ALESIS V-MINI


» przeczytaj wszystkie opinie

Alesis V Mini to potężny i intuicyjny, przenośny kontroler MIDI, umożliwiający pełną kontrolę Twojego oprogramowania produkcyjnego.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 694318019139

Alesis V Mini to potężny i intuicyjny, przenośny kontroler MIDI, umożliwiający pełną kontrolę Twojego oprogramowania produkcyjnego.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Niezbędnik każdego producenta
Alesis V Mini to potężny i intuicyjny, przenośny kontroler MIDI, umożliwiający pełną kontrolę Twojego oprogramowania produkcyjnego. Dzięki 25 dynamicznym klawiszom i przyciskom zmiany oktawy możesz korzystać z pełnej skali fortepianu nagrywając linie basu, akordy i melodie. V Mini oferuje jednocześnie cztery programowalne pokrętła służące do kontroli efektów, wirtualnych instrumentów, parametrów filtrów, poziomów głośności i innych płynnie zmienianych wartości. Cztery dynamiczne, podświetlane pady umożliwiają wyzwalanie loopów perkusyjnych z niezwykłą precyzją. Ponadto przyciski pitch, modulation i sustain uzupełniają funkcjonalności tego kontrolera do ogólnie przyjętego standardu.

Plug-and-Play
V Mini został zaprojektowany aby łatwo i szybko integrować Twój PC z muzyką, którą tworzysz. Wystarczy że podłączysz kontroler do komputera za pośrednictwem pojedynczego przewodu USB, który odpowiada jednocześnie za komunikację oraz zasilanie. Wszystkie pokrętła oraz pady są podświetlone na niebiesko aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę w studio i na scenie. Kompaktowa forma i niewielkie gabaryty, czy nią z V Mini jeden z najmniejszych kontrolerów, zawsze gotowych do działania!

W zestawie XPAND!2
Wraz z kontrolerem użytkownik dostaje zaawansowany instrument wirtualny, przygotowany przez AIR Music Tech. W jego arsenale znajduje się ponad 2000 wysokiej jakości brzmień od instrumentów akustycznych po futurystyczne syntezatory. Dzięki temu dodatkowi jesteś w stanie tworzyć profesjonalne produkcje zaraz po wyjęciu V Mini z pudełka.

Specyfikacja:

-kompaktowy design

-zasilanie przez port USB

-25 dynamicznych klawiszy

-4 podświetlane, dynamiczne pady perkusyjne

-4 podświetlane pokrętła

-dedykowane przyciski zmiany oktawy, pitch, modulacji oraz sustain

-w zestawie oprogramowanie Xpand!2

-wymagania systemowe Mac: OS X 10.8 lub nowszy, wolny port USB

-wymagania systemowe PC: Windows 7 lub nowszy, wolny port USB


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter