ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW

ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW
 • ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW
 • ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW
 • ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW
 • ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW
 • ROLAND HP-504 RW + KSC-66 RW

» przeczytaj wszystkie opinie

Poznaj Nowe Poziomy Inspiracji dla Kreatywności i Edukacji. Wyposażona w najnowocześniejsze technologie Rolanda, ulepszona seria HP500 oferuje wyjątkowe brzmienie, czucie gry i możliwości we wspaniałych pianinach dla domu

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Poznaj Nowe Poziomy Inspiracji dla Kreatywności i Edukacji. Wyposażona w najnowocześniejsze technologie Rolanda, ulepszona seria HP500 oferuje wyjątkowe brzmienie, czucie gry i możliwości we wspaniałych pianinach dla domu

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Poznaj Nowe Poziomy Inspiracji dla Kreatywności i Edukacji

Wyposażona w najnowocześniejsze technologie Rolanda, ulepszona seria HP500 oferuje wyjątkowe brzmienie, czucie gry i możliwości we wspaniałych pianinach dla domu. Nowo dodana do silnika SuperNATURAL Piano, funkcja Dynamic Harmonic pozwala poznawać jeszcze większą ekspresję dynamiczną przy graniu pasaży fortissimo. Nowa klawiatura PHA-4 oferuje wysokiej rozdzielczości czujniki dając najszybszą odpowiedź klawiatury, a unikalny efekt Słuchawkowy 3D Ambience wnosi autentyczne pole dźwiękowe fortepianu akustycznego do prywatnych sesji ćwiczeniowych. Innowacyjna technologia Acoustic Projection zawarta jest w modelach HP508 i HP506 dając głębokie i wielowymiarowe doświadczenie dźwiękowe podczas grania przez wbudowane nagłośnienie. Posiadając świetne dodatki jak pokładowy rejestrator i zgodność z aplikacjami Rolanda dla urządzeń Apple iOS, seria HP500 płynnie łączy tradycję i nowoczesność zapewniając nieskończoną inspirację dla wszystkich entuzjastów pianina, od młodych uczniów i hobbystów, aż do najbardziej zaawansowanych pianistów.

 • Doświadcz ponadprzeciętnej jakości dźwięku z SuperNATURAL Piano, które dostarcza bogaty, złożony dźwięk prawdziwego fortepianu akustycznego
 • Poczuj bezprecedensową reakcję na dotyk nowej klawiatury PHA-4, która zawiera najnowocześniejszą technologię Rolanda w czujnikach dotyku i inne
 • Nowa zaleta Dynamic Harmonic zapewnia unikalny charakter brzmieniowy i potężny dźwięk podczas grania fortissimo
 • Użyj nowego Individual Note Voicing do spreparowania własnego brzmienia wedle uznania dostosowując wysokość, głośność i charakter dla każdej nuty indywidualnie
 • Efekt słuchawkowy 3D Ambience oferuje bogate doznanie zanurzonego dźwięku podczas ćwiczeń ze słuchawkami
 • System audio Acoustic Projection daje organiczne, wielowymiarowe pole dźwiękowe pianina akustycznego (tylko HP508 i HP506)
 • Rozszerz swoje ćwiczenia i grę z Piano Partner oraz Air Performer, darmowymi aplikacjami Rolanda dla urządzeń mobilnych Apple iOS
 • Wbudowany rejestrator pozwala uchwycić twoje wykonanie jako plik MIDI lub audio (do nagrywania audio wymagana jest opcjonalna pamięć USB flash)
 • Przydatne funkcje do codziennych ćwiczeń takie jak niezależna głośność dla słuchawek, funkcja Volume Limit oraz regulowany pulpit do nut

Doświadczaj Wytwornego Brzmienia Fortepianu Akustycznego dzięki SuperNATURAL Piano

Z serią HP500 za każdym razem kiedy usiądziesz pograć, zapomnisz się w przepięknym i głębokim doświadczeniu gry na pianinie, dzięki uznanej technologii Roland SuperNATURAL Piano. Tak jak najlepsze fortepiany akustyczne, każda nuta ma swój charakter, a kolor brzmienia zmienia się płynnie w zależności od twojego grania przenosząc dokładnie emocje na dźwięk. Wybrzmiewanie jest naturalne i organiczne, a dźwięk nie tylko zmienia głośność ale też barwę. Oprócz autentycznego brzmienia fortepianu, wbudowane są teraz także brzmienia pianina, które posiada wyjątkowo krótkie wybrzmiewanie i bliski dźwięk tradycyjnego pianina stojącego.

Odkrywaj Rozszerzony Zakres Ekspresji Dynamicznej

Wraz ze wzrostem twoich umiejętności, zdolność do grania głośnych dźwięków polepszy się i unikalny charakter nut granych fortissimo pokaże do poznania nową paletę kolorów dźwiękowych. Nowo opracowana funkcja Dynamic Harmonic pozwala dostosować te charakterystyki wedle Twojego uznania, oferując głębszy poziom ekspresywności, która jest pożądana również przez bardziej doświadczonych pianistów.

Dopasuj Brzmienie do Twojego Stylu Gry lub do Pomieszczenia

Łatwo zmodyfikować brzmienie w serii HP500 dla dopasowania do twojego stylu grania lub określonego rodzaju muzyki. Używając pokładowego Piano Designer możesz z łatwością dostosować ogólne elementy brzmieniowe jak rezonans strunowy, zachowanie płyty rezonansowej i wiele innych. Dla dokładniejszego dopracowania dźwięku, nowo opracowana funkcja Individual Note Voicing pozwala ustawić wysokość, poziom i charakter brzmieniowy niezależnie dla każdej z 88 nut. Oprócz dostosowania brzmienia do własnych upodobań, ta unikalna i potężna funkcja umożliwia też zbalansowanie całego brzmienia pianina stosownie do akustyki pomieszczenia lub brzmienia słuchawek. HP508 i HP506 pozwalają zapisać własne ustawienia na opcjonalnej pamięci USB dla przywołania ich kiedy potrzeba, by zmieniać brzmienie pianina kiedy potrzeba.

Uwolnij Inspirację z Bezprecedensową Reakcją na Dotyk

Wraz z rozwojem zdolności pianistycznych, twoja gra będzie coraz bardziej podziwiana z serią HP500. Nowo opracowana Koncertowa klawiatura PHA-4 (HP508/HP506) i Premium (HP504) posiada najnowocześniejszą technologię czujników dotyku Rolanda i mechanizm wychwytowy dla umożliwienia dogłębnego poznawania ekspresyjnego zakresu brzmień SuperNATURAL Piano. Z szybką repetycją i wysokiej rozdzielczości czujnikami, PHA-4 wiernie przenosi na dźwięk subtelne różnice w stylu i dynamice grania, a klawisze mają specjalne wykończenie materiałem absorbującym wilgoć dla zapewnienia struktury i uczucia prawdziwej kości słoniowej i hebanu jak w najlepszych fortepianach akustycznych. Autentyczny mechanizm młoteczkowy PHA-4 produkuje mniej słyszalnego dźwięku niż poprzednie konstrukcje, co jest szczególnie pożądane dla nie przeszkadzania innym podczas ćwiczeń ze słuchawkami i wyłączonymi głośnikami.

Autentyczny Sposób Zachowania Pedału Tłumika

Wszystkie modele w serii HP500 są wyposażone w Pedał Tłumika z Akcją Progresywną, która dokładnie odzwierciedla działanie pedału w pianinie akustycznym. Daje on poczucie stałej kontroli jakiego oczekują doświadczeni pianiści, z lekkim oporem przy pierwszym naciśnięciu i większym, kiedy pedał tłumienia rozpoczyna działanie. Umożliwia to bardziej intuicyjne kontrolowanie podczas grania i możliwość wykonania zaawansowanej techniki "pół-pedału", która daje subtelne różnice w kontrolowaniu wybrzmienia i rezonansu.

Poczuj Prawdziwą Przestrzeń Dźwiękową Fortepianu Akustycznego

Unikalna przestrzeń dźwiękowa stworzona podczas gry na fortepianie akustycznym zrealizowana jest przez współgrające ze sobą złożone mechanizmy, w tym rezonanse strun instrumentu, płyta rezonansowa i rama. HP508 i HP506 odtwarza to autentyczne pole dźwiękowe poprzez innowacyjną technologię Roland Acoustic Projection, która łączy się z wielowymiarowym systemem nagłośnienia znanym z flagowego V-Piano Grand oraz silnikiem brzmień SuperNATURAL Piano. Acoustic Projection używa wielu dyskretnie umieszczonych głośników do odtwarzania różnych elementów brzmienia z ich naturalnej pozycji. Elementy te są naturalnie połączone w otaczającym powietrzu, odtwarzając z oszałamiającą dokładnością prawdziwe pole dźwiękowe fortepianu akustycznego.

3D Sound Space dla Większego Zadowolenia z Ćwiczeń ze Słuchawkami

Jeśli ćwiczysz w nocy lub kiedy inni są w pobliżu, prawdopodobnie będziesz używał słuchawek przez dłuższe okresy czasu. Z nowo opracowanym efektem 3D Ambience, te prywatne sesje umili ci unikalne pole dźwiękowe fortepianu akustycznego. Ta innowacyjna technologia świetnie wzbogaca grę na pianinie podczas używania słuchawek, dając wrażenie dźwięku wydobywającego się z samego instrumentu.

Rozwijaj Swój Poziom Grania poprzez Nagrywanie i Ocenianie Swoich Wykonań

Świetnym sposobem na usprawnienie codziennych ćwiczeń jest nagrywanie i odsłuchiwanie własnej gry dla oceny postępów. Wbudowany rejestrator w serii HP500 jest zawsze gotowy do nagrywania w formie danych MIDI na pokładzie pianina lub jako dane audio na opcjonalnej pamięci USB flash. Aby swoje nagrania audio pokazać rodzinie, przyjaciołom albo nauczycielowi, podłącz pamięć USB flash do komputera i przenieść pliki, a potem załaduj je na ulubiony portal społecznościowy lub na stronę do dzielenia się plikami. Bezpośrednie nagrywanie jest potężną funkcją nie tylko dla studentów, ale również dla doświadczonych pianistów.

Aplikacje Piano Partner i Air Performer Pomagają Rozwijać Twój Poziom i Dodają Ćwiczeniom Radość

Darmowe aplikacje dla urządzeń Apple iOS oferują unikalny i wesoły sposób na zmotywowanie i zainteresowanie graniem, a także ćwiczeniem na serii HP500. Air Performer pozwala bezprzewodowo* grać do ulubionych utworów na iPhone, iPad lub iPod touch poprzez nagłośnienie pianina. Aplikacja Piano Partner dla iPad zawiera Flash Card, interaktywny program uwielbiany przez dzieci, plus intuicyjny interfejs graficzny dla poznawania brzmień i utworów w serii HP500. Piano Partner zawiera także DigiScore Lite, który wyświetla wbudowane do pianina utwory jako zapis nutowy na iPadzie. Dostępne w Apple App Store, te potężne aplikacje ułatwiają zastosowanie obecnej technologii w nauce gry na pianinie.

* Bezprzewodowa komunikacja wymaga Adaptera USB Wireless Roland WNA1100-RL (sprzedawany oddzielnie) i punktu dostępowego LAN z połączeniem do Internetu.

Ułatwiające Funkcje Dodatkowe do Codziennego Grania

Seria HP500 posiada wiele praktycznych możliwości, które wspierają codzienne używanie pianina. Funkcja Volume Limit pozwala ustawić maksymalny poziom głośności pianina, zatem dzieci nie będą już zaskakiwać nieoczekiwanie zbyt głośnym graniem. Można także dostosować głośność słuchawek niezależnie od głośników, aby zapobiec graniu przez głośniki, kiedy podłączone są słuchawki. Podłączyć można zarówno standardowe słuchawki nagłowne jak i te wkładane do uszu, które są popularne z odtwarzaczami i urządzeniami mobilnymi, a wszystko dzięki złączom stereo 1/4 cala jak i mini stereo 1/8 cala. Wbudowany pulpit do nut można łatwo dostosować dla każdego kto gra na pianinie ustawiając idealny kąt widzenia, pasujący do wzrostu dla małych dzieci jak i dla dorosłych.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter