M-AUDIO AXIOM 61


» przeczytaj wszystkie opinie

Seria klawiatur Axiom znajduje się w grupie najlepiej sprzedających się klawiatur i kontrolerów MIDI wszechczasów, zmodernizowana seria Axiom oferuje DirectLink, który automatycznie mapuje kontrolery do podstawowych parametrów takich programów DAW jak Pro Tools®, Logic, Cubase, Live i Reason. Przejmij kontrolę nad studyjnym oprogramowaniem — bezpośrednio z poziomu klawiatury.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Seria klawiatur Axiom znajduje się w grupie najlepiej sprzedających się klawiatur i kontrolerów MIDI wszechczasów, zmodernizowana seria Axiom oferuje DirectLink, który automatycznie mapuje kontrolery do podstawowych parametrów takich programów DAW jak Pro Tools®, Logic, Cubase, Live i Reason. Przejmij kontrolę nad studyjnym oprogramowaniem — bezpośrednio z poziomu klawiatury.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Najważniejsze cechy
• 61 półważonych klawiszy typu fortepianowego z aftertouch >graj z ekspresją,
• 8 wygodnych, dynamicznych padów > intuicyjne programowanie bitów i wyzwalanie sampli,
• 8 pokręteł, 9 suwaków, 9 przycisków i wiele więcej > DirectLink zapewnia natychmiastowe mapowanie DAW,
• Górny panel z podświetlanym ekranem LCD, ustawiony pod kątem > wszystko w zasięgu wzroku,
• Ignite - program do tworzenia muzyki > Szybkie uchwycenie, łączenie i aranżowanie muzycznych pomysłów.


DirectLink

Seria klawiatur Axiom znajduje się w grupie najlepiej sprzedających się klawiatur i kontrolerów MIDI wszechczasów, zmodernizowana seria Axiom oferuje DirectLink, który automatycznie mapuje kontrolery do podstawowych parametrów takich programów DAW jak Pro Tools®, Logic, Cubase, Live i Reason. Przejmij kontrolę nad studyjnym oprogramowaniem — bezpośrednio z poziomu klawiatury. Użyj suwaka i pokręteł do ustawiania miksu. Łatwo poruszaj się po sesjach, używając przycisków transportu. Sprzęganie kontrolera MIDI z Twoim oprogramowaniem nigdy nie było tak proste.

Poważna Moc Produkcyjna
Kiedy przychodzi natchnienie, potrzebujesz klawiatury sterującej, która przełoży Twoje pomysły na rewelacyjne nagrania. To dlatego Axiom 61 został wyposażony w ultra wyrazistą półważoną klawiaturę i osiem padów Trigger Finger® do programowania bitów z niewiarygodnym wyczuciem. Automatycznie mapuj Axiom 61 do twojego programu DAW z DirectLink — lub zagłębiaj się dalej, przypisując pady, pokrętła, suwak do czegokolwiek, czym chciałbyś sterować. Każdy z kontrolerów można zmapować do prawie dowolnego dostępnego komunikatu MIDI, łącznie z niezależnym przypisywaniem kanału dla każdego z nich. Możliwości są tak samo nieskończone, jak Twoja wyobraźnia.

Tryb Axiom Instrument 
Z innymi klawiaturami MIDI przypisywania kontrolerów do instrumentów wirtualnych nigdy nie było łatwe. Teraz, dzięki nowemu trybowi Instrument w kontrolerze Axiom 61, pojedynczy przycisk natychmiast mapuje suwak, przyciski i pokrętła do dowolnego instrumentu wirtualnego w Twoim hoście, kompatybilnym z DirectLink. Uzyskujesz dostęp do ustawień takich parametrów syntezatora, jak: filter cutoff, LFO rate i envelope - bez konieczności ręcznego konfigurowania czegokolwiek. To prawie jak przekształcenie Axiom 61 w dedykowany syntezator sprzętowy.

Intuicyjna konstrukcja 
Niezależnie od tego, czy jesteś na scenie, czy w studiu, twoja klawiatura sterująca powinna podsycać Twoją kreatywność — dostarczając „pod palce” wszelkich informacji i kontrolerów. Dlatego też stworzyliśmy Axiom 61 z ustawionym pod lekkim kątem górnym panelem, aby zapewnić lepszą widoczność ekranu i poprawić ergonomię. Płynnie działające pokrętła zapewniają precyzyjną, ciągłą zmianę parametrów, dając Ci poczucie bezpośredniej kontroli nad miksem. Podświetlany ekran LCD dostarcza informacji zwrotnych z hosta DAW, łącznie z wyświetlaniem parametrów, ustawień i nazw ścieżek. To wszystko składa się na intuicyjną kontrolę nad Twoim oprogramowaniem i sprzętem MIDI.

Mobilność 
Seria Axiom jest wyjątkowo kompaktowa i lekka, i wszystkie modele zasilane są bezpośrednio z komputerowego złącza USB. Wybierz rozmiar, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom, a następnie zabierz swoją muzykę gdziekolwiek chciałbyś się udać.

Nowe Podejście do Tworzenia Muzyki
Z Ignite możesz teraz szybko sprawić, by twoje pomysły brzmiały profesjonalnie. Indywidualne koncepcje muzyczne są rejestrowane jako frazy, zwane po prostu klipami [clips]. Można odtwarzać kilka klipów jednocześnie, a nawet grupować je, tworząc bardziej złożone frazy i części utworów. Ignite oferuje bezproblemową integrację z klawiaturą/kontrolerem M-Audio. Od momentu podłączenia kluczowe parametry zostaną automatycznie przypisane lub zmapowane do kontrolerów z przedniego panelu. Dzięki takiej ścisłej integracji rozwiązanie to jest dostępne natychmiast po wyjęciu sprzętu z pudełka. To po prostu działa — bez żadnej żmudnej konfiguracji!

Zabrzmij najlepiej, jak potrafisz
Do Ignite dołączono ponad 275 godnych uwagi brzmień instrumentów, opracowanych przez AIR Music Technology. Oprócz uniwersalnego arpeggiatora, technologia Smart MIDI dostarcza także Chord Player i Phrase Player, które mogą wprowadzić nowe elementy, wzbogacające Twoją produkcję — rytm perkusyjny. Prześlij e-mailem swoje pomysły do reszty zespołu. Udostępniaj swoje koncepcje i piosenki innym muzykom dzięki SoundCloud — nawet bez wychodzenia z Ignite. Dodatkowo możesz eksportować pliki WAV i MIDI, by następnie zaimportować jest w dowolnym DAW [programie nagrywającym] — łącznie z Pro Tools.

Dane techniczne

• Kontroler USB MIDI, 
• 61 klawiszy fortepianowych, klawiatura półważona z przypisywalnym aftertouch,
• DirectLink, automatycznie mapujący kontrolery do popularnych programów,
• 8 pokręteł, 9 suwaków i 8 padów – wszystkie przypisywalne w MIDI, 
• 9 przypisywalnych przycisków z diodami LED, pokazujących reakcję oprogramowania,
• 6 dedykowanych kontrolek transportu, 
• Dedykowane przyciski track up/down, mute i solo,
• Ustawiony pod kątem górny panel z umieszczonym centralnie ekranem LCD - dla łatwej kontroli w każdej sytuacji,
• 4 przyciski Zone dla zestawiania i dzielenia brzmień na 4 kanałach MIDI,
• Przypisywalne kontrolery kołowe pitch-bend i modulation,
• Octave up/down [oktawa w górę/dół]; transpose up/down [transpozycja w górę/ w dół],
• Wejścia pedału Sustain i pedału ekspresji,
• Gotowe ustawienia mapowania parametrów dla popularnych wirtualnych instrumentów,
• Pamięć 20 programów do zapisywania własnych ustawień,
• 4 krzywe dynamiki padów i 3 stałe ustawienia dynamiki oraz unikalne krzywe dynamiki 'step',
• Kompatybilny z Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Mac OS X,
• Zawiera Ableton Live Lite,
• Zawiera program do tworzenia muzyki Ignite,
• Wymiary: 96,5 cm [szer.] x 29,5 cm [dł.] x 8,9 cm [wys.],  
• Waga: 6,2 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter