BOSS VE-500 - PROCESOR WOKALNY


» przeczytaj wszystkie opinie

Potężne narzędzie wokalne dla twojego pedalboardu.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054512354

Potężne narzędzie wokalne dla twojego pedalboardu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Jeśli jesteś podobny do większości gitarzystów to spędzasz mnóstwo czasu wybierając odpowiednie wzmacniacze i pedały, tak aby podkreślały twoje indywidualne brzmienie. Jednak jeśli również śpiewasz, to wiesz, że odwzorowanie szczegółów w przypadku wokalu nie jest takie proste - a raczej nie było, do teraz. Zaawansowany VE-500 Vocal Performer dostarcza ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby osiągnąć zachwycającą harmonię między wokalem a efektami na scenie, a to wszystko w stompboxie, który jednocześnie integruje się z efektami gitarowymi z pedalboardu.

Wypełniony profesjonalną jakość dźwięku i BOSS DSP, VE-500 dostarcza wyrafinowanych funkcji harmonii i korekcji wysokości dźwięku, które automatycznie śledzą akordy grane na gitarze. Posiada również vocoder i podstawowe narzędzia do ulepszania dźwięku, a także światowej klasy pogłos, opóźnienie i modulację oraz efekty specjalne, takie jak zniekształcenia, filtrowanie i wiele innych. Dzięki programowalnym pamięciom możesz natychmiast przywołać ulubione ustawienia dla każdej piosenki lub stylu. VE-500 to idealny dodatek do pedalboardu każdego śpiewającego gitarzysty, zapewniającego najlepsze przetwarzanie wokalu tuż obok standardowych efektów gitarowych.

 • Zaawansowany stombox wokalowy dla śpiewających gitarzystów
 • Automatyczna harmonia głosu / korekcja wysokości dźwięku wspierana przez nowo ulepszone algorytmy BOSS dla naturalnego dźwięku z płynnym śledzeniem
 • Wiodąca w klasie jakość dźwięku i mocny silnik BOSS DSP do przetwarzania wokalu z maksymalnie dziewięcioma efektami naraz
 • Szeroki wybór efektów specjalnie dostrojonych do wokalu; Popraw sekcję dla kształtowania tonu podstawowego, plus pogłos, opóźnienie, modulację, zniekształcenie, korektor, filtr i wiele innych typów do dalszego przetwarzania
 • Wszechstronny i kreatywny efekt wokodera do generowania elektronicznych brzmień głosowych na podstawie sygnału gitarowego
 • Elastyczne opcje routingu efektów do przetwarzania na żywo i zharmonizowanych wokali razem lub osobno
 • Dedykowany looper
 • Wejście mikrofonowe XLR z regulowaną czułością i dostępną mocą fantomową
 • Wejście gitarowe do przetwarzania harmonii, wysokości dźwięku i wokodera; wyjście Thru do przesyłania nieprzetworzonego sygnału do gitarowych pedałów
 • Stereofoniczne wyjścia XLR do wysyłania dźwięków wokalu do miksera PA lub nagrywarki
 • Trzy konfigurowalne przełączniki nożne do kontroli wydajności w czasie rzeczywistym, a także wsparcie dla maksymalnie dwóch zewnętrznych przełączników nożnych lub pedału ekspresji
 • 99 pamięci użytkownika do przechowywania ustawień patch
 • Trzy konfigurowalne pokrętła zapewniające szybki dostęp do podstawowych parametrów podczas występów
 • Wejście MIDI i USB-MIDI do prowadzenia silnika harmonii / pitch z zewnętrznej klawiatury MIDI lub podkładów DAW
 • Oprogramowanie edycyjne / biblioteka (Mac / Windows) do edycji dźwięku i zarządzania łatkami przez USB

Wszystkie narzędzia wokalne w twoim pedalboardzie

Wypełniony głębokimi możliwościami kształtowania dźwięku, VE-500 jest profesjonalnym zestawem narzędzi głosowych, które pozwalają Ci przetwarzać głos w dowolny sposób, od subtelnej słodyczy aż do dramatycznych nut, poprzez ponadprzeciętne efekty słyszane na wielu współczesnych płytach. A dzięki nowo ulepszonemu silnikowi harmonii możesz z łatwością poszerzyć swoje brzmienie dzięki harmoniom głosowym w czasie rzeczywistym i nie tylko.

Konfiguracja stompbox VE-500 ułatwia integrację z dowolnym pedalboardem - wystarczy podłączyć gitarę do wejścia instrumentu, aby sterować funkcjami harmonii, wysokości dźwięku i wokodera, a następnie użyć wyjścia Thru do przekazania nieprzetworzonego sygnału do innych pedałów. Dzięki stereofonicznym wyjściom XLR VE-500 możesz wysyłać przetworzone dźwięki głosu bezpośrednio do miksera PA, monitora scenicznego lub urządzenia nagrywającego.

Efekty wokalne, które robią wrażenie

VE-500 zawiera szeroką gamę efektów z głębokimi parametrami edycyjnymi, pozwalającymi na tworzenie prawie każdego możliwego głosu. Dodatkowo dostępne są elastyczne opcje routingu efektów do przetwarzania na żywo i zharmonizowanych wokali razem lub osobno. Użyj sekcji Enhance, aby ulepszyć swój głos przy użyciu takich podstawowych funkcji, jak kompresor, de-esser i EQ, a następnie przejść do dwóch dedykowanych sekcji Reverb / Delay dla wszystkiego co sobie zażyczysz, od subtelnych do bujnych i ekspansywnych. Dostępne są również cztery niezależne silniki FX, z których każdy zawiera ogromny wybór typów efektów. Dodaj efekty lub zmień całość dzięki zniekształceniom, głosowi radiowemu i wielu, wielu innym - jedynym limitem jest twoja wyobraźnia!

Pozostań w harmonii lub twórz specjalne efekty z Automatic Pitch Correction

VE-500 zawiera również dedykowaną sekcję korekty pitch, która jest prowadzona przez gitarę lub MIDI, podobnie jak funkcja harmonii. Możesz go użyć do transparentnej stabilizacji tonu, co jest szczególnie przydatne, jeśli nie jesteś świetnym wokalistą, ale nadal musisz używać swojego głosu w zespole. Możliwe jest również przełączanie w trybach alternatywnych, które zapewniają mocno podkręcone efektami dźwięki słyszane we współczesnych hitach, w tym korekta hard pitch, dźwięki elektroniczne, a nawet dźwięki robota.

Automatyczna wieloelementowa harmonia wokalna sterowana przez gitarę lub MIDI

Czy brakuje ci dobrych wokalistów w twoim zespole? VE-500 to idealne rozwiązanie, sprawiające, że podnosisz jakość swoich piosenek, dzięki wokalowi. Jego automatyczny silnik harmonii jest zasilany zaawansowanym przetwarzaniem BOSS, który wykrywa akordy, gdy grasz na gitarze, generując płynne, naturalne dwu- i trzyczęściowe harmonie w czasie rzeczywistym podczas śpiewania. Pracując z różnymi trybami harmonii VE-500, możesz udoskonalić harmonie w miarę potrzeb dla utworów, które mają bardziej złożone kluczowe struktury. Silnik harmonii może być napędzany naprzemiennie za pośrednictwem MIDI (za pośrednictwem wejść MIDI lub USB VE-500), umożliwiając generowanie optymalnych harmonii na żywo z klawiaturą MIDI lub podkładami opartymi na DAW.

Wyzwól kreatywność z budowanym vocoderem

Kolejną zabójczą cechą VE-500 jest potężna funkcja vocodera, która wywodzi się z wyjątkowego i innowacyjnego pedału VO-1 firmy BOSS. W trakcie używania z podłączonym mikrofonem, możesz zmieniać brzmienie gitary za pomocą elektronicznych głosów i szeregu zupełnie nowych opcji dla współczesnych stylów muzycznych. Możliwe jest również replikowanie tradycyjnych dźwięków skrzynkowych, zapewniając dostęp do klasycznych brzmień "gadających gitar prowadzących" bez konieczności korzystania z zestawu głośnomówiącego i rurki ustnej.

Całkowita kontrola występu

Dzięki dużemu wyświetlaczowi i panelowi pokręteł/przycisków w VE-500 można łatwo tworzyć i przywoływać dźwięki. Po wybraniu doskonałej konfiguracji, po prostu zapisz ją w jednej z 99 lokalizacji użytkownika, aby natychmiast przywołać ją podczas wykonywania. Oprogramowanie edycyjne/biblioteka jest również dostępne, pozwalając gromadzić i organizować brzmienia. Trzy pokrętła na panelu można przypisać do ulubionych parametrów, dzięki czemu zyskasz do nich szybki dostęp, nawet w najgorętszych momentach występu. Trzy zintegrowane przełączniki nożne oferują dostęp do wielu funkcji, w tym do wyboru patchy, indywidualnych efektów włączania/wyłączania, funkcji harmonii i pętli oraz wielu innych. Rozszerzone sterowanie jest również możliwe za pomocą zewnętrznych przełączników nożnych, pedału ekspresji lub MIDI.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter