UNIVERSAL AUDIO VOLT 2 - INTERFEJS AUDIO USB-C [2 IN/ 2 OUT]


» przeczytaj wszystkie opinie

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia Combo [Vintage Mic Preamp], 2 wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe, MIDI, zasilanie przez USB, współpracuje [Mac, PC, iOS], w zestawie Essential Suite [Ableton, Melodyne i inne]

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

819,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia Combo [Vintage Mic Preamp], 2 wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe, MIDI, zasilanie przez USB, współpracuje [Mac, PC, iOS], w zestawie Essential Suite [Ableton, Melodyne i inne]

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Nagrywaj klasycznie, gdziekolwiek jesteś

Universal Audio stworzył Volt 2 z myślą o twórcach, którzy ze sobą współpracują – od muzyków i autorów piosenek po livestreamerów i podcasterów. Ten przenośny interfejs nagraniowy USB z 2 wejściami/2 wyjściami dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a zapewnia doskonałą jakość dźwięku, tryb preampu mikrofonowego Vintage zaczerpnięty z lampowego przedwzmacniacza UA 610 oraz pakiet wiodącego w branży oprogramowania muzycznego – dzięki czemu twoje kolejne nagranie będzie brzmiało klasycznie.

Kluczowe korzyści

Twórz klasycznie brzmiące produkcje muzyczne, livestreamy i podcasty na komputerze Mac/PC, iPadzie i iPhonie.

Nagrywaj swój głos lub gitarę z bogatym, pełnym brzmieniem dzięki trybowi preampu mikrofonowego Vintage

Produkuj za pomocą zestawu niezbędnego oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM’s Virtual Drummer, Marshall i Ampeg.

Stwórz swoje komputerowe studio produkcyjne w oparciu o stylowy interfejs, zbudowany tak solidnie, że przetrwa wiele lat nagrywania w domu i w podróży

Współpracuj z najlepszą w swojej klasie jakością dźwięku

Stworzony przez ten sam zespół, który było odpowiedzialny za powstanie przełomowego interfejsu Apollo, Volt 2 zapewnia doskonałą jakość dźwięku studyjnego, z lepszym charakterem i brzmieniem niż jakikolwiek inny interfejs USB w tej klasie.

Nagraj klasyczny wokal z trybem przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage

Niewiele brzmień może się równać z tym pochodzącym z lampowego preampu Universal Audio 610, używanego do nagrywania wszystkich sław, od Raya Charlesa po Van Halen. Volt 2 zapewnia głębokie, pełne brzmienie tego klasycznego przedwzmacniacza mikrofonowo-liniowo-instrumentalnego UA, dzięki wbudowanemu układowi emulacji lampy, dostępnemu wyłączenie w UA.

Inspiruj się zestawem oprogramowania audio

Niektóre interfejsy audio dają ci kilka przypadkowych aplikacji audio. Ale nie Volt. Zamiast tego UA stworzyło zestaw poważnych narzędzi do produkcji muzyki, wirtualnych instrumentów i wtyczek, w tym Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i wiele innych.

Dołączone oprogramowanie

Ableton: Ableton Live Lite

Softube:

– Marshall Plexi Classic Amp,

– Softube Time & Tone Bundle

Celemony: Melodyne Essential

Relab: LX480 Essentials

Plugin Alliance:

– Ampeg SVT-VR Classic

– Brainworx bx_tuner

– Brainworx bx_masterdesk Classic

UJAM:

– Virtual Drummer DEEP

– Virtual Bassist DANDY

Spitfire: LABS

Łatwe wejścia i wyjścia

Volt 2 zapewnia proste połączenia audio typu 2 wejścia/2 wyjścia. Po prostu podłącz swoje mikrofony, gitary lub syntezatory do panelu przedniego. Następnie podłącz głośniki lub słuchawki, aby monitorować dźwięk bez opóźnień. Dzięki Voltowi będziesz tworzyć jak profesjonalista, i to szybko.

Współpraca z iPadem i iPhonem

Podróżujesz bez bagażu? Podłącz Volt 2 bezpośrednio do iPada lub iPhone’a, a będziesz mógł łatwo tworzyć bity i sample, nagrywać próby swojego zespołu i edytować utwory w dowolnym miejscu*.

Obejmuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark

Użytkownicy Volt otrzymują 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark, stale powiększającej się biblioteki światowej klasy wtyczek i instrumentów za niską miesięczną opłatą. Wtyczki UAD Spark działają natywnie na Macu i nadadzą Twoim nagraniom profesjonalne analogowe brzmienie, jakie słyszysz na Twoich ulubionych albumach.

Inspiracja na wiele lat

Dzięki solidnej, w pełni metalowej konstrukcji i eleganckiemu industrialnemu wzornictwu w stylu vintage Volt 2 będzie wzbogacać twoją przestrzeń produkcyjną nienagannym stylem przez wiele lat.

*Wymaga zewnętrznego zasilacza Volt i przejściówki Apple Lightning na USB (z wyjątkiem iPadów Pro z USB-C).

Najważniejsze cechy:

Interfejs audio USB z 2 wejściami/2 wyjściami i wiodącą w swojej klasie konwersją audio 24 bity/192 kHz dla komputerów Mac/PC, iPada i iPhone’a.

Tryb preampu mikrofonowego Vintage pozwala na nagrywanie głosu lub gitary z głębokim, pełnym brzmieniem klasycznego przedwzmacniacza lampowego UA.

Zestaw niezbędnego oprogramowania audio i muzycznego, w tym m.in. Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg.

Wzmacniacz słuchawkowy o studyjnej jakości zapewniający głośny, wyraźny odsłuch.

Zasilanie przez magistralę USB w celu zmniejszenia liczby kabli.

Zasilanie fantomowe 48V dla mikrofonów pojemnościowych.

Funkcja bezpośredniego monitorowania do nagrywania bez latencji.

Stylowa, wytrzymała konstrukcja, która przetrwa wiele lat użytkowania.

1 wejście/1 wyjście MIDI.

Kabel USB-C do USB-A w zestawie.

Wymagania systemowe

Mac i PC

Dostępny port USB 2.0 (lub wyższy)

Kabel USB (w zestawie)

Procesor Intel, AMD lub Apple Silicon

(PC) Windows 10 (wersja 64-bitowa)

(macOS) 10.14 Mojave lub nowszy

Połączenie internetowe do pobierania oprogramowania

iPad i iPhone

iPadOS / iOS 14 lub nowszy

Wszystkie użyte powyżej znaki towarowe stanowią własność ich prawowitych właścicieli. Wygląd i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter