BOSS GP-10

 • Nowy
BOSS GP-10GK
 • BOSS GP-10GK

» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 799,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957054505837

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Nieograniczone możliwości brzmieniowe

Nowy GP-10 daje niezmierzoną ilość świetnych brzmień i strojów na zawołanie w kompaktowym procesorze, który jest przystępny cenowo i łatwy w użyciu. Dzięki gitarze z pickupem kompatybilnym z Roland GK, GP-10 daje możliwość grania brzmieniem wielu różnych gitar elektrycznych i akustycznych, basowych, a nawet modelowanymi syntezatorami analogowymi, w tym legendarnym GR-300. Dodatkowo daje natychmiastowy dostęp do strojów alterowanych, w tym popularne „open tunings", brzmienie 12-strunowe i stroje obniżone, które są esencją dla dzisiejszego grania w stylu ultra ciężkim. Uniwersalny GP-10 funkcjonuje także jako multiefektowy procesor dla gitar z i bez przystawki GK, dając pokaźny zestaw wzmacniaczy COSM i efektów do gry na żywo lub nagrywania. Połączenie USB umożliwia przechwytywanie brzmień GP-10 bezpośrednio do DAW, a nawet granie syntezatorami programowymi w komputerze bezpośrednio z wiosła poprzez konwerter gitara-do-MIDI w GP-10!

 • Bezpośredni dostęp do obniżonych strojów, stroje „open tuning", brzmienia 12-strunowe i stroje własne
 • Modelowanie instrumentów oparte na technologii COSM, w tym typowe gitary elektryczne, akustyczne, basowe, a także sitar, banjo, fretless i inne
 • Modelowanie gitarowego syntezatora analogowego w czasie rzeczywistym poprzez DSP umożliwia ekspresyjną grę i ultra szybką reakcję brzmień syntetycznych
 • Tworzenie całkowicie nowych dźwięków poprzez mieszanie modelowanego i normalnego dźwięku razem
 • Wysokiej jakości wzmacniacze COSM i multiefekty z GT-100
 • 13-pin wejście dla gitar wyposażonych w Roland GK-3 Divided Pickup lub inny pickup kompatybilny z GK
 • Standardowe wejście gitarowe 1/4-cala pozwala używać sekcję wzmacniaczy i efektów z dowolną gitarą
 • Interfejs USB audio/MIDI dla wielokanałowego nagrywania audio (w tym oddzielne wyjście dla każdej struny) i konwersji gitara-do-MIDI za pomocą przystawki GK
 • BOSS TONE STUDIO editor/librarian dla Mac/Windows oraz własne brzmienia dostępne na stronie www.bosstonecentral.com
 • Sprzedawany z lub bez przystawki dzielonej GK-3
 • Graj na GP-10 i innym urządzeniu GK kompatybilnym z 13-pinowym kablem w tym samym czasie używając Kabla Równoległego GKP-2 (opcjonalnie)

Niesłychana elastyczność na scenie i w studiu nagraniowym

Kompaktowy GP-10 to zarówno procesor modelujący instrumenty jak i potężny multiefekt. Jego sekcja multiefektów posiada flagowe wzmacniacze i efekty COSM, które mogą być używane z dowolną gitarą poprzez standardowe wejście gitarowe 1/4cala. Podłączenie gitary z pickupem GK do wejścia GK w GP-10 za pomocą 13-pinowego kabla otwiera szereg możliwości sekcji modelowania zarówno do gry na żywo jak i do nagrywania studyjnego.

Błyskawicznie zmień strój gitary

Z przystawką GK, GP-10 umożliwia zmianę stroju gitary za naciśnięciem pedału. Tu nie ma potrzeby zmiany instrumentu, lub manualnego przestrajania dla różnych utworów lub stylów-po prostu wybierz strój jaki potrzebujesz na GP-10 i gotowe. Graj w otwartych strojach typu G lub E, użyj brzmienia 12-strunowego lub obniż cały strój gitary w dół o kilka półtonów dla zagrania masywnego, ultra ciężkiego riffu. Na pokładzie znajdziesz kilka presetów do wyboru, możesz także stworzyć własne stroje dla dowolnego zastosowania.

Światowej klasy kolekcje gitar, syntezatorów i inne

Oprócz błyskawicznie dostępnych zmian strojów, zastosowanie przystawki kompatybilnej z GK razem z GP-10 pozwala zmienić całkowicie brzmienie instrumentu. Od ręki dostępne są klasyczne modele elektrycznych gitar z przystawką single lub humbucker, a także struny stalowe i nylonowe, akustyczne, basowe, banjo, rezonator, gitara bezprogowa i również sitar! GP-10 posiada też oszałamiające modelowanie syntezatora analogowego, które przywołuje autentyczne brzmienie słynnego syntezatora nalogowego GR-300 i super-tłustej barwy OSC Synth z dwoma oscylatorami i łatwością regulowania wielu parametrów. Dodatkowo do wyboru jest świetna sekcja "Poly FX" dostarczająca unikalne brzmienia możliwe do osiągnięcia wyłącznie z przetwarzaniem GK, umożliwiając zabranie swojej muzyki w kompletnie nowe i ekscytujące obszary. Modelowane brzmienia mogą być łączone z normalnym brzmieniem gitary dając nieskończony zakres brzmień pod palcami.

Naturalne, świetnie reagujące wzmacniacze COSM

Najważniejszym czynnikiem wyznaczającym brzmienie gitary elektrycznej jest rodzaj wzmacniacza, a GP-10 posiada ich całe mnóstwo. Do dyspozycji jest 30 różnego rodzaju wzmacniaczy, w tym klasyczne wzmacniacze combo, wzmacniacze vintage stack oraz nowoczesne high-gain, a także basowe dla modelowanych brzmień basowych i szerokopasmowe dla brzmień akustycznych. Zasilane przez BOSS DSP i najnowszymi osiągnięciami w technologii COSM, wzmacniacze w GP-10 dostarczają organiczny dźwięk z szybką reakcją na niuanse gry, możliwością dostosowania do różnych stylów i z naturalną kompresją. Wszystkie wzmacniacze w GP-10 mogą być użyte z zarówno normalnymi gitarami jak i z gitarami wyposażonymi w przystawki GK.

Wysokiej klasy multiefekty

Wewnątrz GP-10 jest szeroki wybór flagowych efektów zaczerpniętych z GT-100. Większość można stosować z normalną gitarą (bez przystawki GK), co oznacza użycie GP-10 również jako procesor efektów podczas dowolnego grania. Zawarte w nim są efekty overdrive, distortion, modulacyjne, delay, reverb plus inne, a także intelligent harmony i wiele dodatkowych. Pokładowy pedał ekspresji może być zastosowany jako pedał głośności lub efektów jak wah, pedał Bend i inne.

Pokładowy interfejs USB Audio/MIDI

GP-10 posiada wbudowany interfejs USB audio/MIDI, który ułatwia proces nagrywania świetnych brzmień wzmacniaczy i efektów wprost do twojego ulubionego programu DAW za pomocą każdej gitary. Ale z gitarą wyposażoną w przystawkę GK, GP-10 działa w sposób znacznie wykraczający poza zwykły procesor gitarowy. Dla przykładu możesz nagrać przetworzone w GP-10 brzmienie gitary jako audio dla każdej struny na oddzielnej ścieżce, albo nagrywaj nieprzetworzone dla przetwarzania po nagraniu. Podczas nagrywania nieprzetworzonych brzmień w ten sposób, masz możliwość nie tylko reampowania ścieżek poprzez wzmacniacze GP-10, ale także "re-gitarowania" przy użyciu brzmień modeli instrumentów zawartych w GP-10 - już po nagraniu! Funkcja guitar-to-MIDI umożliwia jeszcze większe rozszerzenie kreatywności używając instrumentów programowych za pomocą gitary, do nagrywania sekwencji MIDI, wprowadzania danych MIDI poprzez oprogramowanie nutowe do komputera.

BOSS TONE STUDIO oraz BOSS TONE CENTRAL

Darmowe oprogramowanie BOSS TONE STUDIO ułatwia edytowanie i organizowanie brzmień w GP-10 za pomocą Mac lub Windows. Oprócz tego oprogramowanie pozwala na bezpośredni dostęp poprzez USB do strony BOSS TONE CENTRAL, która oferuje stale rosnącą kolekcję darmowych, gotowych do użycia brzmień dla GP-10, stworzonych przez najlepszych światowych gitarzystów.

Opcjonalny przetwornik GK dla GP-10

W zależności od potrzeb, GP-10 może być dostępny sam (GP-10S), lub z przystawką dzieloną Roland GK-3 i kablem 13-pinowym w pudełku (GP-10GK). Jeśli już posiadasz GK-3 na swojej gitarze, lub jeśli masz instrument typu GC-1 GK-Ready Stratocaster z przystawką GK wbudowaną do środka-wtedy wybierzesz GP-10S. Jeśli chcesz zastosować funkcje modelowania w GP-10 i nie posiadasz GK-3, GP-10GK jest idealnym rozwiązaniem. GK-3 jest szybki i łatwy do zamontowania na twojej ulubionej gitarze elektrycznej i nie wymaga modyfikowania jej w żaden sposób.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter