TC HELICON VOICE SOLO FX150

TC HELICON VOICE SOLO FX150 + BAG
 • TC HELICON VOICE SOLO FX150 + BAG
 • TC HELICON VOICE SOLO FX150 + BAG
 • TC HELICON VOICE SOLO FX150 + BAG

» przeczytaj wszystkie opinie

TC Helicon Voice Solo FX150 to urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla wokalistów. Może działać jako system nagłośnieniowy lub odsłuch na niewielkim, kameralnym koncercie, lub jako procesor efektów np w studio.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

TC Helicon Voice Solo FX150 to urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla wokalistów. Może działać jako system nagłośnieniowy lub odsłuch na niewielkim, kameralnym koncercie, lub jako procesor efektów np w studio.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Uniwersalne brzmienie pod kontrolą

Nikomu nie zależy tak bardzo na twojej muzyce, jak tobie. Ale co zrobić, kiedy na scenie lub w trakcie prób nie masz pełnej kontroli nad swoim brzmieniem albo, co gorsza, nie słyszysz się poprawnie? Rozwiązaniem jest VoiceSolo FX150. Niesamowity system nagłośnieniowy, odsłuch wokalny, wzmacniacz instrumentalny i efekt pogłosowy w jednym. Teraz twoje dźwięki zabrzmią tak, jak tego oczekujesz - i nareszcie usłyszysz się, tak jak należy.

- 6.5-calowy, 2-drożny głośnik współosiowy Tannoy i 150 W mocy - to czyste i najlepsze brzmienie,
- 3-kanałowy mikser cyfrowy z procesorem wokalnym TC-Helicon, w tym pogłos, inteligentna korekcja i kompresor,
- Unikalny system Friction Grip™ do błyskawicznego montażu na statywie mikrofonowym.

Anielskie brzmienie i piekielna głośność

Wyposażony w specjalny, 6.5-calowy, 2-drożny układ głośników współosiowych legendarnej marki Tannoy, VoiceSolo FX150 zapewnia krystalicznie czyste brzmienie i niesamowitą dynamikę w pełnym zakresie pasma. Profesjonalnie dostrojony system z dostępnych 150 W mocy gwarantuje nieskazitelne brzmienie, znacznie większą dynamikę i poziom głośności niż inne systemy tej klasy. Inaczej mówiąc, nieważne jak głośno jest na scenie, ty - zawsze idealnie - usłyszysz to co grasz i śpiewasz.

Niesamowite głosy, brzmienia i pogłosy

TC-Helicon to absolutny lider na światowym rynku procesorów wokalnych - to wyróżnia FX150 wśród konkurencji. Włącz “Vocal Tone” a inteligentny układ automatyczne dopasuje ustawienia korekcji, kompresora, de-essera oraz bramkę tak, że twój glos zabrzmi mocno i profesjonalnie. Do wyboru masz również 9 typów pogłosu [REVERB] o studyjnej jakości, który sprawi, że twoje ścieżki wokalne i instrumentalne zabrzmią wyjątkowo.

Miks pod kontrolą

Za pomocą regulacji dostępnej w VoiceSolo FX150 błyskawicznie uzyskasz profesjonalne rezultaty. 3-kanałowy cyfrowy mikser o niskim poziomie szumów posiada niezależną, 3-pasmową sekcję korekcji dla każdego kanału i zestaw funkcji do szybkiej zmiany najważniejszych parametrów. Wybierz przycisk poziomu lub funkcji, którą chcesz zmienić i za pomocą uniwersalnego pokrętła „Edit” dopasuj ustawienia miksu do swoich preferencji. Do wejścia Aux możesz podłączyć odtwarzacz mp3 i śpiewać do ulubionych nagrań - wykorzystaj funkcję “Voice Cancel” i przejmij rolę głównego wokalisty.

Bezproblemowy montaż

Jeśli miałeś wcześniej do czynienia z montowanym na statywie mikrofonowym systemem głośnikowym, wiesz, ile to wymaga zachodu. Można łatwo zgubić specjalne adaptery i łatwo zarobić guza w czasie skręcania części. Z systemem Friction Grip™ odsłuch zamontujesz w ciągu paru sekund - bez dodatkowych narzędzi i niepotrzebnej straty czasu. Przyczep FX150 zaciskiem do statywu mikrofonowego i gotowe! Co więcej, specjalna konstrukcja monitora umożliwia ustawienie go pod odpowiednim kątem, samodzielnie lub na stole.

Nie tylko śpiewanie

Aby system nagłośnienia PA można było nazwać naprawdę osobistym, musi spełniać wymagania wykonawcy pod każdym względem - nie tylko, jeśli chodzi o śpiewanie, nawet, jeżeli używasz go głównie do tego. FX150 to idealny system FRFR [Full Range Flat Response], który równo przenosi dźwięki z twojej gitary w pełnym zakresie pasma. System, który wiernie odtworzy najniższe dźwięki basowe z mocą i jakością, których się nie spodziewasz. W rzeczywistości, do FX150 można podłączyć dowolny instrument i zabrzmi on wyśmienicie. Jeżeli chcesz, dodaj pogłosu do sygnału instrumentalnego, zachowując czyste brzmienie głosu. Właściwe proporcje ustawisz za pomocą kontrolerów REVERB.

Wejścia i wyjścia

Tak uniwersalne urządzenie powinno posiadać uniwersalny zestaw złączy. FX150 zapewnia wysokiej klasy preampy mikrofonowe, zasilanie fantomowe dla mikrofonów pojemnościowych i wejścia na złączach combo XLR/TRS, do których można podłączyć dowolny mikrofon i instrument. Używając wyjścia THRU możesz nawet przesłać czysty sygnał do zewnętrznego miksera i cieszyć się równocześnie własnym miksem „Duuużo Siebie w Odsłuchu” i efektami na scenie. To świetne rozwiązanie w przypadku, kiedy występujesz w dużych salach i głównym miksem zajmuje się miejscowy realizator.

Funkcja Mic Control

Wędrując się po scenie kontroluj swoje brzmienie. Włączaj i wyłączaj efekt pogłosu z poziomu mikrofonu, wykorzystując mikrofony TC-Helicon MP-75 lub Sennheiser e 835 fx.

Integracja z efektami

Pogłos to dla ciebie zbyt mało? W trakcie występów możesz używać znakomitej jakości efektów wokalnych TC-Helicon, takich jak Doubling, Harmony, Echo, HardTune, Flanger, Choir i innych, bowiem VoiceSolo FX150 bezproblemowo integruje się ze wszystkimi procesorami i efektami wokalnymi TC-Helicon.


Dane techniczne:

 • Wzmacniacz 150 W, w klasie D,
 • Pełno-pasmowy, współosiowy, dwudrożny przetwornik ICT 6.5” marki Tannoy,
 • 3-kanałowy mikser cyfrowy, o niskim poziomie szumów,
 • 3-pasmowa korekcja z regulacją dla każdego kanału,
 • Wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe,
 • Wejścia mikrofonowo-liniowe typu combo XLR/TRS, z automatycznym przełącznikiem źródła,
 • Zintegrowany procesor wokalny TC-Helicon / procesor DSP: Adaptive Tone [inteligentna korekcja, kompresor, de-esser i bramka],
 • 9 popularnych typów pogłosu [Reverb] z procesora VoiceLive 3,
 • Smart Power - system zabezpieczenia i kompensacji napięcia.
 • funkcja Voice Cancel na kanale Aux [usuwanie wokalu z nagrania],
 • Włącznik wejścia instrumentalnego Hi-Z na kanale 1,
 • Wybór rodzaju wyjścia: CHANNEL 1 [typowe dla sygnału wokalnego] lub FULL MIX do połączenia OUT,
 • Monitor sceniczny z funkcją Pass Thru,
 • Włączane zasilanie fantomowe 48 V,
 • Wejście Aux z gniazdem 1/8” [3.5 mm] TRS,
 • Friction GripTM - system mocowania do statywu mikrofonowego za jednym kliknięciem [opatentowany],
 • Lekka, kompaktowa konstrukcja – 3 kg,
 • Wytrzymała obudowa ze specjalnego Polistyrenu [High Impact] z bardzo niskim rezonansem,
 • Kompatybiny z systemem Mic Control™,
 • Wydajny układ zewnętrznego zasilania, z długim przewodem.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter