M-AUDIO KEYSTATION MINI 32 MK3


» przeczytaj wszystkie opinie

Mini klawiatura 32 klawisze, 4 programowalne podświetlane przyciski, 3 przyciski funkcyjne, 1 potencjometr, Plug and Play [Mac/ PC/ iOS], dołączone oprogramowanie Pro Tools M-Audio Edition, AIR Xpand!2

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

199,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 694318024010

Mini klawiatura 32 klawisze, 4 programowalne podświetlane przyciski, 3 przyciski funkcyjne, 1 potencjometr, Plug and Play [Mac/ PC/ iOS], dołączone oprogramowanie Pro Tools M-Audio Edition, AIR Xpand!2

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Keystation Mini 32 III to ultraprzenośna klawiatura sterująca USB MIDI.

Proste sterowanie oprogramowaniem

Wejdź do świata nieograniczonego tworzenia i grania muzyki z wykorzystaniem komputera, dzięki klawiaturze sterującej Keystation Mini 32 MK3 – następczyni kultowej Keystation Mini 32 II. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą szukającym kontrolera odpowiedniego do zabrania w podróż, czy chciałbyś dopiero zacząć od właściwego miniaturowego kontrolera USB MIDI, Keystation Mini 32 MK3 jest prostą, potężną klawiaturą sterującą MIDI, stworzoną do sekwencjonowania muzyki i gry na instrumentach wirtualnych na komputerze Mac lub PC.

Klawiatura Keystation Mini 32 KM3 wyposażona jest w 32 dynamiczne miniklawisze zapewniające naturalne czucie gry oraz kompleksowe kontrolery, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków i możliwości ekspresji.

Pochłaniająca kontrola DAW

Keystation Mini 32 MK3 zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do uchwycenia nawet najbardziej wciągającej i ekspresyjnej gry. Użyj w pełni przypisywalnych przycisków do zmiany oktawy, pokrętła Volume, osobnych przycisków pitch-bend i modulacji do grania i występowania ze swoim oprogramowaniem muzycznym.
Keystation Mini 32 MK3 wyposażony jest także w specjalny przycisk do obsługi prawdziwego fortepianowego sustainu.

Twórz muzykę wszędzie

Lekka i mobilna Keystation Mini 32 MK3 jest idealna dla podróżujących muzyków, którzy chcą przejąć dowodzenie nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów na żywo, a także producentów, którzy chcą dodać do swojego studia mały i łatwy w obsłudze kontroler MIDI.

Dla zapewnienia prostej, przenośnej konfiguracji Keystation Mini 32 MK3 jest zasilany przez USB, nie wymaga instalacji sterowników i obsługuje łączność USB-MIDI. Dodatkowo, Keystation Mini 32 MK3 obsługuje połączenie przez zestaw do podłączania aparatu fotograficznego do iPada firmy Apple (sprzedawany osobno), umożliwiające grę i komponowanie z wykorzystaniem aplikacji audio na iPadzie lub innych urządzeniach z iOS.

Główne cechy:

-32 niskoprofilowe, dynamiczne miniklawisze,

-Wybór krzywych velocity, odpowiadających każdemu stylowi gry,

-Przyciski pitch-bend i modulacji zwiększające możliwości ekspresji,

-Przyciski do zmiany oktawy w górę i w dół do poszerzenie zakresu klawiatury,

-Pokrętło Volume zapewniające płynną regulację,

-Przycisk sustain zwiększający możliwości wykonawcze,

-Przycisk Edit Mode zapewniający dostęp do zaawansowanych funkcji,

-Wygodne połączenie pojedynczym kablem USB dla danych i zasilania,

-Zawiera programy DAW Pro Tools First M-Audio Edition, Ableton Live Lite oraz AIR Music Tech,

-Zawiera AIR Music Tech Xpand!2, multitimbralową stację roboczą – wszystko w jednym

____________________________________________________________________________________________________

W zestawie z klawiaturami serii Keystation MK3 znajduje się pełen pakiet oprogramowania, zapewniający użytkownikom natychmiastowy potencjał twórczy z dostępem do światowej klasy programu DAW i tysiąca najlepszych brzmień instrumentów wirtualnych.

Pro Tools | First M-Audio Edition
Pro Tools | First | M-Audio Edition nie jest okrojoną aplikacją. Bazuje na tych samych narzędziach do tworzenia muzyki i produkcji dźwięku, na których codziennie pracują nagradzani artyści, muzycy, producenci oraz realizatorzy dźwięku i miksu. Zbudowany jest na solidnym, świetnie brzmiącym siniku dźwiękowym Pro Toolsa. Ponad 70% muzyki komercyjnej produkuje się przy użyciu Pro Toolsa. Pro Tools | First otwiera drzwi do kariery w profesjonalnej produkcji muzycznej. Zacznij naukę podstaw obsługi tego systemu, niezbędnych do odniesienia sukcesu w branży.

AIR Music Technology Xpand!2
Xpand!2 to multitimbralowa stacja robocza oferująca cztery aktywne części brzmieniowe na każdy program (patch). Każda część ma własne ustawienia kanału MIDI, zakresu dźwięków (strefa), miksu, arpeggiatora, modulacji i efektów, co stanowi doskonały sposób na kreowanie poszczególnych części. Wykorzystanie czterech części naraz do zbudowania jednego niesamowitego brzmienia – to tu Xpand!2 objawia swoją prawdziwą moc. Wykorzystując każdy rodzaj syntezy od wavetable i FM, po odtwarzanie próbek, zespół ekspertów od tworzenia brzmień w Air Music Tech stworzył starannie tysiące programów gotowych do użycia w Xpand!2.

Specyfikacja:

Zasilanie przez USB,

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 418 mm x 105 mm x 20 mm,

Waga: 0,45 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter