ROLAND JC-22


» przeczytaj wszystkie opinie

ROLAND JC-22 to 30-watowy wzmacniacz stereo z dwoma 6,5-calowymi głośnikami. Legendarne brzmienie Roland JC clean w niezwykle kompaktowym combo.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 749,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

ROLAND JC-22 to 30-watowy wzmacniacz stereo z dwoma 6,5-calowymi głośnikami. Legendarne brzmienie Roland JC clean w niezwykle kompaktowym combo.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis


Legendarny Dźwięk w Twoim Domu

JC-22 Jazz Chorus dostarcza klasycznego brzmienia Roland JC clean oraz sławnego efektu Dimensional Space Chorus w kompaktowym wzmacniaczu, perfekcyjnym do gry w domu. Oferując kluczowe cechy popularnego JC-40 w o wiele bardziej poręcznym rozmiarze, ten wszechstronny wzmacniacz stereo jest również świetny dla kameralnych występów oraz nagrań. Wysokiej klasy pogłos dopełnia wbudowany chorus, posiada również wejście stereo na panelu przednim do podłączenia multi-efektów oraz stereo stomp. Zbudowany w oparciu o te same standardy i wytrzymałość, jak w poprzednich wzmacniaczach z tej serii JC-22 sprawia, że legendarne brzmienia JC są teraz dostępne łatwiej niż kiedykolwiek.

Słynne Brzmienie JC Clean oraz Wbudowane Efekty

Na całym świecie seria Roland JC jest znana, jako wzorzec czystych wzmacniaczy gitarowych. Wraz z JC-22 możesz teraz osiągnąć autentyczne brzmienie w lekkim, kompaktowym opakowaniu. Dwa niezależne wzmacniacze mocy oraz zaprojektowane przez klientów głośniki dostarczają autentycznie czyste brzmienie, znane z większych wzmacniaczy JC, a firmowy efekt Dimensional Space Chorus wypełnia pomieszczenie wszechobecnym, wielowymiarowym dźwiękiem. Wzmacniacz zawiera również świetnie brzmiący pogłos, który uruchamia prawdziwe stereo dla bogatego, ekspansywnego dźwięku.

Najlepszy Wzmacniacz Domowy

Nie ma lepszego wzmacniacza do gry i ćwiczeń w domu niż JC-22. Jego klasyczny czysty dźwięk jest idealny w użyciu z każdego typu stompboxami, możesz podłączyć efekty stereo do otrzymania głębokiego, inspirującego brzmienia. JC-22 pracuje świetnie z efektami stereo delay, reverb, pedałami modulującymi, ponadto świetnie pasuje do zaawansowanego sprzętu modulującego dźwięk, multi-efektami oraz/lub dostosowanymi syntezatorami.

Połączenie i kontrola

Panel tylny JC-22 jest wyposażony w wiele opcji połączeń. Znajdziemy na nim efekt pętli dla efektów mono i stereo oraz wybór serii lub równoległych operacji. Wejście Line Out zapewni Ci możliwość wygodnego połączenia do konsolety miksującej lub rejestratora, a podczas podłączenia słuchawek automatycznie wycisza wbudowany głośnik dla cichych sesji z telefonem. Posiada również wsparcie dla opcjonalnych przełączników nożnych, które pozwalają Ci włączać i wyłącząć efekty chorus oraz reverb podczas gry.

Specyfikacja:

Moc: 30W
Głośniki: 2 x 6,5"
Regulacja: Volume, treble, middle, bass. Speed, Dept, Reverb
Dimensional Space Chorus oraz Reverbe
Pętla efektów
Wyjście słuchawkowe
Wejście IN jack
Wymiary: 461 x 239 x 338 mm
Waga: 12 kg


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter