KURS ONLINE ZACZNIJ GRAĆ NA GITARZE


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

97,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 9788362030750

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Przedstawiamy 3-tygodniowy mini kurs online „Zacznij Grać Na Gitarze”.
Rozpocznij przygodę z gitarą i zagraj pierwsze utwory już po kilka dniach nauki!
Czego nauczysz się w kursie? - Jak przygotować gitarę, aby gra była komfortowa - Jak samodzielnie nastroić gitarę
- Jak rozczytywać muzykę z tabulatur i diagramów akordowych - Jak zbudować poprawną technikę prawej i lewej ręki (bez złych nawyków) - Zagrasz swoje pierwsze melodie oraz akompaniament akordowy  
- Poznasz różne style muzyczne – np. bluesa i folk  W kursie otrzymasz 25 szczegółowych lekcji video oraz materiały uzupełniające w formie PDF.  
 Autorem kursu jest jeden najbardziej doświadczonych polskich gitarzystów – Piotr Słapa oraz internetowa szkoła muzyczna – AkademiaMuzyki.pl
 
Piotr Słapa na gitarze gra od ponad 20 lat. Jest jednym z najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli gitary akustycznej w Polsce.  
 
Gitarowe umiejętności doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce.  
 
Piotr Słapa jest cenionym pedagogiem i promotorem gitary w Polsce. W 2011 roku założył warszawską szkołę muzyczną Guitarschool.pl. Od 12 lat związany jest z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej. Jest autorem ponad 150 publikacji z lekcjami gitary.  
 
Był wykładowcą mistrzowskich warsztatów fingerstyle na najważniejszych gitarowych festiwalach w Polsce. Prowadzi największą w Polsce grupę gitarzystów akustycznych na facebooku „Gitara Akustyczna Bez Tajemnic” (ponad 7000 gitarzystów), gdzie z pasją opowiada o tym wspaniałym instrumencie i dzieli się wiedzą.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter