Akai Professional MPC TOUCH


» przeczytaj wszystkie opinie

Kontroler z oprogramowaniem tworzący kompletną stację roboczą typu MPC, ekran multi-touch 7″, 16 podświetlanych padów, MPC Software [128 śladów], biblioteka brzmień ponad 9GB [m.in. sample MPC3000], interfejs audio USB, MIDI

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 499,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Kontroler z oprogramowaniem tworzący kompletną stację roboczą typu MPC, ekran multi-touch 7″, 16 podświetlanych padów, MPC Software [128 śladów], biblioteka brzmień ponad 9GB [m.in. sample MPC3000], interfejs audio USB, MIDI

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Pierwszy w swoim rodzaju

Tworząc MPC Touch po raz kolejny firma Akai ustanowiła kultową serię MPC liderem myśli technicznej w produkcji muzycznej. MPC Touch łączy możliwości sprzętu do profesjonalnej produkcji muzycznej z łatwą dotykową obsługą, typową dla smartfonów i tabletów, co stanowi prawdziwą rewolucję w organizacji pracy.

Przełomowe brzmienie. Na wyciągnięcie ręki

MPC Touch jest prawdziwą innowacją w świecie produkcji muzycznej. Dzięki ultraszybkiej i wyjątkowo intuicyjnej obsłudze, wspomaganej przez jasny 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, Touch wprowadza nowe podejście do produkcji muzycznej. Dosłownie chwytaj „waveformy”, rysuj zdarzenia MIDI, reguluj obwiednie, przycinaj próbki, dodawaj efekty i precyzyjnie ustawiaj regulatory palcami. Łącząc „czucie” klasycznego MPC, brzmienie i nagradzane pady, Touch uosabia najlepsze elementy z przeszłości, ale jednocześnie przenosi sprzęt do produkcji muzyki w przyszłość.

Mistrzowskie brzmienie

Ten sprzęt jest prawdziwą innowacją w technologii produkcji muzycznej. Ale ostatecznie chodzi przecież o światowej klasy brzmienia, stanowiące inspirację dla wspaniałej muzyki. Mając to na uwadze, do MPC Touch zostało dołączonych ponad 20 000 profesjonalnych brzmień, obejmujących szeroką gamę stylów muzycznych, w tym brzmienia z AIR, CR2, Toolroom, MVP Loops, Sonivox i Prime Loops. Będziesz gotowy do tworzenia następnego hitu w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka.

Przełomowy sprzęt

MPC Touch jest nowoczesnym rozwinięciem legendarnej serii MPC, obejmującym klasyczne „czucie” i organizację pracy poprzednich modeli oraz nową, niespotykaną wcześniej obsługę dotykową.

Oto, co Akai Professional mówi o swoim najnowszym produkcie:
„Nasz nowy MPC Touch jest wyjątkowo godnym uwagi wydarzeniem w rozwoju linii produktów Akai Professional. Lata badań, zbierania opinii użytkowników i rozwoju nowatorskiej inżynierii doprowadziły do najbardziej innowacyjnego MPC o największych możliwościach, jakiego do tej pory zaoferowaliśmy”. – powiedział Dan Gill, Product Manager w Akai Professional. „Nasza rodzina MPC jest znana z doskonałości i ogromnych możliwości w zakresie tworzenia muzyki. To kręgosłup naszych działań. MPC Touch jest przełomem w produkcji muzycznej jeśli chodzi o łatwość obsługi i dostępne możliwości. Jesteśmy przejęci i dumni, że możemy go zaoferować współczesnym muzykom na całym świecie”.

Główne cechy:

7-calowy wielodotykowy wyświetlacz,

16 dynamicznych, grubych padów MPC z podświetlaniem RGB,

Interfejs audio z 2 wejściami i 2 wyjściami,

Sekwencer krokowy z dotykowym interfejsem,

Sterowanie XYFX do dodawania efektów i regulacji dynamiki w czasie rzeczywistym,

Looper z możliwością podłączenia dowolnego instrumentu w celu tworzenia pętli,

Pad Mixer do ustawiania poziomów, panoramy i dodawania efektów VST,

Funkcja Sample Edit do cięcia i przetwarzania Twoich próbek,

4 nowe dotykowe kontrolery,

Pokrętło Data Encoder do regulacji wyświetlanych parametrów (wciskane),

Zawiera oprogramowanie MPC z ponad 20 GB brzmień.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter