BOSS MD-200 MODULATION


» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 089,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 4957054514624

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Po prostu wyrafinowany

Seria 200 firmy BOSS wprowadza nową generację pedałów, które zapewniają zaawansowany dźwięk i wszechstronność w rozmiarze, który oszczędza miejsce. Poręczne kontrolki i funkcjonalne przełączniki sprawiają, że działanie jest proste i intuicyjne, podczas gdy pokładowa pamięć pozwala przechowywać wiele ustawień do natychmiastowego przywołania. Modele serii 200 posiadają najwyższą jakość audio z 32 bitowym AD/DA, 32 bitowym wewnętrznym przetwarzaniem oraz częstotliwości próbkowania 96 kHz plus obsługa dodatkowej kontroli przez zewnętrzne przełączniki, pedały ekspresji lub MIDI.

Wyposażony w algorytmy z flagowego MD-500, MD-200 dostarcza najwyższej klasy światowe efekty w jednym małym produkcie. Dwanaście trybów dostarcza każde brzmienie modulacji, którego potrzebujesz, każdy z trybów oferuje szczegółową edycję brzmienia wprost z panela. Dzięki funkcji Insert możesz dopasować pedały napędu i inne efekty do wyboru przed / po modyfikacji.

 • Brzmienie jakości studyjnej jakość w swojej klasie 32-bitowym AD / DA, 32-bitowym przetwarzaniem zmiennoprzecinkowym i częstotliwością samplowania 96 kHz
 • Dwanaście wszechstronnych trybów dostarcza szeroki wybór typów modulacji
 • Dedykowane pokrętła dla kontroli parametrów
 • Funkcja Insert Loop do ustawienia zewnętrznych przełączników przed lub po efektach modulacji
 • Ustawienie panelu w czasie rzeczywistym i cztery banki pamięci do przechowywania ulubionych dźwięków
 • Ustawienie globalne optymalizuje efekty flanger, phaser i auto wah dla gitary lub basu
 • Funkcja blokady panelu wyłącza sterowanie, aby zapobiec niepożądanym zmianom
 • Konfigurowalne wielofunkcyjne przełączniki nożne do tap tempa, wyboru pamięci i wiele innych
 • Obsługa rozszerzonej kontroli za pomocą zewnętrznych przełączników nożnych, pedału ekspresji lub MIDI
 • Pełne wejścia / wyjścia MIDI wyposażone w gniazda mini TRS (kabel adaptera BMIDI-5-35 dostępny osobno)
 • Gniazdo Micro USB do aktualizacji oprogramowania układowego
 • Działa na zasilaczu sieciowym z serii PSA lub trzech bateriach typu AA

Dwanaście kluczowych modulacji w jednym efekcie

Kompaktowy MD-200 to wszystkie kluczowe efekty w małym opakowaniu. Zawarte są nowoczesne oraz klasyczne efekty chorus, a dodatkowo phaser, flanger, rotary, vibrato i tremolo. Klasyczny vibe oraz efekty phaser z lat 70. Dostępne, dopełnione wybieralnym distortion. Najpopularniejszy Slicer BOSSa zapewnia wiele świetnych groovów. Masz do dyspozycji również auto wah, który można podwoić jako foot wah przy podłączonym pedale ekspresji.

Szybkie wybieranie dźwięku

Z MD-200 posiada prosty interfejs, który sprawia, że łatwo wybierzesz dźwięk, nawet w najgorętszym momencie występu. Używając dedykowanych kontrolek możesz szybko dostosować parametry wybranego trybu. Możesz także zmienić rate za pomocą przełącznika nożnego podczas gry i wizualnie ustawić podział nut bezpośrednio z panelu. Idąc dalej, trzy dodatkowe pokrętła parametrów dynamicznie zmieniają funkcje w każdym trybie, zapewniając rozszerzone kształtowanie tonów bez potrzeby zagłębiania się w menu.

Zapisz i przywróć ulubione ustawienia

MD-200 oferuje cztery pokładowe banki pamięci do zapisywania ulubionych ustawień i przywoływania ich podczas występu. Posiada również ustawienie Manual, które odzwierciedla bieżący status panelu, dając w zasadzie piątą konfigurację do wyboru. Możesz przeglądać pamięć za pomocą przełącznika nożnego MD-200 oraz ograniczyć zakres przewijania lub przypisać pamięci bezpośrednio, aby uzyskać szybszy dostęp.

Natychmiastowa zmiana kolejności efektów dla optymalnego brzmienia

Korzystając z funkcji Insert Loop w MD-200, możesz dodać zewnętrzne pedały, ustawić idealną kolejność efektów i zapisać ustawienia w pamięci wbudowanej. Na przykład możesz umieścić phaser lub klasyczny vibe przed zewnętrznym pedałem w jednej pamięci, chorus lub flanger w następnej, a następnie przełączać się między nimi. Jest to szczególnie przydatne w przypadku pedałów typu drive, w których kolejność sygnałów może mieć dramatyczny wpływ na wybrane brzmienie.

Kontrola w czasie rzeczywistym

Wielofunkcyjne przełączniki nożne MD-200 kontrolują przewijanie pamięci i tap tempo, ale w razie potrzeby można łatwo przypisać je do innych funkcji. Sterowanie zewnętrzne jest również możliwe za pomocą przełączników nożnych lub pedału ekspresji, a wejścia / wyjścia MIDI są dostępne w oszczędzających miejsce gniazdach mini TRS. Poprzez MIDI możesz połączyć wiele pedałów serii 200 i wybrać pamięć na wszystkich jednocześnie, a także kontrolować szeroki zakres funkcji z urządzeń MIDI, takich jak przełączniki efektów ES-8 i ES-5.

Tryby modulacji MD-200

• Chorus—najnowszy chorus BOSSa wywodzący się z zaawansowanego Prime Chorus w MD-500
• CE-1 Chorus—Autentyczne odtworzenie legendarnego CE-1 Chorus Ensemble, który obejmuje tryby chorus i vibrato z oryginalnego pedału.
• Flanger—nowoczesny Flanger BOSSa wywodzący się z zaawansowanego Flangera w MD-500.
• Phaser—Phaser BOSSa wywodzący się z zaawansowanego Phaser w MD-500.
• Vintage Phaser—‘phaser z lat 70., plus efekt zniekształcenia.
• Classic Vibe—klasyczny dźwięk Uni-Vibe plus wybieralny efekt fuzz
• Vibrato—Wszechstronny efekt vibrato z szeroką modulacją i regulacją tonalną
• Tremolo—wybieralne tryby tremolo i stereo pan, a także kontrola tonu
• Rotary—klasyczny efekt z regulowanymi wolnymi / dużymi prędkościami
• Auto Wah—Ekspresyjny efekt wah z częstotliwością, rezonansem i trzema rodzajami filtrów oraz do wyboru praca z gitarą lub basem. Może być również używany jako foot wah z opcjonalnym pedałem ekspresji
• Slicer—Oryginalny efekt BOSS pochodzący z popularnego efektu SL-20.
• Overtone—oryginalny efekt BOSS wykorzystujący zaawansowaną technologię MDP do tworzenia unikalnych nowych dźwięków o zmienionej wysokości tonu i charakterystyce harmonicznej.

*Nazwy produktów wymienione na tej stronie są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Te nazwy są używane, ponieważ jest to najbardziej praktyczny sposób opisu dźwięków, które są symulowane.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter