Novation Launchkey 37 MK3 - klawiszowy kontroler MIDI


» przeczytaj wszystkie opinie

Przejmij kontrolę nad każdym setupem z Launchkey 37 MK3, klawiszowym kontrolerem MIDI od Novation. Twórz i graj z Ableton Live i podłączaj zewnętrzny sprzęt MIDI. Tryby Scale mode i Chord mode rozszerzą twój muzyczny leksykon, a czułe na siłę nacisku pady i klawiatura zapewniają ekspresywną kontrolę.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

890,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 815301001225

Przejmij kontrolę nad każdym setupem z Launchkey 37 MK3, klawiszowym kontrolerem MIDI od Novation. Twórz i graj z Ableton Live i podłączaj zewnętrzny sprzęt MIDI. Tryby Scale mode i Chord mode rozszerzą twój muzyczny leksykon, a czułe na siłę nacisku pady i klawiatura zapewniają ekspresywną kontrolę.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Launchkey MK3 jest intuitywną i w pełni zintegrowaną klawiaturą sterującą MIDI USB stworzoną przez Novation do komponowania w Ableton Live i innych programach DAW z wykorzystaniem zewnętrznych efektów i instrumentów. Launchkey są zaprojektowane dla użytkowników na każdym poziomie umiejętności. Z Launchkey możesz tworzyć muzykę jak nigdy wcześniej, niezależnie od doświadczenia. Dzięki licznym kreatywnym funkcjom, które działają również w trybie standalone, Launchkey usuwa przeszkody na drodze kreatywności i poszerza muzyczny leksykon nawet najbardziej utalentowanych klawiszowców.

Eksploruj

Osiem trybów Scale Mode zaprowadzi Cię na nowe muzyczne terytoria dociągając grane dźwięki do wybranej skali muzycznej. Wybierz dźwięk podstawowy, rodzaj skali i graj. Trzy tryby Chord mode przekształcą klawisze i pady w interaktywną powierzchnię muzycznej eksploracji, gdzie każda nuta jest tonalnie i harmonicznie połączona. Arpegiator pozwoli Ci poznawać nowe melodie i szybko znajdować nowe pomysły, podczas gdy funkcja mutate przetworzy twoje patterny w nowe, ekscytujące melodie i rytmy.

Zbuduj własny kontroler

Tryby Custom upraszczają relację między kontrolerem a oprogramowaniem oddając w Twoje ręce więcej mocy niż kiedykolwiek. Programowalne z pomocą aplikacji Novation Components, Custom Mody pozwalają zaprogramować zachowanie Twojego kontrolera, z kontrolą nad przypisanymi parametrami, routingiem MIDI, kolorami padów i wiele więcej.

Połącz się

Launchkey 37 [MK3] jest wyposażony w pięciopinowe wyjście MIDI DIN, pozwalając na proste połączenie do całego wszechświata urządzeń MIDI — nowych i starych. Wraz z niesamowitym potencjałem standalone, Launchkey będzie teraz centrum twojego zestawu w studio i na żywo — z komputerem i bez.

Jeszcze bliżej muzyki.

Seria Launchkey zawsze zawsze cechowała się ergonomią i możliwością sterowania wieloma parametrami. Wersja MK3 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Większe i ulepszone, czułe na velocity pady zapewniają większą kontrolę nad dynamiką, a 8 obrotowych enkoderów pozwala Ci objąć panowanie nad softwarem. Kontrolery Launchkey z łatwością integrują się z Ableton Live dzięki przyciskowi dedykowanemu funkcji Capture MIDI i możliwości uzbrajania śladów, kwantyzacji, włączania metronomu i zapętlania, co pozwala poruszać się po sesji szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Po prostu działa

Nie korzystasz z Ableton Live? Nie ma problemu, Launchkey MK3 posiada pełną integrację z programami Logic Pro X i Reason. Współpracuje też z innymi stacjami DAW, takimi jak Studio One, Cubase, Pro Tools poprzez protokół HUI.

Zabrzmij potężnie

Niezależnie od tego czy dopiero nieśmiale grasz pierwsze dźwięki czy też od lat nie wypadasz z rytmu, Launchkey jest kontrolerem, który zabierze Cię jeszcze dalej! Wraz z dołączoną kolekcją oprogramowania, na którą składa się Ableton Live 10 Lite, Serato Sample SE, Spitfire Audio LABS Expressive Strings, XLN Audio Addictive Keys, Klevgrand R0Verb i DAW Cassette, AAS Session Bundle, dwumiesięczne członkostwo w Splice Sounds i dostęp do ofert Sound Collective, Launchkey 25 MK3 oddaje do Twojej dyspozycji potężny arsenał brzmień.

Trzyletnia gwarancja Novation

Jeśli jakikolwiek produkt Novation będzie wymagał naprawy lub wymiany z powodu wady produkcyjnej możesz polegać na trzyletniej gwarancji, gdziekolwiek na świecie się znajdujesz. 

Główne cechy

 • Zaprojektowany dla Ableton Live – Natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji, których potrzebujesz.
 • Twórz i graj z uczuciem –czułe na siłę nacisku klawiatura i 16 padów pozwala na ekspresywną i dynamiczną grę.
 • Baw się akordami – Trzy tryby Chord mode (fixed, scale i własny) pozwala wyzwalać akordy za pomocą jednego palca.
 • Nigdy nie fałszuj – Tryby Scale mode dociągają klawisze i pady do wybranej skali muzycznej.
 • Capture MIDI – Dedykowany przycisk dla funkcji Capture MIDI w Ableton Live sprawi, że nigdy więcej nie przegapisz momentu inspiracji.
 • Rozruszaj swoje melodie – Potężny arpegiator odkryje przed Tobą nowe melodie, harmonie i rytmy.
 • Kontroluj dowolne urządzenie MIDI dzięki 5 pinowemu wyjściu MIDI DIN.
 • Czytelny wyświetlacz – Wyświetlacz 16×2 symbole pozwala zobaczyć co wybierasz i kontrolujesz.
 • Wybierz jeden z czterech wymiarów – 25-, 37-, 49- i 61-klawiszowe warianty pozwalają ci wybrać perfekcyjny kontroler do Twojego setupu.
 • Zacznij tworzyć od razu – Darmowe oprogramowanie, w tym Ableton Live 10 Lite, instrumenty wirtualne, wtyczki i paczki sampli pozwalają tworzyć od razu.
 • Kształtuj Twoje brzmienie – Panuj nad instrumentami i efektami używając ośmiu obrotowych enkoderów i 9 faderów 45mm (tylko w modelu 49 i 61).
 • Dostosuj Launchkey do siebie – cztery tryby Custom Mode pozwalają Ci tworzyć własne konfigracje kontrolera dostosowane do Twojego setupu na scenie i w studio z pomocą Novation Components.

Specyfikacja techniczna

 • 37 czułych na siłe nacisku klawiszy
 • ekran 16×2 symboli 16 podświetlanych, czułych na siłę nacisku padów RGB
 • Pitch bend i Mod wheel
 • 8 enkoderów
 • 5 pinowe wyjście DIN MIDI Out
 • Przyciski Arp/scale/fixed chord
 • Przyciski Octave up/down
 • Przyciski Play/stop/record/loop
 • Przyciski nawigacyjne
 • Przyciski Capture MIDI/quantise/click/undo
 • Przyciski Stop/solo/mute
 • Przycisk odpalania scen
 • Przyciski Device select/device lock
 • Gniazdo USB B
 • Gniazdo pedału Sustain 1/4” jack
 • Zabezpieczenie Kensington
 • Zasilane przez USB
 • Zasilacz nie jest dołączony

Dołączone oprogramowanie

Ableton Live Lite – Błyskawicznie przegląj brzmienia i zacznij tworzyć muzykę z programem, który stał się standardem w świecie elektronicznej produkcji.

Serato Sample LE – Tnij, manipuluj i aranżuj sample w czasie rzeczywistym używając legendarnego algorytmu Pitch ‘n’ Time pozwalającego na zmianę czasu trwania i wysokości dźwięku.

Dwumiesięczne członkostwo Splice Sound – Dostęp do powiększającej się codziennie biblioteki milionów wysokiej jakości one-shotów, pętli i presetów.

Spitfire Audio LABS Expressive Strings – Światowej klasy sample instrumentów smyczkowych drzemiące wewnątrz wysoce grywalnego, rozbudzającego kreatywność instrumentu stworzonego przez Spitfire Audio, firmę znaną z najwyższej jakości bibliotek brzmień i serii darmowych instrumentów LABS.

XLN Addictive Keys – Wybierz jeden z czterech wirtualnych instrumentów klawiszowych podczas rejestracji Twojego pierwszego urządzenia Focusrite lub Novation.

Klevgrand R0Verb i DAW Cassette – Wysokiej jakości pogłos i emulacja brzmienia magnetofonu, które dodadzą śladom przestrzeni i przeniosą Twoje utwory do złotej ery kaseciaków.

AAS Session Bundle – Trzy syntezatory dla producentów muzycznych oferujące całą paletę brzmień.

Sound Collective – oferta zniżek i darmowych wtyczek dla użytkowników urządzeń Novation, aktualizowana co kilka miesięcy.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter