M-AUDIO TRIGGER FINGER PRO

M-AUDIO TRIGGER FINGER PRO
  • M-AUDIO TRIGGER FINGER PRO
  • M-AUDIO TRIGGER FINGER PRO
  • M-AUDIO TRIGGER FINGER PRO

» przeczytaj wszystkie opinie

M-Audio Trigger Finger Pro  - kontroler USB z sekwencerem krokowym

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 694318015896

M-Audio Trigger Finger Pro  - kontroler USB z sekwencerem krokowym

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Broń Masowego Produkowania
Trigger Finger Pro oferuje niezrównaną muzyczną ekspresję i integrację z oprogramowaniem. Jest w pełni wyposażonym kontrolerem padów z samodzielnie funkcjonującym sekwencerem krokowym. Występuj, produkuj, remiksuj i przejmij dowodzenie nad Twoim oprogramowaniem dzięki licznym kontrolerom sprzętowym. Masz do dyspozycji: 16 padów RGB czułych na siłę uderzenia i docisku, 4 przypisywalne pokrętła, suwaki i podświetlane przyciski, oferujące pełną kontrolę nad instrumentami wirtualnymi, programem DAW, wtyczkami efektowymi itp.
Trigger Finger Pro jest dostarczany razem z ogromną kolekcją sampli i oprogramowania, pozwalających Ci na szybkie tworzenie inspirującej muzyki elektronicznej. To ponad 8GB nowatorskich loopów, synthów, zestawów perkusyjnych i modułów brzmieniowych zebranych w celu zapewnienia najlepszego brzmienia producentom i wykonawcom – łącznie z pakietem artystów Toolroom Records – wiodącą na świecie wytwórnią dance.

Wkrocz w niego
Trigger Finger Pro zawiera sekwencer krokowy z prostym w obsłudze interfejsem, zapewniającym sprawną pracę i potężne możliwości tworzenia muzyki. Z 64-krokowym sekwencerem użytkownicy mogą w mig tworzyć złożone rytmy i melodie. Sekwencer w Trigger Finger Pro może także działać samodzielnie [w trybie standalone] i może wysyłać komunikaty do zewnętrznych urządzeń wyposażonych w wejście MIDI In: sprzętowych syntezatorów, automatów perkusyjnych itp. Duży ekran LCD zapewnia lepszą widoczność i ułatwia precyzyjne ustawianie parametrów oprogramowania. W reszcie wszystkie kontrolery zostały rozmieszczone w ergonomiczny sposób, tworząc intuicyjny interfejs, który sprosta wymogom współczesnej produkcji muzycznej i występowania na scenie.

Do czwartego stopnia
Cztery banki rozszerzają liczbę wysokiej klasy padów w Trigger Finger Pro do 64, umożliwiając dynamiczne wyzwalanie sampli i granie z użyciem brzmień perkusyjnych. Banki rozszerzają także liczbę pokręteł, suwaków i przełączników – do 16 w każdym przypadku. Trigger Finger Pro wspiera także Mackie Control i HUI w celu zapewnienia większej integracji z DAW i bezpośredniego miksowania przy pomocy kontrolerów.

Ze studia na scenę
Dzięki płaskiej konstrukcji i zdejmowanemu 3-pozycyjnemu statywowi, Trigger Finger Pro dostosowuje się do każdych warunków produkcji i występów na żywo. Różne złącza MIDI, USB-MIDI i 5-pinowe wyjście MIDI, bezpośrednie połączenie z muzycznym oprogramowaniem/sprzętem, sprosta wymaganiom dzisiejszych konfiguracji programowo-sprzętowych. Dodatkowo Trigger Finger Pro jest zgodny i zasilany przez USB, co zapewnia bezproblemową integrację z Twoim komputerem Mac lub PC.

Pakiet Produkcyjny
Trigger Finger Pro jest dostarczany razem z programem M-Audio Arsenal oraz ponad 8GB oprogramowania muzycznego i sampli, zebranych przez trendsetterów branży. Arsenal to inteligentne centrum produkcyjne i zaawansowana biblioteka stworzona dla Trigger Finger Pro. Użyj inteligentnych filtrów parametrów, aby szybko znaleźć brzmienie, które potrzebujesz. Arsenal integruje się bezpośrednio z popularnymi programami DAW, ale może działać także samodzielnie [w trybie standalone]. Ta druga opcja pozwala na wykorzystanie instrumentów VST bez konieczności włączania programu i DAW i jest idealna do występów scenicznych, bazujących na oprogramowaniu. Interfejs Arsenal pozwala również na wizualne mapowanie sprzętowych kontrolerów, dzięki czemu praca i dostosowywanie przebiegają gładko.

AIR Drums firmy AIR Music Tech jest wirtualnym modułem perkusyjnym, dostarczanym wraz ze światową biblioteką brzmień perkusyjnych. Hybrid 3, także firmy AIR Music Tech, jest wysokiej klasy syntezatorem, łączącym ciepłe brzmienie legendarnych syntezatorów analogowych z pełnym zakresem możliwości futurystycznego cyfrowego sterowania. Pakiet Toolroom Records zawiera 2,5GB wysokiej jakości pętli, zestawów perkusyjnych i one-shotów, dobranych przez najlepszych artystów tej wytwórni. Biblioteka Prime Loops to 5 GB brzmień perkusyjnych, składających się z ponad 2000 brzmień stopy, werbla, klaśnięć i brzmień perkusyjnych do produkcji niespotykanych bitów. Dodatkowa zawartość od artystów dostarcza najlepsze brzmienia muzyki elektronicznej wprost do Twoich rąk.Główne cechy
• 16 padów RGB czułych na szybkość uderzenia i siłę docisku, każdy z czterema bankami, co daje łącznie 64 pady,
• 12 przypisywalnych kontrolerów do sterowania instrumentami wirtualnymi, wtyczkami i programami DAW,
• Wbudowany 64-krokowy sekwencer do szybkiego tworzenia rytmów i melodii,
• Duży wyświetlacz, ułatwiający programowanie i występowanie na żywo,
• Łączność USB-MIDI z 5-pinowym wyjściem MIDI,
• Sekwencer krokowy, działający także samodzielnie, może sterować zewnętrznym urządzeniem poprzez połączenie MIDI,
• Mackie Control i HUI dla większej integracji z DAW,
• Zasilany i zgodny z USB; nie potrzeba żadnego zasilacza ani sterowników,
• Płaska konstrukcja i odłączany 3-pozycyjny metalowy statyw, zapewniający łatwe przenoszenie,
• Obudowa z przednim panelem ze szczotkowanego aluminium; gotowa do zabrania w trasę,
• Program M-Audio Arsenal [do pobrania] z biblioteką presetów i szablonami automatycznego mapowania, działający samodzielnie lub jako wtyczka,
• Pakiet oprogramowania obejmujący: M-Audio Arsenal, AIR Drums, Hybrid 3 firmy AIR Music Tech, pakiety startowe artystów Toolroom i Prime-Loops [do pobrania].


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter