Akai Professional MAX 49


» przeczytaj wszystkie opinie

Klawiatura 4 oktawy, 12 podświetlanych padów z maszyn MPC, 8 dotykowych faderów, wyjście CV dla syntezatorów analogowych, Ableton Live Akai Edition

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 825213002692

Klawiatura 4 oktawy, 12 podświetlanych padów z maszyn MPC, 8 dotykowych faderów, wyjście CV dla syntezatorów analogowych, Ableton Live Akai Edition

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Kontroler Nowej Ery
MAX49 od Akai Professional to przełomowy kontroler, umożliwiający sterowanie poprzez MIDI i CV (sterowanie napięciowe). Intuicyjny układ regulatorów oraz aplikacja AkaiConnect do automatycznego mapowania funkcji pozwalają w pełni wykorzystać możliwości ulubionych programów muzycznych i wtyczek VST. MAX49 jest połączeniem nowoczesnej technologii Akai i klasycznych rozwiązań. Sterownik wyposażony został w 49 pół-ważonych klawiszy i 12 oryginalnych padów MPC, nowoczesne, dotykowe suwaki z podświetleniem LED a także tradycyjne wyjścia CV i Gate w starym stylu. Teraz możesz cieszyć się tworzeniem dźwięków na niespotykanym dotychczas poziomie.

Nowoczesny
MAX49 to jeden z najbardziej oryginalnych sterowników, jakie kiedykolwiek skonstruowano. Od razu rzuca się w oczy jedna z najciekawszych funkcji tego urządzenia: osiem podświetlanych suwaków dotykowych, do których można przypisać aż 32 parametry w czterech bankach. MAX49 to kontroler, z którego możesz korzystać w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób - dotykowych suwaków LED używaj tak, jak regulatorów analogowych przesuwając palce po czułych na dotyk paskach, lub błyskawicznie zmieniaj wartości dowolnych parametrów MIDI w zakresie od zera do maksimum, ze wszystkimi pozycjami pośrednimi.

Klasyczny
MAX49 wyposażono w cztery banki dla 12 podświetlanych padów MPC. W sumie daje to 48 programowalnych padów, zapewniających legendarną funkcjonalność Akai Pro w czasie występów na żywo i podczas sesji nagraniowych. Dla podświetlanych, reagujących na dynamikę padów działają klasyczne funkcje MPC Swing, Note Repeat oraz Full Level. Prócz tego, na pokładzie umieszczono kompletny zestaw przycisków do nawigacji ułatwiających proces tworzenia muzyki.

MAX49 to kontroler, za pomocą którego możesz sterować dowolnym urządzeniem i aplikacja muzyczną. Na tylnym panelu znajdują się: port USB MIDI, tradycyjne 5-pinowe złącze MIDI, a nawet wyjścia Control Voltage i Gate, których możesz użyć do sterowania najbardziej zaawansowanymi, współczesnymi programami muzycznym, jak i analogowymi syntezatorami modularnymi pamiętającymi lata 1960. Dzięki implementacji protokołów Mackie Control i HUI, sterownik jest w pełni kompatybilny z większością najpopularniejszych aplikacji wielośladowych typu DAW.

Kompletny
Jeśli zdecydowałeś, że chcesz wejść w ten biznes, na pokładzie MAX49 znajdziesz wszystkie funkcje, jakimi powinien cechować się doskonały sterownik. Pod palcami masz 49 pół-ważonych klawiszy z Aftertouch o profesjonalnej akcji zapewniających pełnię muzycznych doznań. Duże, umieszczone centralnie przyciski sterowania ułatwiają nawigację, zaś gumowane koła modulacji i zmiany wysokości dźwięku gwarantują perfekcyjną kontrolę. Rozbudowana sekcja arpegiatora MAX49 obejmuje funkcję podtrzymania sekwencji Latch i osiem różnych podziałów czasowych, na których możesz tworzyć płynne, dowolnie zaprogramowane przebiegi melodyczne. Pomysły, które rodzą ci się w głowie bardzo szybko, z największą precyzją zapiszesz korzystając z pokładowego sekwencera krokowego.

Maksymalna kontrola
Wraz z MAX49 otrzymujesz aplikację AkaiConnect do automatycznego mapowania funkcji, więc dostosujesz swój ulubiony program DAW lub VST do działania w ciągu niemal kilku sekund. AkaiConnect wymyślono po to, byś nie musiał się zastanawiać i poświęcił więcej czasu na tworzenie niż ustawianie parametrów. Aby przypisać pad MPC, suwaki dotykowe i przyciski MAX49 do funkcji ulubionych wtyczek programowych wystarczy kliknąć na parametr wtyczki lub programu, którym chcesz sterować, a następnie dotknąć gałki, padu, suwaka bądź przycisku na panelu MAX49.

Nowoczesna, klasyczna i kompletna kontrola: MAX49.

Przygotuj się na spotkanie z najbardziej ekscytującym sterownikiem, jaki kiedykolwiek stworzono.

FUNKCJE:


• 49 pół-ważonych klawiszy z Aftertouch zapewnia pełnię muzycznej ekspresji,

• Wbudowany sekwencer krokowy - precyzyjnie programuj swoje ścieżki,

• Rozbudowany arpeggiator z funkcją Latch i regulacją podziałów czasowych,

• W zestawie aplikacja AkaiConnect do automatycznego przypisywania funkcji wtyczek VST,

• 12 podświetlanych, oryginalnych padów MPC i funkcje MPC Note Repeat i MPC Swing,

• 8 podświetlanych diodami LED suwaków dotykowych do płynnej lub skokowej zmiany parametrów,

• 4 banki dla sekcji padów i cztery banki dla sekcji suwaków - w sumie można przypisać 80 funkcji do padów i suwaków,

• Wyjścia CV i Gate (sterowanie napięciowe i bramka) do sterowania syntezatorami analogowymi (1 V/oktawę),

• Duże, centralnie umieszczone przyciski sterowania i gumowane pokrętła pitch oraz modulacji,

• Kontroler obsługuje tryby Mackie Control i HUI, więc jest kompatybilny z większością programów typu DAW.

W ZESTAWIE:

• MAX49,

• Instrukcja uruchomienia,

• Zasilacz,

• Przewód USB,

• Płyta CD z programami Vyzex i AkaiConnect,

• Płyta DVD Ableton Live Lite Akai Edition,

• Instrukcja bezpieczeństwa i ulotka gwarancyjna.

Akai MAX49 jest zdobywcą nagrody MIPA 2011 [MusikMesse International Press Awards].

 

 

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter