×

NOVOX NC-1 NEW 2022 + statyw + pop filtr

  • Pakiet

» przeczytaj wszystkie opinie

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

289,00 zł
Dostępny
Zaloguj się

Ten pakiet zawiera

NN C5 STATYW BIURKOWY
28,00 zł
x 1
NN POP FILTR 01 - POP FILTR
25,00 zł
x 1
Dostępny
EAN 5902349392110

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Ten zestaw zawiera również statyw typu "radiowego" oraz pop filtr.

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki. Dzięki nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości komponentom zapewnia potężną wydajność i krystalicznie czysty dźwięk przy łatwej, bezproblemowej obsłudze. Wysoka czułość NC1 Black czyni go idealnym narzędziem do nagrywania wokali, pojedynczych instrumentów, a nawet całego zespołu. Jego kardioidalna charakterystyka sprawia, że mikrofon zbiera dźwięki z przodu i odrzuca szumy z tyłu i po bokach, co znacznie redukuje odgłosy, których nie chcesz w swoich nagraniach.

Nowoczesny design

Będący urzeczywistnieniem myśli szwedzkich projektantów, mikrofon z łatwością wkomponuje się w każde miejsce pracy, spełniając wszystkie wymagania dotyczące wyglądu i trwałości.

Wszechstronność

Mikrofon pojemnościowy o krystalicznie czystym dźwięku i bardzo wysokim poziomie sygnału – idealny do pracy zdalnej, podcastów, streamingu, grania online i nagrywania.

 

Plug & Play

Bezproblemowa łączność plug & play z systemami Windows, macOS, iOS, Android i konsolami do gier wyposażonymi w USB – mikrofon jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund po podłączeniu.

Pasmo przenoszenia

Ultra szerokie pasmo przenoszenia od 30 Hz do 18 kHz gwarantuje czystą i dynamiczną reprodukcję przechwytywanego sygnału – zarówno głosu, jak i muzyki.

Podsumowanie

Dzięki zakresowi częstotliwości od 30 Hz do 18 kHz, Novox NC1 jest idealnym wyborem dla każdego źródła dźwięku. Jest wyposażony w solidną, wytrzymałą obudowę. Łatwo instaluje się na statywie, wysięgniku lub ramieniu do montażu na biurku, zapewniając maksymalną wygodę i wszechstronność.

Mikrofon został zaprojektowany z myślą o nienagannej funkcjonalności Plug & Play. Jest kompatybilny z systemami Windows, macOS, iOS, Android oraz konsolami do gier wyposażonymi w wejście USB, co czyni go w pełni samodzielnym rozwiązaniem do nagrywania – nie ma potrzeby stosowania drogich i skomplikowanych w obsłudze interfejsów audio.

Specyfikacja

Szybka i łatwa konfiguracja plug & play

Kompatybilność z: Windows Win7/Win10/macOS

Pasmo przenoszenia: 30 Hz – 18 kHz

Maksymalny SPL: 120 dB (@1 kHz 1% THD)

Czułość: 17 mV/Pa (@ 1 kHz)

Kardioidalna charakterystyka kierunkowa

Wytrzymała metalowa obudowa

W zestawie statyw tripod, osłona przeciwwietrzna (gąbka) i kabel USB (1,8 m)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter