×

YAMAHA N1X


» przeczytaj wszystkie opinie

AvantGrand. Nowa tożsamość fortepianu, zrodzona z połączenia technologii XXI wieku i ponad stuletniego doświadczenia w tworzeniu fortepianów.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Niedostepny
EAN 4957812635585

AvantGrand. Nowa tożsamość fortepianu, zrodzona z połączenia technologii XXI wieku i ponad stuletniego doświadczenia w tworzeniu fortepianów.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Autentyczne wrażenie pedału fortepianu

N1X wyposażony jest w pedał tłumika, który odtwarza subtelne zmiany oporu występujące podczas używania pedału fortepianu. Co więcej, pedał tłumika w N1X umożliwia stosowanie tych samych technik pół-pedału, co w przypadku fortepianu, oferując szczegółową kontrolę nad podtrzymywaniem i pogłosem.

W pełni wciągające wrażenia słuchawkowe

Dzięki naszej zaawansowanej technologii binauralnego próbkowania * dźwięk słyszalny w słuchawkach jest niezwykle realistyczny. Ta technologia wykorzystuje próbki fortepianu zarejestrowane przez wyspecjalizowane mikrofony, które rejestrują informacje o lokalizacji i inne niuanse rozpoznawane przez ludzkie ucho. Powstały dźwięk jest tak naturalny, tak otaczający, że wkrótce zapomnisz, że w ogóle nosisz słuchawki. (* Tylko CFX Grand Voice)

Charakterystyczne eleganckie linie fortepianu Yamaha

N1X upiększa każde pomieszczenie unikalnymi, wyrafinowanymi krzywymi akustycznego fortepianu, mimo że jest znacznie bardziej kompaktowym instrumentem muzycznym. Nie przeoczyliśmy żadnego szczegółu, zapewniając, że wygląda on tak, jak prawdziwy, niezależnie od tego, czy lubisz jego bujne dźwięki z daleka, czy siedzisz i grasz dla siebie.

Inteligentny UX i integracja

Za prostym panelem sterowania N1X oferuje wiele opcji łączności dla maksymalnej funkcjonalności i integracji z urządzeniami zewnętrznymi. Może być podłączony bezpośrednio do komputerów i urządzeń mobilnych za pośrednictwem USB, systemów dźwiękowych i nagrywających za pomocą kabli audio, działać jako odbiornik Bluetooth i integrować się z aplikacjami iOS za pośrednictwem Wi-Fi.

Rejestrator audio USB

Port USB to Device pozwala podłączyć dysk flash USB i używać go jako wbudowanego studia nagrań fortepianowych. Możesz przechowywać swoje wykonania bezpośrednio na dysku flash USB jako utwory audio. Utwory te są przechowywane w formacie WAV, dzięki czemu można odsłuchiwać za pomocą wbudowanego systemu głośników klawiatury lub wygodnie odtwarzać je na komputerze, przenosić je na przenośne urządzenie multimedialne lub przesyłać je, aby udostępnić je znajomym online.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter