FOCUSRITE CLARETT 4 PRE USB


» przeczytaj wszystkie opinie

Seria Clarett to interfejsy audio thunderbolt zaprojektowane dla wymagających użytkowników, songwriterów i inżynierów w studiach projektowych. Wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, wysokiej jakości konwersja AD/DA (119 dB dynamic range) i wyjątkowo niskie opóźnienia (roundtrip) to główne atuty.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 815301008521

Seria Clarett to interfejsy audio thunderbolt zaprojektowane dla wymagających użytkowników, songwriterów i inżynierów w studiach projektowych. Wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, wysokiej jakości konwersja AD/DA (119 dB dynamic range) i wyjątkowo niskie opóźnienia (roundtrip) to główne atuty.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Seria Clarett to interfejsy audio thunderbolt zaprojektowane dla wymagających użytkowników, songwriterów i inżynierów w studiach projektowych. Wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, wysokiej jakości konwersja AD/DA (119 dB dynamic range) i wyjątkowo niskie opóźnienia (roundtrip) to główne atuty. Dzięki nim nagrywanie, miksowanie i tworzenie muzyki z pewnością sprawi ci ogromną przyjemność. Co więcej, dzisiaj Focusrite daje tę możliwość użytkownikom łącza USB 2.0 i USB Typu C™, stawiając wyzwanie interfejsom dwukrotnie droższym.

INTERFEJS AUDIO 18-IN, 8-OUT DLA KOMPUTERÓW MAC I PC

BRZMIENIE INTERFEJSU CLARETT JUŻ NA USB

SERIA INTERFEJSÓW CLARETT 4PRE USB

Interfejsy audio Clarett na USB 2.0 i USB Typu C™ stawia wyzwanie interfejsom dwukrotnie droższym, ponieważ oferuje świetny stosunek ceny do jakości. Clarett 4Pre USB to interfejs audio z układem wejść i wyjść 18/8. Co więcej, na przednim panelu wyposażono go dwa specjalnie zaprojektowane oraz wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe o niskim poziomie szumów (-128dB EIN) a także niskich zniekształceniach i ultraliniowej konstrukcji zapewniającej czysty, otwarty i przejrzysty dźwięk.

BRZMIENIE KLASYCZNYCH PREAMPÓW ISA

Przedwzmacniacze mikrofonowe z funkcją Air mogą odtwarzać impedancję wejściową z klarownością i charakterystyką częstotliwościową oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego ISA. Ponieważ Air mode może być załączony lub nie, masz spore możliwości kreowania dźwięku na wejściu.

WEJŚCIA I WYJŚCIA

PODŁĄCZENIA I ICH RODZAJE

Cztery wejścia COMBO mogą rejestrować wszystko – od mikrofonów pojemnościowych po supermocne przetworniki gitarowe bez niepożądanych załamań w dźwięku. Mogą to, ponieważ mierniki Halo Gain ułatwiają prawidłowe ustawienie poziomu wejściowego. Clarett 4Pre USB jest interfejsem wszechstronnym ponieważ posiada wejście ADAT, które daje dodatkowe osiem kanałów. Wyjścia monitorowe na tylnym panelu posiadają technologię zapobiegającą niepożądanym „uderzeniom”, dlatego nie musisz obawiać się już o swoje głośniki.

PERFEKCYJNA KONWERSJA A-D i D-A

Dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu obwodów analogowych i zastosowanie konwersji 24-bit/192 kHz A-D i D-A zapewniły interfejsom Clarett doskonałą ścieżkę sygnału o zakresie dynamiki 119 dB.

DWULETNIA GWARANCJA

Jeśli jakikolwiek sprzęt Focusrite wymaga naprawy lub wymiany z powodu błędu produkcyjnego, Focusrite wyśle ci sprzęt zastępczy w Wielkiej Brytanii lub USA i pokryje koszty wysyłki w obie strony, bez względu na to gdzie znajdujesz się na świecie. W Wielkiej Brytanii wyślą ci zamiennik, zanim wyślesz do nich swój sprzęt.

GŁÓWNE CECHY

ultra niski szum przedwzmacniaczy (-128dB EIN) i ultra niskie zniekształcenia oraz zakres dynamiki 119 dB

kompatybilność z systemami Mac® i PC przez USB 2.0 i USB Typu C™

precyzyjny przetwornik 24-bit/192 kHz A-D/D-A

wejście ADAT do podłączenia dodatkowych 8 kanałów (np. Scarlett Octopre, Scarlett Octopre Dynamic lub Clarett Octopre)

wskaźniki wysterowania Halo Gain na potencjometrze

dwa wyjścia monitorowe w technologii anti-thump

wyjście słuchawkowe z kontrolą głośności volume control

_

MIDI I/O

cztery przedwzmacniacze mikrofonowe z przełączaną funkcją Air – brzmienie klasycznych preampów Focusrite ISA

superniska latencja pozwalająca na wykorzystanie efektów w czasie rzeczywistym

Focusrite Control: intuicyjna aplikacja routingu wejść i wyjść oraz miksu obsługiwana z poziomu systemów i urządzeń Mac®, PC, iPad®, iPhone® lub iPod touch®

PLUG-IN COLLECTIVE

OFERTY NA DARMOWE PLUGINY

Co dwa miesiące zarejestrowani użytkownicy interfejsów Focusrite dostają za darmo plugin. Poza obszernym pakietem oprogramowania możesz liczyć na wiele więcej

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

Red 2 & 3 Plug-in Suite

Softube Time & Tone Pack

Ableton Live Lite oprogramowanie do produkcji muzyki

2GB brzmień, sampli i pętli od Loopmasters

XLN Audio – Addictive Keys – wirtualne pianino

Focusrite Control

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Clarett 4Pre USB

2 x Kabel USB (standardowy i typu C)

Zasilacz 12V DC

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter