BOSS DD-8 DIGITAL DELAY

 • Nowy

» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

659,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 4957054515058

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Zróżnicowany zakres dźwiękowy, maksymalna moc opóźnienia

Prezentujemy DD-8, najlepiej wyposażony delay z kompaktowej serii efektów BOSS. Ten efekt dostarcza więcej świetnego brzmienia, więcej opcji kontroli i więcej opcji połączeń. A to wszystko w standardowym efekcie BOSS, który sprawdza się zarówno w konfiguracjach mono jak i stereo. Jedenaście trybów delay od podstawowych do egzotycznych, dodatkowo looper z nielimitowaną możliwością dogrywania oraz możliwość zewnętrznego sterowania Dla maksymalnej wszechstronności przy minimalnej powierzchni, nie ma lepszego efektu delay niż DD-8.

 • Najbardziej zaawansowany delay BOSS
 • Jedenaście wszechstronnych trybów w tym podstawowy delay cyfrowy, klasyczne echo, looper i wiele więcej
 • Do 40 sekund nagrywania w looperze, możliwość dogrywek oraz sterowanie za pomocą zewnętrznych przełączników nożnych
 • Trzy nowe typy opóźnień: Warm, +RV (delay+reverb), oraz GLT (rhythmic delay)
 • Do 10 sekund opóźnienia z tap tempo
 • Za pomocą przełącznika Carryover ślady opóźnień będą kontynuowane lub zatrzymywane, gdy efekt zostanie pominięty
 • Wejście/wyjście stereo i trzy tryby wyjścia
 • Wejścia/wyjścia jack z wieloma opcjami połączeń (mono, stereo i wiele więcej)
 • Obsługa zewnętrznych kontrolerów - dwa przełączniki nożne lub pedał ekspresji
 • Funkcja Twist dostępna na każdym trybie opóźnienia przez zewnętrzne przełączniki nożne
 • Pięcioletnia gwarancja BOSS

Niewiarygodna wszechstronność

Wyposażony w różnorodny wybór opóźnień, DD-8 łączy imponujący zakres brzmieniowy w jednym małym efekcie. Dostępne są czyste cyfrowe opóźnienia, klasyczne analogowe oraz echo modulacyjne, a także specjalne opóźnienia, takie jak shimmer i odwracanie. Nowy Warm sprawdzi się przy łagodniejszych brzmieniach, a dzięki +RV możemy połączyć efekty opóźnienia i pogłos. Warp doskonale nada się do ambientowych tekstur, a nowy GLT pozwoli stworzyć rytmiczne efekty.

Stereo na maxa

Wszystko brzmi lepiej w stereo, dlatego DD-8 zapewnia pełną obsługę stereo. Tryb Independent zapewnia połączone równoległe opóźnienia na lewym i prawym kanale, utrzymując równowagę źródeł stereo w brzmieniu efektu. Dostępny jest również tryb panoramowania dla efektów opóźnienia typu ping-pong oraz szeroki tryb stereo dla zwiększenia głębi przestrzennej.

Wyraź siebie.

Rozbudowane opcje sterowania DD-8 w czasie rzeczywistym sprawiają, że możesz z łatwością ożywić swoją muzykę. Można włączyć tempo dzięki wbudowanemu przełącznikowi i kontrolować tryby Warp oraz GLT, aby uzyskać unikalne, ekspresyjne efekty. Dodanie jednego lub dwóch przełączników nożnych odblokowuje dodatkowe możliwości, takie jak tap tempo na żądanie, rozszerzona kontrola loopera i efekt Twist. Alternatywnie pedału ekspresji można używać do ciągłej kontroli poziomu, czasu wybrzmiewania lub czasu opóźnienia.

Wbudowany looper

Posiadanie loopera w swoim pedalboardzie może być bardzo poręczne - jest świetny do ćwiczeń, sprawdzania brzmienia na koncertach oraz do tworzenia podkładów podczas występów. Tryb Looper w DD-80 pełni taką funkcję, więc nie musisz mieć już osobnego, dedykowanego loopera. Wszystkie funkcje loopera mogą być kontrolowane za pomocą pokładowych przełączników. Jednak jeśli wolisz mieć większą kontrolę, możesz podłączyć jeden lub dwa przełączniki nożne i za ich pośrednictwem obsługiwać funkcje loopera.

Wejścia/wyjścia do wygodnych połączeń

Wejścia i wyjścia DD-8 zapewniają funkcjonalność, dzięki której możesz dostosować pedał do dowolnego urządzenia, po prostu podłączając kable na różne sposoby Obsługiwanych jest wiele połączeń mono i stereo, w tym dyskretne wyjścia sygnałów i efektów. Możliwe jest nawet całkowite usunięcie czystego sygnału, idealne do miksowania z opóźnieniem w równoległej pętli efektów.

Tryby Opóźnienia DD-8

• Analog—Klasyczne opóźnienie analogowe
• Standard—Wyraźne, cyfrowe opóźnienie.
• Tape—Opóźnienie bazujące na emulacji taśmy
• Warm—cyfrowe opóźnienie z łagodniejszym brzmieniem
• Reverse—Wsteczne opóźnienie dla uzyskania efektów psychodelicznych i innych unikalnych dźwięków.
• +RV—cyfrowe opóźniająca z pogłosem
• Shimmer—opóźnione przesunięcie dla tekstur
• Mod—Cyfrowe opóźnienie z modulacją
• Warp—unikalne opóźnienie z ekspresyjną kontrolą. Przytrzymanie przełącznika zwiększa czas wybrzmiewania i jego poziom, pozwalając stworzyć kreatywne efekty
• GLT—nowy tryb opóźnienia, który w momencie wciśnięcia pedału tworzy efekty typu „glitch”. Używaj pokręteł Feedback i Time dla szerszego wyboru brzmień
• Loop—Nagrywanie pętli (40 sekund w mono, 20 w stereo) z możliwością dogrywania

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter