×

PRESONUS AUDIOBOX USB 96 25th


» przeczytaj wszystkie opinie

Interfejs Audio USB [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/96kHz [2 preampy mikrofonowe XMAX z zasilaniem Phantom lub 2 wejścia instrumentalno/ liniowe, 2 symetryczne wyjścia analogowe TRS], wyjście słuchawkowe, MIDI I/O, oprogramowanie Presonus Studio One 5 Artist

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

439,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 673454009242

Interfejs Audio USB [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/96kHz [2 preampy mikrofonowe XMAX z zasilaniem Phantom lub 2 wejścia instrumentalno/ liniowe, 2 symetryczne wyjścia analogowe TRS], wyjście słuchawkowe, MIDI I/O, oprogramowanie Presonus Studio One 5 Artist

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Prosty, niezawodny, przenośny

Bez względu na to, czy jesteś muzykiem, producentem czy podkasterem o ograniczonym budżecie – AudioBox USB® 96 jest właśnie dla ciebie! Ten prosty, niewielki interfejs ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz do nagrywania – po prostu się podłącz i nagrywaj dźwięki w jakości 24 bity/96 kHz. AudioBox USB 96 jest zasilany przez USB, ma solidną konstrukcję i sprawi, że nagrywanie stanie się niezwykle łatwe.

Idealne wymiary

Dwa wejścia combo mikrofonowo-instrumentalne umieszczone na panelu przednim czynią z AudioBox USB 96 idealny interfejs dla piosenkarzy/kompozytorów, podkasterów oraz nagrywających razem gitarzystów i basistów. Po prostu podłącz parę mikrofonów i korzystaj z prostego w obsłudze systemu rejestrującego w stereo. Regulacja miksu pozwala kontrolować poziomy sygnału wejściowego i sygnału z komputera, z odsłuchem pozbawionym irytujących opóźnień. Do dyspozycji masz także parę symetrycznych wyjść liniowych, niezwykle głośne, wyjście słuchawkowe o krystalicznym brzmieniu, plus wejście i wyjście MIDI do których podłączysz ulubiony syntezator albo kontroler MIDI. Jednym zdaniem: AudioBox 96 USB to prosty, niedrogi, przenośny system do rejestracji dźwięku.

Solidna i wytrzymała konstrukcja

Oto interfejs przenośny w najlepszym tego słowa znaczeniu. AudioBox USB 96 ma wytrzymałą, stalową obudowę odporną na solidne uderzenia i będzie działać niezawodnie w najtrudniejszych warunkach. Niesamowicie głośne wyjście słuchawkowe pozwoli ci usłyszeć swoją muzykę głośno i wyraźnie nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki zasilaniu przez port USB 2.0 możesz nagrywać gdziekolwiek chcesz używając z laptopa. Interfejs możesz wrzucić do torby razem z laptopem, albo postawić na biurku.

Światowej klasy oprogramowanie w zestawie

Chociaż Interfejs AudioBox USB 96 działa z większością oprogramowania do rejestracji dźwięku dla systemów Mac i Windows, w zestawie znajduje się bezpłatna licencja na program PreSonus Studio One® Artist, który razem z interfejsem tworzy kompletny system rejestrujący. Stworzona przez kreatywnych twórców do kreatywnego tworzenia dźwięków aplikacja Studio One jest łatwa do opanowania i umożliwi ci komponowanie, nagrywanie oraz produkcję twoich dzieł bez rozpraszania nadmiarem narzędzi. Studio One ma również dużą, internetową społeczność entuzjastycznie nastawionych użytkowników, do których zawsze można zwrócić się po poradę.

Skonstruowany do studia i na trasę

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz przygodę z nagrywaniem czy jesteś doświadczonym producentem potrzebującym sprzętu mobilnego, zasilany przez USB AudioBox USB 96 zapewni ci doskonałe brzmienie i jest tak wytrzymały, że możesz zabrać go ze sobą w każdą trasę. AudioBox USB 96 idealnie współpracuje z dowolnym oprogramowaniem muzycznym, zaś w komplecie znajduje się aplikacja Studio One Artist, z którą możesz od razu zacząć nagrywanie. Więcej na temat AudioBox USB 96 i Studio One dowiesz się u swojego dystrybutora produktów PreSonus.

Zestaw wtyczek Studio Magic w komplecie

Ten zestaw wtyczek zwiększa funkcjonalność brzmieniową Studio One. Kolekcja zawiera precyzyjnie dobrane instrumenty wirtualne i efekty najlepszych producentów z branży. Każda z tych wtyczek zabarwi twoje utwory innym kolorem i magią. Te plug-iny to nie zabawki – to profesjonalne narzędzia, na których będziesz polegać podczas niezliczonej ilości miksów.

SPECYFIKACJA

Przedwzmacniacz mikrofonowy

Typ złącza: Symetryczne gniazdo XLR,

Pasmo przenoszenia (±3.0 dB): 20 Hz – 20 kHz,

Impedancja wejściowa (symetrycznie): 1200 Ω,

Zniekształcenia THD+N (nieważ. 1 kHz przy poziomie +4 dBu, Unity Gain): < 0.008%,

Odstęp sygnał-sum (Unity Gain, Ref. = +4 dBu, 20 Hz – 22 kHz): > 95 dB,

Współczynnik tłumienia (CMR przy 1 kHz, wzm. 55 dB): > 45 dB,

Zakres regulacji Gain (± 1 dB): od 0 dB do 35 dB,

Maksymalny poziom wejściowy (jednolite wzm., 1 kHz @ 0.5% THD+N): -3 dBu,

Zasilanie fantomowe (±2 V DC): +48 V DC.

Wejście instrumentalne

Rodzaj złącza: gniazdo ¼” TS, niesymetryczne,

Impedancja wejściowa: 0.5 MΩ.

Wyjścia liniowe

Rodzaj złącza: ¼” TRS symetryczne,

Impedancja wyjściowa: 51 Ω.

Wyjście słuchawkowe

Rodzaj złącza: ¼” TRS aktywne stereo,

Maksymalny poziom wyjściowy: 60 mW/Ch przy obciążeniu 60 Ω,

Pasmo przenoszenia (±1.0 dB): 20 Hz – 30 kHz.

Wejście i wyjście MIDI

Rodzaj: Dwa gniazda 5-pin DIN.

Tor cyfrowy

Dynamika konwersji AC analog-cyfra [A-waż., próbkowanie 48 kHz]: 105 dB,

Dynamika konwersji CA [A-waż., próbkowanie 48 kHz]: 105 dB,

Rozdzielczość bitowa: 24,

Poziom referencyjny dla 0 dBFS: +4 dBu,

Dostępne częstotliwości próbkowania (kHz): 44.1, 48, 88.2, 96,

Zasilanie: przez port USB 2.0.

Wymiary i waga

Rozmiar: 1/3U (stalowa obudowa),

Wysokość: 139.7 mm,

Głębokość: 44.45 mm,

Szerokość: 139.7 mm,

Waga: 2.27 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter