UNIVERSAL AUDIO ARROW - INTERFEJS STUDYJNY


» przeczytaj wszystkie opinie

Interfejs Audio Thunderbolt 3 [2 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 1 procesor DSP UAD-2, emulacje analogowych klasyków w czasie rzeczywistym, 2 wejścia analogowe [2 preampy UA Unison], 2 wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe, zasilanie bezpośrednio z komputera

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 170,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Interfejs Audio Thunderbolt 3 [2 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 1 procesor DSP UAD-2, emulacje analogowych klasyków w czasie rzeczywistym, 2 wejścia analogowe [2 preampy UA Unison], 2 wyjścia analogowe, wyjście słuchawkowe, zasilanie bezpośrednio z komputera

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Arrow

Przekształć swoje nagrania w płyty przy pomocy oryginalnej konwersji i klasycznych brzmień studyjnych UA.

Arrow to pierwszy na świecie biurkowy interfejs audio zasilany przez Thunderbolt 3 dla komputerów Mac i z systemem Windows – zapewniający wiodącą w swojej klasie konwersję dźwięku, dwa preampy mikrofonowe Unison™ i pakiet pokładowych wtyczek UAD dla uzyskania studyjnej jakości nagrań.

Ten kompaktowy interfejs 2×4 zawiera cenioną konwersję UA, pochodzącą z flagowej serii interfejsów UA, co daje mu przewagę pod względem jakości dźwięku nad wszystkimi urządzeniami w tej klasie. Dzięki technologii Unison i wbudowanemu procesorowi UAD-2 SOLO Core możesz nagrywać przez klasyczne narzędzia audio, w tym 610 Tube Preamp, kompresory LA-2A i 1176 i oryginalną wtyczkę ze wzmacniaczem Marshall Plexi – przy prawie zerowej latencji, bez względu na ustawienia bufora w oprogramowaniu.

Teraz możesz:

  • Nagrywać z wiodącą w klasie konwersją A/D i D/A – słyszaną w wielu przebojach.
  • Miksować z wykorzystaniem dołączonych wtyczek UAD, takich jak dołączone kompresory Teletronix® LA – 2A i 1176, korektory Pultec® i Preamp 610 – B.
  • Nagrywać z prawie zerową latencją przez symulację preampów mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych firm Neve®, API®, Marshall®, Fender® i innych, z wykorzystaniem technologii Unison™.
  • Tworzyć w podróży, przy pomocy interfejsu o dźwięku wysokiej jakości, zasilanego (zasilanego/zasilanym) z magistrali, o mocnej, metalowej konstrukcji.
  • Technologia Unison™ dla oszałamiających symulacji preampów mikrofonowych i gitarowych

Technologia Unison w Arrow daje Ci brzmienie i „czucie” najbardziej pożądanych preampów świata. Zestaw obejmuje 610-B Tube Preamp oraz autentyczne symulacje preampów mikrofonowych od Neve® i API® oraz symulacje wzmacniaczy gitarowych Fendera® i Marshalla® – wraz z ich charakterystyczną impedancją, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniem obwodów na poziomie podzespołów.*

Tajemnicą Unison jest integracja sprzętowo – programowa pomiędzy przedwzmacniaczami Arrow i wbudowanym procesorem UAD-2 SOLO Core. Po prostu umieść wtyczkę preampu Unison na wejściu w programie Console, a przekonfiguruje ona fizycznie impedancję wejść Arrowa – więc możesz uzyskać brzmienia klasycznych lamp i transformatorów z najczęściej nagrywanych na świecie preampów mikrofonowych i wzmacniaczy gitarowych.

Pełen zestaw klasycznych procesorów studyjnych

Od razu po wyjęciu z pudełka Arrow zapewnia pakiet niesamowitych wtyczek z symulacjami analogów, w tym jedynymi na świecie, autentycznymi symulacjami urządzeń Teletronix LA-2, 1176LN, korektora Pultec i obsługującym technologię Unison przedwzmacniaczem lampowym UA 610-B. Wtyczki Realtime Analog Classics, stworzone przez uznany na całym świecie zespół twórców algorytmów z UA, ustanawiają standard, wg którego oceniane są inne wtyczki z symulacjami sprzętu.

Od lampowego ciepła korektora Pultec na gitarach po łagodny limiter LA-2A na wokalach – zrobisz ogromny krok naprzód w swoich nagraniach pod względem głębokiego, bogatego, analogowego brzmienia.

Gitarowe i basowe wzmacniacze vintage

Przeznaczone dla gitarzystów i basistów wejście instrumentalne na przednim Arrow obsługuje technologię Unison, zapewniając dostęp do wiernych symulacji wzmacniaczy takich jak Fender®’55 Tweed Deluxe, Ampeg® B-15N Bass Amplifier, Eden® WT800 Bass Amplifier oraz dołączony Marshall® Plexi Classic – wszystkie dostępne z prawie zerową latencją do tworzenia utworów i nagrywania.

Wejdź do świata UAD Powered Plug-Ins

Oprócz dołączonych wtyczek Realtime Analog Classics Arrow daje dostęp do pełnej kolekcji nagradzanych wtyczek UAD Powered Plug-Ins – w tym, m. in. klasycznych korektorów, kompresorów, pogłosów, magnetofonów i auto-tune – w czasie rzeczywistym, bez obciążania procesora komputera. Dzięki dostępnym na wyłączność symulacjom od m. in. takich firm jak: Neve, Ampex, Lexicon, Fender, Marshall, Antares, KORG, Moog, możliwości twórcze są prawie nieograniczone.

 

Gotowy do wyjścia

Dzięki solidnej, metalowej konstrukcji i zasilaniu z magistrali Thunderbolt 3, Arrow jest jedynym wolnym od plątaniny kabli, przenośnym interfejsem audio, który zapewnia naprawdę studyjną jakość nagrań. To jak mieć wirtualne studio analogowe, które mieści się na każdym biurku i które z łatwością można przenosić w torbie na laptopa.

Cechy:

  • Biurkowy interfejs audio 2×4 na Thunderbolt z wiodącą w swojej klasie konwersją dźwięku 24-bity/192 kHz
  • Preamp mikrofonowy Unison i symulacje wzmacniaczy gitarowych od takich firm jak m.in. Neve ®, API ®, Manley ®, Marshall ® i Fender®.
  • Realtime UAD Processing pozwala na nagrywanie z prawie zerową latencją z klasycznymi wtyczkami efektowymi UAD, bez względu na ustawienia bufora oprogramowania.
  • Zawiera studyjne kompresory, korektory, reverby i symulacje wzmacniaczy gitarowych i inne efekty jako część pakietu „Realtime Analog Classics”.
  • Połączenie z zasilaniem z magistrali dla komputerów Mac i z systemem Windows dla łatwego przenoszenia i ograniczenia plątaniny kabli.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter