TC HELICON VOICELIVE PLAY HARMONIZER/PROCESOR WOKALOWY

  • TC-HELICON VOICELIVE PLAY

» przeczytaj wszystkie opinie

Bez względu na to, czy jesteś na szczycie list przebojów - czy tylko o tym marzysz z mikrofonem w dłoni, z VoiceLive Play otrzymujesz setki ustawień inspirowanych utworami i artystami, wśród których znajdziesz te, które pomogą ci stworzyć niesamowite linie wokalne.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4033653220033

Bez względu na to, czy jesteś na szczycie list przebojów - czy tylko o tym marzysz z mikrofonem w dłoni, z VoiceLive Play otrzymujesz setki ustawień inspirowanych utworami i artystami, wśród których znajdziesz te, które pomogą ci stworzyć niesamowite linie wokalne.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Producenci spędzają więcej czasu na dopieszczaniu wokali w studio niż poświęcają jakiemukolwiek innemu instrumentowi w trakcie sesji. Liczba ścieżek wokalnych w nagraniach studyjnych często osiąga wartości dwucyfrowe. VoiceLive Play czyni magię studia dostępną dla każdego wokalisty w każdych warunkach i to wszystko w bardzo intuicyjny sposób. Wystarczy użyć przycisku Genre, by wybrać z biblioteki urządzenia styl muzyczny, wykonawcę, bądź po prostu rodzaj efektu jakiego poszukujemy by na podstawie wybranego presetu stworzyć własne, ulubione ustawienia i móc je przywołać w dowolnym momencie.

VoiceLive Play to także nauczyciel śpiewu – w trybie Practice urządzenie słucha Twojego głosu i za pomocą wyświetlanych statystyk podpowiada gdzie trafiłeś w tonację, a gdzie nie oraz jak długie były śpiewane przez Ciebie nuty. Dzięki funkcji VocalCancel otrzymujesz zaś świetne urządzenie do zabawy w karaoke, które również ma wartość edukacyjną. Funkcja AutoKey cały czas czuwa, by parametry urządzenia dopasowane były do tonacji podkładu, również gdy ćwiczysz z instrumentem, wbudowane mikrofony w połączeniu z technologią Room Sense badają docierający dźwięk i decydują o tym jak mają się zachować ustawienia zaprogramowane w urządzeniu.

Biblioteka efektów zapewni Ci komfort w każdych warunkach, gdyż prócz powszechnie znanych efektów wokalowych, takich jak equalizera, kompresora, de-essera, korektora intonacji, harmonizera, reverbu, delaya, chorusa, flangera, megafonu, jest także looper oraz aplikacja Adaptive Tone – Twój osobisty realizator dźwięku, dbający o to, byś zawsze brzmiał rewelacyjnie.

Cechy charakterystyczne:

Pełny zestaw efektów wokalnych w tym moduły Tone, Harmony, HardTune, Reverb, Double i inne,

Stwórz doskonałe chórki wykorzystując funkcję automatycznego wykrywania tonacji Auto Key Detection,

Podłącz i trenuj śpiew z odtwarzaczem MP3 albo puszczaj i nagrywaj utwory przez USB z włączoną funkcją usuwania wokalu Vocal Cancel,

Urządzenie kompatybilne z mikrofonem MP-75 z funkcją Mic Control,

Kompleksowo działające funkcje korekcji, kompresji, usuwania sybilantów (de-ess), bramki i korekcji wysokości dźwięku,

2 głosy chórków (NaturalPlay) i 2 głosy zdwojenia (Doubling),

VLOOP™ - looper wykonawczy z opcją pamięci dla ostatnich czynności undo/redo,

Mikrofony RoomSense sterujące funkcją Auto Key, do odsłuchu i ćwiczeń,

Można manualnie zmieniać tonację za pomocą przełączników nożnych lub w menu efektów,

Funkcja wyszukiwania Genre dla ponad 200 presetów z możliwością zaznaczenia ulubionych ustawień,

Funkcja treningowa Practice z prezentacją statystyk wykonania,

Prosta funkcja zarządzania efektami, ze stylami i ikonami,

Przedwzmacniacz mikrofonowy z funkcją Mic Control o niskim poziomie szumów,

Stereofoniczne wyjścia na złączach XLR,

Wejście Aux do podłączenia odtwarzacza MP3,

Wyjście słuchawkowe,

Port USB do przetwarzania dźwięków i podłączenia do VoiceSupport,

Opcjonalny przełącznik Switch-3 oraz mikrofon MP-75!

Zabrzmij profesjonalnie
Producenci poświęcają na dopieszczenie linii wokalnych znacznie więcej czasu niż partiom instrumentalnym. Liczba ścieżek wokalnych w nagraniach studyjnych często osiąga wartości dwucyfrowe, teraz każdy może w taki sam sposób zadbać się brzmienie wokali podczas koncertów, jak i w domu.

VoiceLive Play daje śpiewającym łatwą możliwość użycia tych samych brzmień, które znają i kochają z ulubionych utworów. Na pokładzie znajdziesz funkcje automatycznych chórków, zdwojenia głosu, precyzyjną korekcję i kompresję, szerokie pogłosy czy mocno strojony robo-głos - wszystkie te odlotowe efekty, które słychać w najnowszych przebojach pop z listy Billboard!

Genre - znajdź swój styl
Obsługa i nawigacja w VoiceLive Play to pestka. Przycisk GENRE pomoże ci w przeglądaniu setek ustawień. Wybierz styl, który ci odpowiada, a VoiceLive Play wyświetli listę presetów pasujących do twoich preferencji. Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś efektów, wykorzystując funkcję GENRE szybko nauczysz się jak znaleźć brzmienie, którego akurat potrzebujesz.

Ściągaj więcej i zapisuj ulubione efekty
Jeśli setki presetów to za mało, możesz w każdym miesiącu ściągnąć nowe i ekscytujące ustawienia artystów, za darmo poprzez VoiceSupport. Łatwo możesz też tworzyć własne presety, wykorzystując prostą i intuicyjną regulację pokładową VoiceLive Play. Dodatkowo, możesz oznaczyć każde ustawienie jako FAVORITE, tworząc własny bank wybranych efektów, po które będziesz mógł błyskawicznie sięgnąć.


Zrób z tego hit
HIT to funkcja stworzona pod kątem występów, dzięki której można podnieść napięcie przy każdym wokalnym wykonaniu. Każdy preset posiada efekt, który można dodać - wciskając przycisk HIT - i wyciągnąć na wierzch. Na przykład, możesz zacząć od prostego pogłosu, a następnie wcisnąć HIT i dodać olśniewające chórki albo ostry efekt megafonu, które podkreślą twoją partię - idealny sposób na szybkie podbicie wokalu w refrenach!

Doskonałe harmonie i korekcja intonacji

VoiceLive Play słucha twojej muzyki. Dzięki technologii Auto Key urządzenie odbiera i dopasowuje parametry do twoich nagrań MP3 gdy używasz wejścia zewnętrznego lub sygnału odbieranego przez wbudowane mikrofony RoomSense. Zatem chórki i intonacja idealnie zgadzają się z muzyką. Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane!

Vocal Cancel - śpiewaj do utworów
Śpiewanie do piosenek to świetny sposób ma ćwiczenie i występy. Podłącz swój odtwarzacz MP3 przez wejście AUX IN i użyj funkcji Vocal Cancel jeśli chcesz, by twój śpiew było słychać ponad głosem z oryginalnego nagrania. Możesz również nagrywać i odtwarzać to co śpiewasz, podłączając się przez USB do komputera. Ćwiczenie czyni mistrza!
Wszyscy wokaliści muszą ćwiczyć, lecz można się przy tym także znakomicie bawić. W VoiceLive Play znajdziesz specjalny tryb PRACTICE, który analizuje twoje wykonania w czasie rzeczywistym i pomaga podkreślić mocne strony oraz skupić się na tych fragmentach, które wymagają więcej uwagi.

Zapętlaj z VLoop
VLOOP™ to looper wykonawczy, który pomoże Ci stworzyć cały występ, poprzez włączenie i wyłączenie efektu!

Para znakomitych uszu
Wbudowane mikrofony stereofoniczne RoomSense pomagają sterować twoimi chórkami wykorzystując sygnał z ustawionego w pobliżu instrumentu, zastąpią mikrofon na kablu przy ćwiczeniach ze słuchawkami bądź dodadzą przestrzeni do miksu słuchawkowego.

Dopasuj brzmienie
Technologia dopasowania, adaptacji brzmienia z TC Helicon w inteligentny sposób dobiera ustawienia korekcji i dynamiki (kompresja i de-essing) tak aby uzyskać równowagę brzmieniową w każdym miksie. Co najlepsze, działa to w bardzo prosty sposób - uruchamiasz i to wszystko. Można dodać też automatycznie sterowaną bramkę, która zapobiega sprzęganiu i redukuje przesłuchy.

Lepsza kontrola
Aby mieć więcej możliwości sterowania urządzeniem, efektami i pętlami dodaj do zestawu mikrofon MP-75 lub przełącznik Switch-3.

Lista Efektów
Technologia adaptacji brzmienia [EQ, Kompresja, De-ess oraz Bramka], korekcja intonacji, Hard Tune, Harmonia, Reverb, Delay, Flange, Chorus, Detuning, Megafon, Robot, Looper i dużo więcej...

Dane techniczne

EFEKTY:KONTROLA:

Ponad 200 presetów inspirowanych utworami wielu wykonawców,
Zmiana presetów Up/ Down, przycisk nożny HIT,
Graficzny wyświetlacz LED,
Dedykowany blok efektów, ON/ OFF.

WYMIARY:

Wysokość: 45 mm,
Szerokość: 200 mm,
Głębokość: 156 mm.
Waga: 0,95 kg.

WEJŚCIA ANALOGOWE:

Złącza symetryczne: mikrofonowe: XLR, Aux: 1/8” Stereo Mini Jack,
Impedancja: symetryczna/ niesymetryczna: 2.14/1.07 kOhm,
Poziom wejścia mikrofonowego przy 0 dBFS: -42dBu do +13dBu,
EIN przy maksymalnym wzmocnieniu mikrofonu Rg = 150 Ohm: -127 dBu,
SNR dla wejścia mikrofonowego: > 104 dB,
Poziom wejścia AUX przy 0 dBu: +2dBu,
Przetwarzanie A/ D: 24 bity, 128 x krotne nad próbkowanie, 110 dB SNR A-ważone.

WYJŚCIA ANALOGOWE:

Przetwarzanie D/ A: 24 bity, 128 x tryb nad próbkowania, 115 dB SNR A-ważone,
Złącza, symetryczne: XLR,
Impedancja: symetryczna/ niesymetryczna: 80/ 40 Ohm,
Poziom wyjścia XLR przy 0 dBFS: +2 dBu,
Zakres Dynamiki: > 109 dB, 20 Hz do 20 kHz,
Odpowiedź częstotliwościowa: +0.30/-0 dB, 20 Hz do 20 kHz,
Wyjście słuchawkowe: 1/8” Mini Jack Stereo.

KONTROLA:

USB: USB tyb B [kontrola, MIDI i Audio I/ O],
Przełącznik nożny: 1/4” TRS phono jack.

MOC:

Zasilanie: 100 do 240 VAC, 50 – 60 Hz [wybór automatyczny],
Zasilacz: 12V DC; 0.4 A,
Pobór mocy: : < 14 W.

EMC:

Zgodność: EN 55103-1 i EN 55103-2 FCC FCC cz. 15, Class B, CISPR 22, Class B.

BEZPIECZEŃSTWO:

IEC 65, EN 60065, UL6500 i CSA IEC 65, EN 60065, UL6500 i CSA.

OTOCZENIE:

Temperatura otoczenia podczas pracy: 0° C do 50° C,
Temperatura przechowywania: -30° C do 70° C,
Wilgotność: Max. 90 % kondensacji.

AKCESORIA:

Zasilacz,
Kabel USB,
Naklejka TC-Helicon.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter