JAMHUB BEDROOM


» przeczytaj wszystkie opinie


JamHub® - Twoje własne, ciche studio nagraniowe czy sala prób.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność


JamHub® - Twoje własne, ciche studio nagraniowe czy sala prób.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Powiedzmy otwarcie: być muzykiem znaczy grać z innymi ludźmi. Ale próby czy jamy na konwencjonalnym sprzęcie zwykle są bardzo głośne. Dlatego wymagają specjalnej sali prób czy studia - a te są drogie i nie zawsze dostępne, lub wymagają zabezpieczenia. Efekt? Zespoły mniej próbują, muzycy mniej grają, scena muzyczna jest mniej aktywna.  Oto rozwiązanie: JamHub® - Twoje własne, ciche studio nagraniowe czy sala prób.

Wiadomo nie od dziś, że aby się rozwijać, trzeba ćwiczyć. Dotyczy to zarówno indywidualnych muzyków, jak i zespołów jako całości. W zwykłej sali prób problemy się mnożą: nieumiejętność ustawienia właściwego brzmienia (zwłaszcza wśród mniej doświadczonych muzyków), stałe podgłaśnianie wzmacniaczy, „znikanie” głosu wśród instrumentów. Nie wspominając o kosztach najmu i kłopotach z sąsiadami. 

Steve Skillings, amerykański producent i inżynier współpracujący m. in. z firmami Line6 i Bose, wpadł na rozwiązanie tych problemów. Stworzył JamHub® - produkt, który pozwoli muzykom grać częściej, więcej i wspólnie.

JakHub to opatentowane urządzenie, które pozwala muzykom na podłączenie ich urządzeń z wyjściem słuchawkowym (wzmacniacz gitarowy, keyboard, perkusja elektroniczna lub akustyczna „zebrana” mikrofonami). Każdy muzyk podłącza się do własnego modułu SoleMix i ustawia sobie proporcje oraz panoramę pozostałych muzyków tak, jak chce. Dzięki tej kontroli zespół może szybciej stawać się coraz lepszym.JamHub® BedRoom
 

  • 15 kanałów audio dla maksymalnie 5 muzyków.
  • 5 indywidualnych sekcji z unikalnym miksem każdy. Sekcja R jest zaprojektowana do nagrywania lub podłączenia odtwarzacza MP3.
  • Każdy muzyk ustawia sobie indywidualny miks w swojej sesji SoleMix, jak na scenie. 
  • 1 gniazdo na pilota SoleMix Remote (sprzedawany osobno).
  • Przełącznik 1-R w sekcji 1 pozwala na szybki odsłuch miksu nagrania.
  • Wbudowana platforma efektów cyfrowych 24-bit (delaye, pogłosy, modulacje).

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter