×

PRESONUS STUDIOLIVE 32


» przeczytaj wszystkie opinie

Mikser cyfrowy 32 kanały, preampy XMAX, 33 zmotoryzowane suwaki, ekran dotykowy 7”, 26 torów bus, 24 tory Filter DCA, rejestracja [karty SD, interfejs USB, interfejs AVB], Fat Channel na każdy kanał, UC Surface, Studio One 4 Professional, Capture, Qmix

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Niedostepny

Mikser cyfrowy 32 kanały, preampy XMAX, 33 zmotoryzowane suwaki, ekran dotykowy 7”, 26 torów bus, 24 tory Filter DCA, rejestracja [karty SD, interfejs USB, interfejs AVB], Fat Channel na każdy kanał, UC Surface, Studio One 4 Professional, Capture, Qmix

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Najmocniejszy mikser w swojej klasie.
Cyfrowa konsoleta/rejestrator StudioLive® 32 to zdecydowanie najlepszy mikser w swojej klasie. Trzecia generacja mikserów StudioLive stanowi rezultat dziewięciu lat badań i rozwoju, a mikser wyposażono w opcję pełnego przywołania ustawień, 33 czułe na dotyk, zmotoryzowane suwaki oraz 33 preampy XMAX z pamięcią ustawień. Mimo wielu rozbudowanych funkcji, legendarna dla urządzeń PreSonus prosta obsługa w StudioLive 32 stała się jeszcze łatwiejsza i możesz dopasować sposób obsługi oraz sterowanie do własnego stylu pracy. Pożądane brzmienie StudioLive również jest lepsze niż kiedykolwiek. Na pokładzie dostępne są zupełnie nowe, zaprojektowane od podstaw procesory Fat Channel oraz EQ i kompresory w stylu vintage. Dodaj do tego wbudowaną obsługę sieci ABV, pokładowy rejestrator wielośladowy Capture™ na karty SD oraz kompletny zestaw oprogramowania, a otrzymasz potężny system do miksu i rejestracji, który jest tak samo groźny w warunkach koncertowych i w studiu nagrań.

Zintegrowany rejestrator wielośladowy i wirtualna próba – bez komputera.
Aplikacja PreSonus Capture to intuicyjny i stabilny jak skała program do nagrywania wielościeżkowego i przeprowadzania wirtualnych prób. Capture zainstalowano bezpośrednio w StudioLive 32, więc swojego laptopa możesz zostawić w domu. Capture pozwala za pomocą jednego przycisku rejestrować materiał w pokładowym rejestratorze wielośladowym StudioLive 32 na kartach SD. Po skończeniu nagrywania otwórz sesję Capture w programie Studio One® dla komputerów Mac® i Windows® (aplikacja w zestawie) i przetransferuj cały miks do sesji Studio One, wraz z poziomami suwaków, ustawieniami Fat Channel i tak, razem z perkusyjnym solo, które musiałeś znieść ostatniej nocy.

Capture to w dalszym ciągu najbardziej stabilne i najłatwiejsze w użyciu oprogramowanie do rejestracji koncertów. Teraz dysponujesz wszystkimi zaletami Capture bez komputera. Nagrywaj 32 kanały bezpośrednio na kartę SD. Wystarczy jeden przycisk, aby szybko zacząć nagrywanie: po prostu włóż kartę SD, naciśnij Record i Capture zajmie się całą resztą. Jeśli masz czas, możesz manualnie wprowadzić nazwę sesji i indywidualnie aktywować nagrywanie dla poszczególnych kanałów. Dzięki temu rejestracja przebiega szybko, prosto i bezproblemowo.

Karty SD są standardowym formatem używanym w wielu kamerach cyfrowych; to świetny nośnik do nagrywania na żywo. Karty muszą spełniać określone standardy wydajności. Każda karta SD jest klasyfikowana i przechodzi rygorystyczne testy, aby znaleźć się w rankingu. Masz zatem pewność, że karta SD klasy 10, wymagana do zapisu 32 kanałów na żywo w najlepszej jakości, sprawdzi się jak należy. Karty SD są bardzo płaskie i montowane równo z powierzchnią miksera, więc nigdy przypadkowo nie zawadzisz karty, ani jej nie wyrwiesz – w przeciwieństwie do napędów USB. Karty SD nie mają ruchomych części dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i pewniejsze niż dyski twarde. A ponieważ karty SD stosowane są w wielu urządzeniach konsumenckich, są powszechnie dostępne.

Fat Channel w nowej odsłonie.
Dostępna w StudioLive 32 sekcja Fat Channel przeszła gruntowny remont i nadal zapewnia cyfrową precyzję, ale teraz z analogowym sercem i duszą. Fat Channel w nowej odsłonie umożliwia pracę z wtyczkami, wśród których znajdują się korektory i kompresja w stylu vintage na każdym kanale, od klasycznych limiterów w stylu lampowym do pasywnych EQ. Oprócz procesorów na wszystkich torach StudioLive 32 wyposażono w parametryczną korekcję na wszystkich wyjściach miksu. Korzystaj z szerokich możliwości pokładowych procesorów tak, jak w studiu, nagrywając w terenie lub podczas koncertów w trasie!

Zdefiniuj własne ustawienia, widok i styl pracy.
W StudioLive 32 możesz na niespotykaną dotąd skalę dopasować ustawienia do swojego stylu pracy. W warstwach użytkownika dowolnie rozmieścisz tłumiki kanałów i szyn tak, aby było ci wygodnie – to bardzo proste do wykonania. I to nie koniec. Co powiesz na własne ustawienia sekcji Fat Channel, gdzie możesz ustawić parametry na których ci zależy dokładnie pod swoimi palcami?  Do wyboru masz nawet kilka trybów pracy, ułatwiających personalizację ustawień miksera. Na przykład można sterować mikserem za pomocą paru iPadów i – opcjonalnie – komputera z aplikacją UC Surface i różnymi widokami, pozwalającymi na podgląd i kontrolę wszystkich parametrów potrzebnych w danej chwili.

Dostosuj ustawienia scen i presetów w nowy sposób – na swój sposób.
Poprzeczka powędrowała znacznie wyżej i StudioLive 32 daje teraz jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o pracę ze scenami i presetami. W ustawieniach scen miksera dostępna jest opcja Scene Safe, w której możesz włączyć ochronę przed zmianą parametrów na poszczególnych kanałach po przywołaniu sceny. Podobnie, rozszerzono koncepcję presetów Fat Channel tak, aby działały niczym sceny dla pojedynczych kanałów, oferując nie tylko możliwość zapisu ustawień toru wejściowego i Fat Channel, ale także wysyłek aux i torów bus. Oczywiście możesz też użyć filtrów podczas wyboru ustawień, które chcesz załadować.

FlexMixes – twórz szyny i grupy, które są ci potrzebne.
Czy nie wkurza cię, gdy podczas przygotowania do koncertu zauważasz, że została ci wolna subgrupa – ale zabrakło ci kanałów na miksie monitorowym? To nie będzie już problemem, dzięki 16 FlexMixom, które można indywidualnie ustawić jako auxy, subgrupy lub miksy matrix. 16 FlexMixów uzupełniają 4 uniwersalne subgrupy, co daje w sumie 20 torów miksu, nie licząc głównego miksu i poszczególnych kanałów. Dostępne są także 24 DCA więc można łatwo i wygodnie kontrolować grupy kanałów. Najlepsze w tym wszystkim, że możesz  wybrać między pracą w stylu 1-do-1 lub z dzielonymi warstwami: przypisz wszystkie kanały do górnej warstwy, z jednym tłumikiem na kanał, albo rozdziel tłumiki między tory wejściowe i wyjściowe, wliczając DCA i wyjścia aux. To tylko niektóre z wielu sposobów, w jaki możesz dostosować swój mikser StudioLive 32 do własnych preferencji i sposobu pracy.

Wygodna kontrola i nagrywanie za pomocą zintegrowanego, uniwersalnego oprogramowania.
Miksery PreSonus StudioLive 32 są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowszego oprogramowania. Miksuj bezprzewodowo lub w sieci przewodowej z dowolnego miejsca używając programu UC Surface dla komputerów Mac, Windows i iPada. Steruj zdalnie preampami XMAX w mikserze i procesorami Fat Channel z aplikacji Studio One Artist, nagrywaj z efektami przy niskiej latencji. (Radujcie się wokaliści śpiewający z pogłosem!). Całkowicie zautomatyzuj wirtualne próby i nagrywaj koncerty w programie Capture. Zapisuj sceny miksera razem z nagraniami na żywo w Capture i edytuj w Studio One Artist. Miksery StudioLive 32 i oprogramowanie działają razem tworząc jeden, dźwiękowy ekosystem, który umożliwi ci realizację wszelkich kreatywnych pomysłów.

Gotowy do pracy w sieci, z wyborem metody nagrywania w komputerze.
Praca w sieci to nie przyszłość profesjonalnych systemów audio – to już się dzieje tu i teraz. Miksery StudioLive 32 posiadają złącze AVB Ethernet umożliwiające połączenie w sieci kilku mikserów StudioLive 32 oraz kompatybilnych komputerów Mac lub Windows PC, i transfer do 55 kanałów audio w obie strony. Możesz też nagrywać w trybie 38×38 przez USB 2.0, więc masz wybór metody nagrywania. Dla każdego kanału jest niezależny dostęp do analogowych wejść bądź dedykowanego, cyfrowego powrotu z komputera. Nagrywanie jest bardzo łatwe: po prostu uruchom dołączony i wcześniej skonfigurowany program Capture™, i jednym przyciskiem włącz rejestrację wszystkich kanałów wejściowych i głównego miksu. Możesz też nagrywać używając dołączonego programu DAW Studio One Artist – lub dowolnego programu do nagrywania obsługującego sterowniki ASIO lub Core Audio. Kompletny ekosystem rozwiązań AVB, ze stageboxami i osobistymi miksami monitorowymi dostępny będzie w roku 2017.

Zdalna kontrola miksu za pomocą wielu urządzeń przewodowych i bezprzewodowych.
Oprócz funkcji sieciowych AVB konsolety StudioLive 32 posiadają port Ethernet 1 GB, który można połączyć z bezprzewodowym routerem lub bezpośrednio z komputerem i zdalnie sterować niemal wszystkimi funkcjami. Miksuj poprzez sieć przewodową lub bezprzewodową, używając aplikacji UC Surface dla komputerów Mac, Windows PC i iPada. Możesz nawet dodać drugi – albo trzeci, a nawet czwarty! – ekran aby działać szybciej. Muzycy mogą kontrolować swoje miksy w odsłuchach na scenie za pomocą aplikacji QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch, lub Android™ bez konieczności powiększania sieci. Działaj bezprzewodowo, przewodowo albo tak i tak.

Bogaty zestaw złączy.
Na tylnym panelu StudioLive 32 znajdziesz wszystkie złącza, których potrzebujesz przy nagłaśnianiu imprez na żywo i do produkcji w studiu. Uniwersalny zestaw złączy, najwyższej klasy brzmienie, możliwość dopasowania do własnego stylu pracy, a także potężne opcje przetwarzania, miksowania i przesyłu sygnałów umożliwiają miksowanie dźwięków w sposób, jaki ci najbardziej odpowiada. Wszystkie narzędzia masz przed sobą.


Specyfikacja

Przedwzmacniacz mikrofonowy

        Rodzaj wejścia: Gniazdo XLR, symetryczne,
        Pasmo przenoszenia do wyjścia głównego (przy unity gain): 20-20 kHz, ±0.5 dBu,
        Impedancja wejściowa: 1 kΩ,
        Zniekształcenia THD – wyjście Main: <0.005%, +4 dBu, 20-20 kHz, unity gain, nieważone,
        Odstęp sygnał/szum – wyjście Main (Ref = +4 dB, 20 kHz BW, unity gain, A-waż.): 94 dB,
        Współczynnik tłumienia sygnału współbieżnego (1 kHz, unity gain): 65 dB,
        Zakres regulacji wzmocnienia Gain (±1 dB): Od 0 dB do +60 dB,
        Maksymalny poziom wejściowy (unity gain): +12 dBu,
        Zasilanie fantomowe (±2 VDC): 48 VDC, włączane dla każdego kanału.

Wejścia liniowe

        Typ: Gniazdo ¼” TRS, symetryczne,
        Pasmo przenoszenia do wyjścia głównego (unity gain): 20-20 kHz, ±0.5 dBu,
        Impedancja wejściowa: 10 kΩ,
        Zniekształcenia THD – wyjście Main: <0.005%, +4 dBu, 20-20 kHz, unity gain, nieważone,
        Odstęp sygnał/szum – wyjście Main (Ref = +4 dB, 20 kHz BW, unity gain, A-waż.): 94 dB,
        Maksymalny poziom wejściowy: +18 dBu.

Wejścia Tape

        Typ: Gniazda RCA, niesymetryczne (para stereo),
        Maksymalny poziom wejściowy: +12 dBu, ±0.5 dBu.

Wyjścia XLR

        Typ: XLR wtyczkowe (męskie), symetryczne,
        Maksymalny poziom wyjściowy: +24 dBu, ±0.5 dBu,
        Impedancja wyjściowa: 100Ω.

Wyjścia liniowe

        Typ: Gniazda ¼” TRS, symetryczne,
        Maksymalny poziom wyjściowy: +18 dBu, ±0.5 dBu,
        Impedancja wyjściowa: 100Ω.

Wyjścia Tape

        Typ: Gniazda RCA, niesymetryczne (para stereo),
        Maksymalny poziom wyjściowy: +18 dBu, ±0.5 dBu,
        Impedancja wyjściowa: 100Ω.

Wyjście słuchawkowe

        Typ: Gniazdo ¼” TRS, aktywne stereo,
        Maksymalny poziom wyjściowy: 100 mW/ch. Przy obc. 60Ω,
        Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz (± 0.5 dB),
        THD+N: 0.01%, 1 kHz, maks. wzm., 20 Hz BW, nieważ.,
        Odstęp sygnał szum (S/N Ratio): 96 dB, 1 kHz, maks. wzm., 20 Hz BW, nieważ.

Przesłuchy systemu

        Z wejścia do wyjścia: -90 dB (Ref = +4 dBu, 20 Hz-20 kHz, nieważ.),
        Dla sąsiadujących kanałów: -87 dB (Ref = +4 dBu, 20 Hz-20 kHz, nieważ.).

Cyfrowy dźwięk i sterowanie

        Dynamika konwersji analog-cyfra A-C: 115 dB (A-waż., 48 kHz),
        Dynamika konwersji cyfra- analog A-C: 115 dB (A-waż., 48 kHz),
        Port rejestrujący USB: USB 2.0, Typ-B,
        Wejście Bluetooth™: 4.1, stereo,
        Wyjście AES/EBU: XLR wtyczkowe (męskie),
        Port sieciowy: RJ-45,
        Port sieci audio AVB: Ethercon
        Przetwarzanie wewnętrzne: 32-bity, zmiennoprzecinkowe,
        Częstotliwości próbkowania: 48 kHz (44.1 kHz niedługo dostępna),
        Rozdzielczość bitowa A/C/A: 24,
        Poziom referencyjny dla 0 dBFS: +18 dBu,
        Opóźnienie dla całego systemu: 1.9 ms (połączenia lokalne, analog in-analog out, wszystkie procesy aktywne).

Zegar

        Jitter: <20 ps RMS (20 Hz – 20 kHz),
        Poziom tłumienia jittera: >60 dB (1 ns wejście, 1 ps wyjście).

Zasilanie i warunki pracy

        Złącze: IEC,
        Poziom napięcia: 90 – 230V AC (±10%),
        Wymagana moc stała: 85W,
        Zalecana temperatura otoczenia: 0˚C – 40˚C.

Wymiary i waga

        Wysokość: 165.36 mm,
        Szerokość: 822.21 mm,
        Głębokość: 583.48 mm,
        Waga: 16.9 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter