznie czystej góry, po głęboki, bogaty bas. Idealnie nadają się do tworzenia wszelkiego rodzaju mediów na niewielkich powierzchniach, wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca — oraz pozwalają wyciągnąć więcej z Twojego odtwarzacza CD, MP3 i DVD oraz gier.

Profesjonalne podzespoły - profesjonalne rezultaty
Monitory AV 30 zbudowaliśmy z tych samych wysokiej jakości materiałów i zaawansowanej elektroniki, których używamy przy produkcji profesjonalnych monitorów studyjnych M-Audio. Audiofilska budowa wzmacniaczy, pracujących w klasie AB, chłodzone ferrofluidem jedwabne tweetery, pokryte polipropylenem woofery i obudowa z twardego drewna wpływają razem na to potężne i zdefiniowane brzmienie, którego nie spodziewałbyś się po niewielkich gabarytach tych głośników.

Czyste, spójne brzmienie
W celu zapewnienia lepszej klarowności i szczegółowości brzmienia głośniki AV 30 korzystają zastrzeżonej technologii falowodów OptImage, która najpierw była stosowana w linii profesjonalnych głośników M-Audio. Każdy z głośników posiada także precyzyjnie skonstruowaną zwrotnicę, zapewniającą płynne mieszanie dźwięku, wydobywającego się z głośnika niskotonowego, z dźwiękiem z głośnika wysokotonowego tak, aby głęboki dół gładko przechodził w krystalicznie czystą górę.

Rozszerzony dół
Jeśli bardzo zależy Ci na basie, to AV 30 Cię nie zawiodą. Z drewnianą obudową i otworami bass-reflex, AV 30 wytwarzają naprawdę solidny bas—idealny do produkcji hip-hopu czy muzyki elektronicznej lub czerpania przyjemności ze słuchania Twoich ulubionych płyt CD, MP3, DVD lub dźwięku z gier.

Ekranowane magnetycznie w celu umożliwienia postawienia na biurku
Wiele głośników emituje pole magnetyczne, które może siać spustoszenie w Twoim monitorze lub telewizorze. Głośniki AV 30 są magnetycznie ekranowane, więc mogą przebywać w pobliżu innych urządzeń, nie powodując żadnych zakłóceń.

Dane techniczne

• Typ: 2-drożne biurkowe głośniki referencyjne,
• Głośnik niskotonowy: 3" średnicy, pokryty polipropylenem, ekranowany magnetycznie z cewką wysokotemperaturową,
• Głośnik wysokotonowy: 1" średnicy, ekranowany magnetycznie, jedwabna membrana 
pasmo przenoszenia: 90 Hz – 20 kHz,
• Częstotliwość zwrotnicy: 3,3 kHz,
• RMS SPL: 101,5 dB przy 1 m.,
• Odstęp sygnału od szumu: > 90 dB typ. A-ważone,
• Złącza wejściowe: lewe i prawe wejście liniowe RCA i wejście aux 1/8",
• Polaryzacja: dodatni sygnał na wejściu + powoduje wypychanie membrany głośnika niskotonowego na zewnątrz,
• Moc dynamiczna: 10 wat mocy ciągłej na kanał przy 4 Ω,
• Impedancja wejściowa: 20 kΩ zbalansowana, 10 kΩ niezbalansowana,
• Czułość wejściowa: różowy szum o poziomie 100 mV wytwarza poziom ciśnienia akustycznego [SPL] równy 90dBA, przy 1 metrze, z regulacją głośności ustawioną na maksimum,
• Wskaźnik: zasilania - niebieska dioda LED wokół pokrętła volume na przednim panelu,
• Wymagania, dotyczące zasilania: 100-120V/~50/60 Hz, 220-240V/~50/60 Hz; zasilanie przez dołączony kabel 2 – żyłowy,
• Obudowa: MDF oklejony winylem,
• Wymiary: 20 cm [Wys.] x 13,4 cm [Szer.] x 16 cm [Gł.],
• Waga: 5,3 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter