PRESONUS STUDIOLIVE AR16C USB - MIKSER ANALOGOWY Z INTERFEJSEM


» przeczytaj wszystkie opinie

Nie daj się zwieść klasycznej konstrukcji miksera analogowego - StudioLive® AR16c został stworzony do nagrywania.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 673454008573

Nie daj się zwieść klasycznej konstrukcji miksera analogowego - StudioLive® AR16c został stworzony do nagrywania.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Łatwe nagrywanie dźwięku.

Nie daj się zwieść klasycznej konstrukcji miksera analogowego - StudioLive® AR16c został stworzony do nagrywania. Dzięki nieskazitelnemu analogowemu front-endowi, 12 przedwzmacniaczom mikrofonowym XMAX o wysokim wzmocnieniu i interfejsowi audio USB 2.0 18x4 24-bit, 96 kHz, kompatybilny z USB-C, jego hybrydowa konstrukcja ułatwia nagrywanie produkcji studyjnych i miksowanie pokazów na żywo z pojedyncza intuicyjna konsola. Dodaj muzyczny 3-pasmowy korektor analogowy, wzmocnienie mikrofonu / linii dla niskopoziomowych syntezatorów vintage i mikrofonów nadawczych, zupełnie nowe efekty cyfrowe z bogatymi pogłosami i bujnymi opóźnieniami, łączność Bluetooth® i stereofoniczny rejestrator SD ... i ty mają potęgę miksowania i nagrywania, która zaspokaja potrzeby zarówno współczesnych muzyków, jak i twórców treści.

W pełni funkcjonalny interfejs audio.

Interfejs audio StudioLive AR16c działa z częstotliwością do 96 kHz w celu miksowania i nagrywania w wysokiej rozdzielczości. Nagraj każde z 16 wejść oraz główny miks, aby uzyskać jeszcze bardziej elastyczne opcje nagrywania. Odtwarzaj do czterech strumieni w celu monitorowania wcześniej nagranych ścieżek.Dwanaście kultowych przedwzmacniaczy mikrofonowych XMAX zapewnia wszelkie wzmocnienie potrzebne do uchwycenia nawet najbardziej subtelnych szczegółów bez dodawania dodatkowego szumu. Front-end miksera analogowego sprawia, że ​​podłączanie sprzętu do komputera jest intuicyjne, a tworzenie miksów monitorów jest szybkie i łatwe. Dzięki połączeniu kompatybilnemu z USB-C ™, StudioLive AR16c jest gotowe do użycia jako interfejs audio dla prawie każdego komputera.

Kanał, który to wszystko… nawet łączność Bluetooth!

Unikalny kanał Super Channel może obsługiwać jednocześnie cztery źródła stereo i ułatwia integrację urządzeń konsumenckich z przepływem pracy w studio. Podłącz odtwarzacz do wejść RCA, użyj ⅛-calowego wejścia stereo do podłączenia smartfona lub zapomnij o kablu i podłącz go za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Możesz także przełączać się między strumieniem odtwarzania stereo z komputera a odtwarzaniem z wbudowanego rejestratora SD, dzięki czemu próba jest bardzo prosta.

Kompletne rozwiązanie do nagrywania dla studia i sceny.

Interfejs audio StudioLive AR16c i mikser analogowy są ściśle zintegrowane z najnowocześniejszym oprogramowaniem do nagrywania, aby pomóc Ci zrealizować swoją kreatywną wizję. Nagrywaj wielościeżkowe występy na żywo jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu do nagrywania na żywo Capture ™ firmy PreSonus. Twórz kompletne produkcje studyjne dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu programowi DAW Studio One® Artist. Dzięki dwóm profesjonalnym aplikacjom do nagrywania dołączonym do StudioLive AR16c, jesteś gotowy do nagrywania od razu po wyjęciu z pudełka.

Nagrywanie stereo bez komputera.

Wyobraź sobie, że ćwiczysz ze swoim zespołem i chcesz nagrać sesję do późniejszej analizy. A może jesteś w trakcie sesji pisania piosenek i chcesz uchwycić swoje pomysły tak szybko, jak do Ciebie przyjdą. Tak czy inaczej, stereofoniczny rejestrator SD StudioLive AR16c zapewni Ci ochronę. Włóż dowolną kartę SD / SDHC i możesz nagrać swój główny miks, aby posłuchać go później, więc nigdy nie zapomnisz świetnego pomysłu na piosenkę lub niesamowitego gitarowego solo. Robisz wywiady mobilne do podcastu? Zostaw komputer w domu i nagrywaj prosto na SD.

Efekty bez opóźnień.

Monitorowanie z pogłosem i opóźnieniem pomaga tworzyć lepsze nagrania. Każdy wokalista lub gitarzysta powie ci, że odrobina pogłosu sprawia, że ​​czują się bardziej komfortowo podczas występów. Wbudowany procesor efektów miksera StudioLive AR16c umożliwia dodawanie wysokiej jakości pogłosu, deleya lub chorusu do dowolnego kanału w celu uzyskania profesjonalnego miksu monitorowego. Podoba Ci się to, co słyszysz w słuchawkach? Nagraj Main Mix i przechwyć również miks efektów - z suchymi kanałami lub bez nich - aby połączyć się z nagraniem wielościeżkowym. Eksperymentuj w postprodukcji do syta.

Wszystkie potrzebne połączenia 

Wyposażony we wszystkie połączenia i elementy sterujące potrzebne do miksowania i nagrywania w studiu i na scenie, StudioLive AR16c jest najlepszym rozwiązaniem do nagrywania. Osiem kanałów mono i cztery kanały stereo obejmują muzyczny trzypasmowy korektor oraz jeden ze słynnych przedwzmacniaczy mikrofonowych XMAX firmy PreSonus o wysokim wzmocnieniu. Dwa dedykowane miksy monitorowe ze zbalansowanymi wyjściami zapewniają Twoim muzykom niestandardowy miks, którego potrzebują. Złącze kompatybilne z USB-C zapewnia, że ​​interfejs audio StudioLive AR16c będzie przez wiele lat centrum Twojego studia. Dzięki nagrywaniu w wysokiej rozdzielczości 96 kHz, pełnemu zestawowi połączeń i od razu znanemu przepływowi pracy, StudioLive AR16c jest idealnym rozwiązaniem do nagrywania i miksowania dla współczesnego muzyka i twórcy treści.

Stwórz własną magię.

W PreSonus chcemy mieć pewność, że nasze interfejsy audio zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własne hipnotyzujące zaklęcia w studio. Dlatego dołączamy Studio One Artist do każdego produkowanego przez nas produktu interfejsu audio. Ale tutaj, w Luizjanie, mamy słowo: lagniappe. Oznacza to „coś ekstra” i właśnie w tym duchu dołączamy również oprogramowanie Studio Magic Suite do naszych produktów z interfejsem audio.

Studio Magic 2020 to duży krok naprzód w stosunku do edycji 2019 i zawiera Ableton Live Lite, samouczki od Melodics, 6 wirtualnych instrumentów i 9 wtyczek efektów w formatach VST, AU i AAX ... wszystkie odblokowane do użytku w Studio One Artist o wartości detalicznej ponad 1000 USD (USA).

Cechy

Nagranie

 • Interfejs nagrywania dźwięku 18x4 24-bit / 96 kHz, USB 2.0 (przez połączenie USB-C ™)
 • Nagraj każdy kanał oraz główny miks
 • Rejestrator 2x2 SD do przechwytywania głównego miksu
 • Obsługuje formaty SD ™ i SDHD ™ do 32 GB

Mikser

 • 18-kanałowy mikser analogowy
 • 12 symetrycznych wejść mikrofonowych z przedwzmacniaczami mikrofonowymi XMAX
 • 2 punkty wstawiania
 • 2 wejścia instrumentalne / liniowe
 • 16 symetrycznych wejść liniowych:
 • 8 mono
 • 4 pary stereo
 • Stereo Super Channel (Ch. 17/18) z wejściem Bluetooth 5.0, wejściami RCA, wejściem stereo 1/8 cala i przełączanym odtwarzaniem stereo SD / USB
 • 8 kanałów mono i 4 kanały stereo, każdy z pokrętłem poziomu, panoramą, wyciszeniem, PFL solo, filtrem górnoprzepustowym i 3-pasmowym korektorem półparametrycznym
 • 2 szyny monitorów z dedykowanymi wysyłkami kanałowymi, AFL solo i zbalansowanym wyjściem TRS
 • Wyjścia L / R Control Room z kontrolą poziomu
 • Wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu

Przetwarzanie sygnałów

 • Filtr górnoprzepustowy na każdym kanale
 • 3-pasmowy quasi-parametryczny korektor ze zmiennym pasmem środkowym na każdym kanale mono
 • 3-pasmowy korektor półparametryczny na każdym kanale stereo
 • Procesor efektów stereo z 16 presetami, dedykowanym wysyłaniem i powrotem oraz gniazdem przełącznika nożnego bypass
 • Wzmocnienie mikrofonu / linii na kanałach stereo dla źródeł wejściowych o niskim poziomie i urządzeń konsumenckich

Dołączone oprogramowanie

 • Oprogramowanie do nagrywania wielościeżkowego Capture ™ na żywo
 • Oprogramowanie do nagrywania i produkcji Studio One® Artist (DAW)
 • Pakiet wtyczek Studio Magic

Zasilanie

 • Zasilanie wewnętrzne
 • Standardowe złącze zasilania IEC

Dodatkowe informację:

 • Solidna metalowa konstrukcja
 • Fadery 60 mm
 • Dołączony zestaw do montażu w racku

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter