NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL S4 MK Zobacz większe

NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL S4 MK

NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL S4 MK

Nowy

Native Instruments zrewolucjonizowało świat Dj’ski blisko dekadę temu wprowadzając pierwszy profesjonalny program dla Dj’ów TRAKTOR. Teraz jesteśmy gotowi zrobić to jeszcze raz z TRAKTOR KONTROL S4, jedynym kontrolerem zaprojektowanym od początku do końca przez zespół odpowiedzialny za TRAKTOR.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

Cena: 3 299,00 zł

NEGOCJUJ CENĘ

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się aby rozpocząć negocjację.

Wyślij swoje zapytanie


Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Więcej informacji

Native Instruments zrewolucjonizowało świat Dj’ski blisko dekadę temu wprowadzając pierwszy profesjonalny program dla Dj’ów TRAKTOR. Teraz jesteśmy gotowi zrobić to jeszcze raz z TRAKTOR KONTROL S4, jedynym kontrolerem zaprojektowanym od początku do końca przez zespół odpowiedzialny za TRAKTOR.

NOWY POZIOM KONTROLI
Zapomnij o tym co wiesz na temat kontrolerów i oprogramowania dla DJ’ów. TRAKTOR KONTROL S4 Został zaprojektowany jako całkowicie zintegrowany system gdzie oprogramowanie i sprzęt są połączone ze sobą w pełnej harmonii. Kiedy tylko tego doświadczysz, natychmiast poczujesz jak łatwy, potężny i płynny może być profesjonalny system Dj’ski. TRAKTOR KONTROL S4 jest kulminacją wizji oraz doświadczenia inżynierów Native Instruments. Nieważne zatem czy jesteś użytkownikiem TRAKTOR szukającym ostatecznego kontrolera, czy właśnie wkraczasz w świat cyfrowej Dj’ki, S4 zapewnia standard, jak nikt inny. Dostosowywany do programu TRAKTOR, kontroler S4 zapewnia wysokiej jakości 4-kanałowy mikser Dj’a, wbudowaną kartę dźwiękową 24bit/96kHz, intuicyjny kontroler oraz flagowe oprogramowanie TRAKTOR PRO S4, w jednym w pełni profesjonalnym systemie, idealnym kompleksowym zestawie dla Dj’ów, którzy oczekują profesjonalnych właściwości oraz mobilności.

S4 W AKCJI
Lśniący i stylowy kontroler umieszcza TRAKTOR wprost pod palcami Dj’a łącząc sprzęt i oprogramowanie w zespoloną jednostkę. Innowacyjny Sample Decks, wysokiej jakości elektromagnetyczne pokrętła JOG i dwie jednostki efektowe mogą być przypisane do któregokolwiek z czterech decków i przenieść nas na nowy poziom kontroli nad naszymi samplami, loopami i trackami. Intuicyjny układ kontrolera oraz jego solidne pokrętła zapewniają precyzyjne sterowanie, wizualne oraz dotykowe – idealne dla każdej sytuacji w trakcie trwania seta. Wysoce czuły na dotyk TRAKTOR KONTROL S4 jest niezwykle płynny w działaniu, a jego zgrabna kompaktowa obudowa sprawia, że jest bardzo łatwy w transporcie pomiędzy występami.

NOWE OPROGRAMOWANIE – TRAKTOR PRO S4
Miks nigdy nie był tak prosty, dzięki oprogramowaniu TRAKTOR PRO S4, zaczerpniętemu od pioniera, którym jest TRAKTOR PRO. Opracowany w pełnej synergii z kontrolerem S4, wyposażony w nowe funkcje pozwala w pełni wykorzystać ideę jednostki - wszystko w jednym.

CZTEROKANAŁOWY MIKSER
Traktor kontrol S4 wyposażony jest w czterokanałowy mikser z mocnymi suwakami, przyciskI CUE, podświetlane mierniki poziomów, wysokiej jakości EQ oraz pokrętło filtra na każdym kanale. Filtr możemy przełączać pomiędzy trybami Traktor i Xone-style. Ergonomiczny układ został stworzony przez Dj’ów dla Dj’ów, do współpracy zaproszono największe światowe sławy, które miały bezpośredni wpływ na projektowanie kontrolera S4. Bardzo łatwo jest również zintegrować inny sprzęt Dj’ski taki jak gramofony, CD playery czy mikrofon. Innowacyjny, nowy rejestrator pętli działa jak piąty deck pozwalający dodać kolejną ekscytującą warstwę do twojego miksu, poprzez nagrywanie i zapętlanie audio „w locie”. Opcjonalnie do obsługi rejestratora pętli można wykorzystać nożny kontroler, co pozwala używać rejestratora nawet w trakcie skreczowania.

ZINTEGROWANY INTERFEJS AUDIO
TRAKTOR KONTROL S4 posiada również potężny i wszechstronny interfejs audio, który zapewnia niską latencję dla MAC’a i PC’ta, dwa analogowe wejścia stereo dla sprzętu zewnętrznego, wejście/wyjście MIDI. KONTROL S4 posiada wszystkie niezbędne połączenia i doskonałą jakość dźwięku, potrzebną by być jednostką centralną twojego stanowiska zarówno w domu jak i na scenie.

RUSZAJ W TRASĘ
TRAKTOR KONTROL S4 to idealne rozwiązanie dla podróżujących Dj’ów, zapewniające wszystko czego potrzebują do rozkręcenia imprezy w jednej mobilnej jednostce. Urządzenie plug and play, którego ustawienie i podłączenie zajmuje kilka sekund. Opcjonalny flight case zapewnia 100% bezpieczeństwa oraz stabilną podstawę dla urządzenia w trakcie występu.

SPECYFIKACJA:

WYMAGANIA SPRZĘTOWE
Windows: Windows® XP (SP2, 32 bit), Vista (SP1, 32 bit, 64 bit), Windows 7 (32 bit, 64 bit), Pentium IV or Athlon 1.4 GHz (SSE1), 1 GB RAM

Mac: Mac OS® X 10.5, Mac OS® X 10.6, Intel®Core™ Duo 1.66 GHz, 1 GB RAM
Monitor z rozdzielczożcią 1024 x 768, USB 2.0, DVD driver, 6 GB wolnej przestrzeni na dysku

WSPÓŁPRACA Z FORMATAMI AUDIO
MP3, WAV, AIFF, Audio-CD, FLAC, Ogg Vorbis, non-DRM WMA (tylko Windows), non-DRM AAC

Wymiary: 32.2cm / 12.7'', 5.2cm / 2'', 50cm / 19.7''
Waga: 3.4kg / 7.5lbs

Zasady i warunki zakupu

Dane sprzedawcy:

Dane sprzedawcy: CHPM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wirażowej 119, 02-145 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie w XIII Wydziale Gospodarczym KRS pod numerem KRS 0000071478, NIP 5252223015, REGON 017403041

Dane kontaktowe sprzedawcy:

Telefon kontaktowy: 22 543 92 60

Zapytania dotyczące dostępności towarów prosimy kierować pod adres: esklep@riff.net.pl
Na telefony i e-maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 15:00.

Informacja o akceptowanych sposobach płatności:

 • Gotówka przy odbiorze - za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze kurierowi. To najwygodniejszy, ale też najdroższy sposób płatności za Twoje zamówienie.
 • Płatność przelewem 
  Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz poproszony o wpłacenie należnej kwoty na konto firmy CHPM Sp. z o.o. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu kwoty na konto. Gdy termin realizacji zamówienia wynosi więcej niż 14 dni, istnieje możliwość wpłacenia zaliczki i dokonania reszty płatności w ustalonym wspólnie terminie.
 • Płatności online w sklepie internetowym Riff obsługuje transferuj.pl

Wybrane produkty dostępne są także w  systemach ratalnych

Informacja o możliwych sposobach dostawy i ich kosztach:

Chcąc zapewnić szybką i niezawodną realizację Twojego zamówienia sklep internetowy Riff korzysta z usług firmy kurierskiej. Zamówienia wysyłamy paczką zwykłą lub za pobraniem, zgodnie z wyborem Klienta. Aby wybrać metodę wysyłki, kliknij odpowiednią opcję przy zamówieniu.

Koszty transportu

 • GRATIS przy zamówieniu powyżej 99 zł.
 • Przy odbiorze osobistym w wybranym Salonie Riff doliczamy 10zł kosztu wysyłki do wskazanego przez Klienta punktu.
 • Przy zamówieniu o wartości do 99 zł: zgodnie z aktualnym cennikiem firmy kurierskiej. O kosztach transportu Kupujący jest informowany przed złożeniem zamówienia
 • Koszt wysyłki za pobraniem – dodatkowo do kosztów transportu należy doliczyć 10 zł

Informacje o udzielonej gwarancji:

 • Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy Riff są – z zastrzeżeniem ust. 3 poniżej - fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie sprowadzone do Polski.
 • Wszystkie produkty (za wyjątkiem niektórych produktów z kategorii Outlet) objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora
 • Niektóre Produkty oferowane w Salonie mogą być niepełnowartościowe (nosić ślady użytkowania, posiadać określone braki) lub uszkodzone. Takie Produkty są wyraźnie oznaczone i opisane.

Szczegółowe informacje oraz treść gwarancji udzielanej na poszczególne produkty uzyskasz kontaktując się ze sklepem internetowym Riff

Informacja o prawie do odstąpienia od umowy:

Zgodnie z prawem, w ciągu 14 dni masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.

Więcej przydatnych informacji można znaleźć w Regulaminie Sklepu Internetowego RIFF