MOOER GE 300 LITE - MULTIEFEKT GITAROWY


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 138,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 6971889223009

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Mooer GE300 LITE

Mooer GE300 LITE to najlepsza przenośna stacja gitarowa dla każdego gitarzysty, zarówno w studiu, jak i na scenie. Zawiera 108 cyfrowych modeli wzmacniaczy opartych na technologii nieliniowego modelowania wzmacniaczy Mooer, 43 fabryczne symulacje  w pełni funkcjonalny moduł symulacji kolumn opartych na technologi odpowiedzi impulsowych IR oraz pełny zestaw klasycznych i nowoczesnych efektów, które można następnie rozszerzyć, korzystając z Mooer GE Labs i Platformy Mooer Studio, GE300 LITE zapewnia to, co najlepsze w Mooer w nowym kompaktowym opakowaniu. Wszystkie te funkcje są kontrolowane za pomocą ośmiu przełączników nożnych w trzech trybach z przypisywanymi kolorami i funkcjami diod LED, trzynastu blokami efektów i 255 wstępnie ustawionymi bankami do przechowywania wszystkich lub twoich ulubionych ustawień tonów. Innowacyjna funkcja profilowania wzmacniaczy Tone Capture jest również zawarta w GE300 LITE, aby umożliwić cyfrowe odtwarzanie gitar, wzmacniaczy i kolumn głośnikowych. Tryb Amp pozwala na samplowanie i przechwytywanie prawdziwego wzmacniacza, tryb Guitar pozwala na uchwycenie charakterystyki EQ instrumentu, a tryb Cab zapewnia wszechstronne narzędzie do próbkowania kolumn głośnikowych i tworzenia własnego impulsu IR. Wszystkie te elementy są napędzane przez dwa układy SHARC DSP z intuicyjnym interfejsem użytkownika i całym szeregiem profesjonalnych funkcji sterowania i opcji we / wy, które zapewniają graczom pełną kontrolę na scenie lub w studio.


Funkcja Tone Capture z 4 trybami (Amp / Stomp / Guitar / Cab)
Symualcje wzmacniaczy: 108
Symulacje IR (impulse response): 43
Możliwość wgrywania zewnętrznych sygnałów impulse response (IRs, 2048 pts.) za pomocą programu MOOER STUDIO
Efekty: 164
30-sec looper 
Wymiary: 287 x 208 x 64 mm
Waga: 2.1 kg

Zawiera wysokiej jakości modele AMP, które wykorzystują nieliniową technologię cyfrowego modelowania wzmacniacza MOOER oraz modele kollumn opartych na technologii IR aby emulować taką samą dynamikę i odczucie, jak prawdziwy wzmacniacz lampowy.
TONE CAPTURE umożliwia próbkowanie i przechwytywanie rzeczywistego wzmacniacza, stompboksa, gitary lub kolumny w celu stworzenia zupełnie nowych cyfrowych modeli dźwięku.
108 modeli przedwzmacniaczy, 164 wysokiej jakości efektów i 43 modeli kolumn z fabrycznymi głośnikami w technologii IR. Obsługa do 2048 próbek pt. pliki odpowiedzi impulsowych innych firm.
Programowalny FX LOOP z opcjonalnym routingiem łańcucha sygnałów dla łatwej integracji twoich ulubionych efektów i najwyższej elastyczności
Wyjścia stereo (1/4 ”i XLR) z niezależnym routingiem łańcucha sygnałów. Elastyczność wysyłania różnych części wirtualnego urządzenia do różnych urządzeń.
MIDI IN / MIDI OUT / THRU z łatwym mapowaniem i zewnętrznym przełączaniem ctrl do sterowania innymi pedałami i wzmacniaczami.
Programowalne przełączniki nożne z wybieranymi przez użytkownika kolorami LED i programowalnymi funkcjami, umożliwiającymi pełne dostosowanie schematu sterowania przez użytkownika.
Intuicyjny i prosty interfejs użytkownika umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wstępnych ustawień tonów.
Obsługuje do dwóch zewnętrznych pedałów ekspresji.
30-sekundowy stereofoniczny looper
Precyzyjny, regulowany TUNER.
Połącz się z komputerem Mac lub PC z systemem Windows, aby tworzyć i edytować ustawienia wstępne, przesyłać IR, aktualizować oprogramowanie układowe i kontrolować funkcje MIDI.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter